Přejít na výpis diskuzí

Tobias Moretti

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tobias

    Mě se Tobias líbil v Komisaři Rexovi. A u toho dílu, jak Richarda ten debil zabil......To jsem brečela ještě týden na to. I když to nebylo doopravdy. *14* *14*
    • Re: Tobias

      Nejsi sama,¨mně se chce brečet SKORO vždycky,když si na ten díl vzpomenu...
      • Re: Re: Tobias

        Nejsi sama já brečím taki.
        Ještě přttím jak mají zabít Richrda
        dostanu tšářku a potom strašne řvu
        i teť gdyř tí tohle píšu mám studené ruce
        Moc se o Tobiasa bojím aby se mu neco nestalo pši filmování nebo tak
        já si říkam Martina Moretti
        ale jímenuju se Martina Trungelová *3* *3* *3*
        • Re: Re: Re: Tobias

          mě se klepou ruky jenom co si na to vzpomenu *9* A taky o něj mám šílený strach...
  • Die Schatzinsel

    Včera jsem si přivezla z Německa dvoudiskovou edici filmu "Die Schatzinsel", ve kterém hraje Tobias piráta :) Všem doporučuji :) Film je z roku 2007 a Tobias je v něm opravdu perfektní ;)
    • Re: Die Schatzinsel

      Ahojky a na kolik Tě ten film přišel v přepočtu na naše?
  • Tobias alias Richard

    Mě se taky nejvíce líbil jako Richie v Rexíkovi. Myslela jsem, že je mladší a ono mu zatím táhne na 50. :-( Jo ten díl MOserova smrt si pamatuju u toho jsem fakt řvala :-D i kdyř jsem věděla, že je to jen seriál.
    • Re: Tobias alias Richard

      Mne to ale nevadí,Tobisa stále milujíStále je múj miláček,úlohu nehraje vjěk *3*  *14*
    • Re: Tobias alias Richard

      jj,u toho dílu "Moserova smrt" já řvu pokaždé,když ho vidím. *9*
      • luca591994

        Re: Re: Tobias alias Richard

        top jsme 2, ja taky brečela. a z těch komisařů rexe byl nejlepší. a ještě byl dobrý Alex Brandtner, ale moser byl fakt nej!!!
        • Re: Re: Re: Tobias alias Richard

          jj,Tobias neboli Richard byl fakt nej a Alex byl taky dobrej,ale přece jenom Tobias je o něco lepší... *1* *3* *14* *14* *3* *4* *4*
  • moser

    skoda ze ma uz 49 rokov.najlepsi bol v Komisarovi Rexovi *14*
    • Re: moser

      jj,to je fakt *3*
  • laska

    juj tak by som sa snim chcela stretnut porozpravat,spoznat ho. *14* *8* *14* kto vie jeho adresu?
  • tobias

    juj tobias je super uz sa mi aj s nim sniva *14* *14*
  • Juj?!

    Juj, to koukám, tolik fanynek "od vedle" *7* Myslím jako z SK. Teda to mě zahanbuje, copak český holky nemaj vkus? *4* Btw, nevíte někdo něco nového? Co se internetu týče, skoro to vypadá, jako by ze T.M. vypařil z povrchu zemského *9*
    • Re: Juj?!

      to souhlasím.já po něm na netu pátrám jak já nevím co a vůbec nic... *9* *9* *9* *9*
  • email adresa

    Ahoj nemáte nikdo na Tobiase email nebo adresu?jestli jo tak mi jí prosím pošlete na email Szarik@email.cz
  • Moser

    Tobias Moreti je můj nejoblíbenější herec.a nejvíc se mi líbí v Rexovi. *14* *14* *14*
  • tobi

    neviete kde byva nahodou chcela by som byt jeho kamkou *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit