Přejít na výpis diskuzí

Tobias Moretti

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Riša

    Sralo mě že ho nechaly umřít ale pak sem si zvykla i na alexe a ted je tam zase nekdo jiny *9* *10*
  • Ríša

    Já ríšu zbožnuji aji že je stry a ženaty ja ma 45 letého takže par roku navic by mi nevadila *14* *4*
  • Richard

    Richard je super.to jak umře je strašné.Škoda že je Tobias o tolik starší protože je fakt super *14*
  • Zkonstatování

    Každopádně ta jeho smrt byla absurdní...s každým psychopatem si poradil a teď ho měl zabít nějakej maník? Už nevěděli jak tu postavu zabít,ale takovou trapnou smrt...prostě fakt divný,jináč Tobiáska miluju strašně moc *14* jenze uz je na mě moc starej a je ženatej..ch jo,proč se nenarodil v jiný čas na jiném místě? *9*
  • Tobias alias Richadr je nejlepší...miluju ho je fakt jednička jak v Richard umřel bylo hrozný, smutný, byla to velká stráta.... ale naštěstí Tobias žije dál *14*
  • To víš že mě to dojalo taky ho zbožnuj,ale nejvíc mě dostaly ty Rexovi oči.Ta kráva mu za to nestála.Neměl tam chodit.Udělal osudovou chybua kriminálka přišla o sexi komisaře a Rex o super pána.Alex se tam nějak nehodí je na ten seriál moc akční. *14* *3* *4*
  • Tobias Moretti-Richard Moser

    ahoj já miluju Komisaře Rexe a Richarda Mosera.některé díly mám nahrané.taky vás dojalo jak Richard umřel???mě jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit