Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Garrigue Masaryk

OSOBNOST 31.12.2006 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Opět musím reagovat. Fašouny opravdu nemusím. Přidávejte příspěvky na weby, které Vám to budou žrát...
  • A jéééjej, další "znalý" historik. Odkud, resp. od koho jste čerpala ty své vědomosti? Já ani nevím co k tomu vašemu komentáři dodat. Opravdu bych chtěl vidět ty anály odkud všichni VY odpůrci čerpáte... Je opravdu smutné když PLIVETE na člověka, který Vám svým způsobem zařídil možnost říct o sobě že jste ČECH?!?!?
  • T.G.Masaryk,1 náš demokratický prezident,který se nejvíce zasloužil o vznik naší 1 republiky.Komunisté jméno zprofanovali.PO roce 1989 na něho navázal Václav Havel. Komunistické prezidenty,zejména vrahy Gottwalda a Zápotockého není nutné připomínat.
  • T.G.M byl srávnej a obrej člověk... tk si ho laskavě neberte do pusy par**** *16* *16* *16* *10* *10* *12* *12*
  • Jo T.G.Masaryk ten nechal i strilet do lidi ,kdyz stavkovali ,ze detem nemaj co dat do huby ,opravdu skvely! Proc se neptate stre generace ,kteři ho zazili.
  • Tak jsem chtěla použít slovo v nadpisu tohoto příspěvku a nepustilo mne to,chtěla jsem ho použít pro ty, kteří mají na svědomí dění v našem státě posledních 20 let.Pamatuji si dobu před 20 a více lety a nemám jí za co tleskat.To co se děje teď , je k neuvěření.Čemu se divit,když jsou tam nahoře ti samí nebo jejich potomci???????.
  • Masaryk a Havel v historické kontinuitě cílů Židovstva

    Ten kdo chce pochopit kdo to byl (položid) T. G. Masaryk - tomu doporučuji
    ke stažení studii Dr. J. Příhody; T. G.
    Masaryk - studie vyvolencovy krycí legendy.
    Stahujte z
    www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidst vu.com
  • Styďte se! :-(

    STYĎTE SE, Vy všichni,co tu napadáte TGM. *16*
    Asi nikdo nechápete, co to bylo za úžasného člověka, a co všechno pro tento stát udělal.
    Chtěl bych Vám tady toho napsat mnohem víc, ale při Vašem primitivismu by jste to asi nepochopili! *5*
  • Re: Něco mě v tom článku chybí !

    se vším souhlasím toto tam opravdu chybí. Neví někdo o tom něco?
  • Re: namyslenej blbecek

    Takových diskuzí,se nikdy nezůčastňuji,ale tady opravdu musím.Tak jenom stručně:Co jsi dokázal ty?Rádo by frajer??
  • Re: namyslenej blbecek

    je dost smutné vidět takové příspěvky, odsuzující lidi, kteří ve své době udělali mnoho skutků, které navíc udělali zásadní kroky pro budoucnost svého národa...ale psát sem také že byl "úžasný " a kdo ví co podobného mi přijde poněkud přemrštěné...myslím, že by se mnou mohli někteří souhlasit *7*
  • Něco mě v tom článku chybí !

    A to:
    1) Jeho napojení na zednáře.
    2) Vyzdvyžení záslužné činnosti M.R.Štefánika, bez které by nebyl Masaryk, ani první republika. Vloni vysílali Slováci francouzký dokument zpracovaný z vojenského archivu v zámečku nedaleko Paříže.
    3) M.R.Štefánik - prozápadní politik
    Masaryk, Beneš - Rusofilové
  • Re: T.G.M.

    Ano, naprosto s tebou souhlasím. Nevím cy by ti všichni co to tady píší chtěli. Učila jsem na vysoké škole-dějěpisně,literární, ale teď jsem šla do penze a po večerech si znovu a znovu pročítám ,,Spisy T.G.M." jak se kniha jmenuje. Velice ráda jsem vás poznala pane... Nashledanou
  • prace

    tomáš garigue masarik mam ho mí jako praci do školy hruza škoda že žil *5*
  • Re: masaryk007

    nezasluzil sa a ani nevykonal nic dobre pre slovakov
  • pro lidi

    to snad dokáže v dnešní době pochopit už i komouš, že bez Masaryka bysme nebyli tam kde jsme a bez komoušů o 200 let dál *13*
  • Admin

    malp a mirek taky drzte hubu on byl dobrej narozdíl od vás *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16*
  • Admin

    dějepis ho má aspon rád tak ten kdo se leze tak ho má rad ha
  • Admin

    lolo,ty toho taky nech laskavě jsem tu fakt jak polda a asi máš masaryka ráda když sem lezeš na ty stránky ha. Čau admi *16*
  • Admin

    poliklinik ty ses taky to cos napsal a hned s tív přestan vypadám tu jako polda tak drz hubu. Nazdar *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit