Přejít na výpis diskuzí

Tom Hanks

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Andělé a démoni

    Už se na něj moc těsím v Andělech a Démonech!!!! *14* *3* *14*
  • Tom

    Tom je nejlepší!!!!! *14*
  • MaZíLeK♥

    on není miláček to je mazel prostě takoví to ťuťuťuťuuu♥ *14*
    a všechny filmy jsou krásné! *5* (myslým jenom s ním *13* ) *4*
    krasaWec prostě krásney nosánek celej krásnejjjjjj
    kdybych ho tak mohla vydět...ch jo....♥ *14*
    co já bych za to dalaaaaa♥♥♥♥
    a v zelené míli taky není špatnej *1* *1*
    no juknetě na muj blgo www.christeee.blog.cz
    já jsem posedlá Tomem...♥
    a to mě je 13..! *15*
    • Re: MaZíLeK♥

      ahoj taky miluju toma henkse a taky je mi 13 takze neni co resit!!!!! *14*
    • Re: MaZíLeK♥

      Jo jo máš naprostou pravdu.Jukni se na můj blok o Tomíkovi www.tomhanks5.blog.cz
  • Miluju ho

    Tom Hanks je miláček!*14* A je nejhezčí na světe! *4*Už se moc těším na Soukromou válku pana Wilsona.
    *3*
  • teším se

    Dozvěděla jsem se že v roce 2008 11.prosince bude premiéra andělé a démoni to je to stejné jako Da vinci code (šifra mistra leonarda). Mocinky se těším..!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    *14* *14* *14* *14*
    teda doufám že bude *7* ale když to bylo na oficiální stránce moc se těším na Roberta Langdona...♥♥ *3* ale né moc na Sophie *13* *4* *14* *14* *14* *14*
  • LOVE TOM HANKS

    já ho miluju a je ten nééj herec je nádhrnej v DA VINCI CODE..!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • The best

    Tom je ten the best herec jakého znám!!!A taky nejhezčí!! *14*
    • Re: The best

      Tak to musim jen a jen souhlasit. Je to prostě miláček. *14* *3*
  • Tom Hanks

    Nevím jak mám začít.
    Tak to vezmu jednoduše.
    Tom Hanks.To jméno zná určitě každý.
    Tom je nejlepší herec o jakém vím.
    Když se v nějakém filmu objeví jméno Tom Hanks tak je jasné že to bude bomba.
    Už se moc těším na Toma ve filmu Charlie
    Wilson's War.To bude určitě skvělé.
    No řekněte mi,jména Tom Hanks a Julia Roberts pod vedením Mike Nicholse říkají vše ne?
  • Tom Hanks

    Dlouho jsem přemýšlel, jak bych začal věty tohoto příspěvku, ale řeknu to jednoduše. Tom Hanks je pro mě jiný, než ostatní herci. Jakoby on patřil do ,,jiné kategorie". Jeho filmy, které jsem měl prozatím možnost shlédnout, mne dojaly. Jako např. Forrest Gump a nebo Trosečník. Musím se přiznat, že i nějaká ta slza ukápla. Momentálně sháním všechny filmy ve kterých hrál a zakládám tedy takovou sbírku. Tento člověk je mi sympatický a myslím, že je i skromný atd., takže je dobré pokud jde někomu příkladem. Například já jsem se stal díky němu trochu lepším člověkem. Ano-možná to zní zajimavě, ale je to tak. Zkrátka pochopil některé věci. Tak děkuji za možnost přispět do diskuse. Nashledanou
  • fotky

    Hoooj! Hodila jsem tam pár fotek a ještě nějaký přidám, tak snad budete spokojený. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší