Přejít na výpis diskuzí

Tom Hanks

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanks

    Tady neni co rict....Proste 1 *3* *4*
  • Tom je fakt super herec,Trosečník,Šifra,Forest,Zelená míle,Dům za všechny peníze,Žbluňk,Apollo 13,Samotář v ...,Láska přes internet,Velký,Terminál...Zbožňuju ho *14* .Je nejen skvělý herec,ale je mi sympatický svou skromností...Nedělá ze sebe rozmazlenou celebritu *3*
  • *14* Tom je skvělej herec a dobře vypadá!!!!!
  • Tom

    Tom je krásnej a dobře hraje!!!!! *14* *3*
  • great actor

    Tom je super herec a nejlepší byl v šifře,zelené míli a v apollu 13 *1* *14*
  • i am your fan

    Toma znam od chvile,co jsem videla film Trosečník,ten byl naprosto skvělej a tom okouzlující...taky je super v Zelené míli,ale nej je ve Forrestovi *14* protoze jsem jeho velka fanynka, byla jsem hotova kdyz jsem se dozvedela ze bude hrat v Sifre....tam byl úúúúúúúúúúúplně náááááááááádhernej a sladkej!!!!!!!!!!!!! *3*
  • Tom je prostě herec na úrovni

    já sem nečetla knížku ale film mistra šifra leonarda se mi líbil *4* .. ale myslím si že jeho nejlepší filmy byli Forest Gump a trosečník... Foresta ztvárnil dokonale a je to náádhernej film... prostě Tom je je muj oblíbenej herec a dost už toho dokázal a je to herec na úrovni jen tak dál *3*
  • Tom Hanks je můj nejoblíbenější herec!Je hezký a talentovaný..... *3*
  • Náhodou film šifra mistra leonarda je docela pěknej a tom tam hraje opravdu skvěle.... *4*
  • Nechápu

    Nevím co všichni máte na filmu Šifra Mistra Leonarda.Ve srovnání s knížkou je to prostě ubohost.Tím nechci snižovat kvality Toma Hankse,to je holywoodská jednička,ale jeho nejlepší film je Forrest Gump.
    • Re: Nechápu

      no kazdy si myslime neco jineho me se treba nelibil moc v tomto filmu ba naopak si me ziskal v chyt me kdyz to dokazes a jeste k tomu tak hraje s leonardem dicapriem *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit