Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Holý

OSOBNOST 31.12.2006 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tom byl skvělý

    Jsem Tomášova spolužačka a vím, že Bílá se mu příšerně vnucovala vtírala. Tomáš byl skvělý !
    • nika1979

      Re: Tom byl skvělý

      jak mu přišerně vtirala vnucovala.... *14* *14* *14* *14* *14*
      • nika1979

        Re: Re: Tom byl skvělý

        jatě jano nachapu . lucku a tomaše holýho nech odpočivat.........lucka bila do jedneška stoho narospacich...... ja se ji nedivim xxx ma veklou pravdu. toje sice jeho nazor............ *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14*
  • Kde je chalupa?

    Božena Janatková (74), která se v roubence narodila, popsala cestu."Pojedete k zámku Humprecht a před Vescí se dáte doprava směr Rytířova Lhota, potom kousíček z kopečka a v ostré zatáčce vpravo na polní cestu, úvozovou cestou dál, neuhněte, rozvětvuje se, až kde po pravé straně končí les, se dáte zase vpravo, pojedete a dlouho nic, budete se prodírat stromy, až uvidíte jeden domek, a když pojedete dál, jste tam." *4*
    • Re: Kde je chalupa?

      Chtěěl bych se jen zeptat, kde se točily scény jak lezli na skalách? (u vody to bylo asi někde u věžáku? a kde je skála dračí zub?)
      • Re: Re: Kde je chalupa?

        koukni na www.filmovamista.cz
    • Chalupa nalezena

      Chalupa objevena. Objevil ji a popsla pan Svoboda na www.filmovamista.cz. vypravím se tam v létě na kole. Zde popis."Ano, je to ona, část obce Dobšice, zvaná Kouty, čp.19. Najít ji není opravdu jednoduché, v podstatě k ní nevede pořádná cesta. Jsem sice teoreticky pamětníkem natáčení (v té době mi bylo 6let), u vlastního natáčení jsem však nebyl, ale na film jsem se směl tehdy v TV koukat (byla to
      událost..) a patřil (a patří) k mým oblíbeným. Chalupa a místa filmování kolem Dobšic byla ještě několik let "poutními" místy a samozřejmě jsem je navštívil. Nebyl jsem u ní teď už dobře 10let, je opravdu na hloupém místě, není tam kam jít, když jsem tam byl naposled, tak byla dost zarostlá za živým plotem. Poznávacím znamením je nižší obytná a vyšší hospodářská část"
    • Re: Kde je chalupa?

      No, ale podle tohohle návodu jsem tu chalupu nenašla. tyšlo to tuším v roce 2006 v Blesku.
  • hrob

    Nevíte někdo,kde je Tomáš Holý pochovaný?Díky
    • Viz zprávy níže o Tomášově hrobu v Klecanech u Prahy
    • Re: hrob

      Hrob si myslím že bude mít někde v praze poblíž bydliště. Na místě kde zahynul pouze křízek a v Kytlici hrob nemá. Tam jsem se byla dívat.Třeba to bude vědět někdo, kdo ví kde bydlel nebo kde bydlí jeho rodiče.
      • Re: Re: hrob

        No jeho maminka bydlela na rozmezí Pankráce a Nuslí,ale kde přesně,to nevím.Zkoušel jsem i virtuální hřbitovy,ale nic jsem nenašel.Tak snad někdo z Prahy.
        • Tomáš Holý nemá hrob. Byl zpopelněn a urna je uložena na neveřejném místě. Spolu s ním je tam i maminka a strejda, co dělal rekvizitáře na Barrandově a tehdy přivedl Tomáše na natáčení. Všichni zemřeli v nepříliš vysokém věku, dá se říct, že na následky strádání způsobené Tomášovým odchodem. Pokud chcete Tomášovi položit kytku, tak jedině v místě, kde boural.
          • Tomáš má urnový hrob na hřbitově v Klecanech u Prahy, autobus staví přímo u hřbitova a Tomáš odpočívá v horní části za kapličkou
  • Vzpomínka na Tomáše

    Měla jsem to štěstí,že jsem se mohla s Tomem setkat osobně.BYL V Trutnově v letním kině ke konci školního roku.Dělala jsem s ním rozhovor.Bylo mu kolem 16 let.Já jsem od něj o 3 roky mladší.Nepodobal se už tomu chlapci z filmového plátna.Na té starší černobílé fotce jsem ho už poznala-tak si ho z té doby trochu pamatuji.Z rozhovoru a detailů se moc nevzpomínám.Na jeviště jsem ho měla spolu s kamarádkou přivést jako překvapení pro diváky za ruku.Moc se mi nechtělo,styděla jsem se.Ale Tom mě povzbudil a hezky se usmál,ať se nebojím.Jediné co si určitě pamatuji je,že jsem si už tenkrát,jako malá říkala,že je hodný.
  • Tomáš Holý

    Je úžasné sledovat jeho herecký výkon. No prostě je to koncert. Jeho herecký projev, mimika a nakonec ty jeho brebty. Není prostě napodobitelný. Je plného optimismu a radostí. Do všech filmových rolí uměl dát svou bezprostřednost, hravost. Myslím si, že to bylo dítě zázračné, co dokázal pro naši kinematografii. Skutečně je škoda, že nám odešel tak brzo. I když je mi přes padesát, rád se podívám na jeho filmy. A je mi po něm velice smutno. Škoda, že není mezi námi. Tomáši, i přesto, že jsi těch filmů nenatočil mnoho, moc Ti za ně děkuju. Jsi obrovským příkladem pro naše budoucí dětské generace. Byl jsi a jsi miláčkem národa. Nikdy nezapomenu!
  • soliter

    Tomášek

    Naše bezesporu nejlepší dětská herecká hvězda.Pocházím z České Lípy.V okolí Kytlic se Tomáš zabil.Manžel měl tu čest párkrát se s ním setkat.Byl to normální kluk a na nic si nikdy nehrál.Jeho filmy máme všechny,vyrůstala jsem na nich a náš syn jeho filmy miluje také.Tomáš stále zůstává v srdcích lidí dítětem,rošt'ákem s dolíčky ve tvářích. *1*
  • anka.k

    Nové video

    s dovolením jsem vám sem přidala video, kde lucka bílá mluví o tomášovi.
  • Poslední role

    Koukám, že ani zde není uvedena Tomášova poslední role.
    Naposledy hrál v Německo českém sci fi seriálu Unterwegs nach Atlantis. více na: http://www.csfd.cz/film/74799-unter wegs-nach-atlantis/

    Včera jsem tento seriál našel a nahrál ho na Rapidshare.com. Máte zde zájem o odkazy ke stažení (seriál je v němčině)?
    Bohužel k němu nejsou titulky, ale jinak to určitě stojí zato...
    • Samo, že mám zájem o odkazy na seriál je možné je poslat na mail jarda.001@seznam.cz ?
    • Re: Poslední role

      Jaksi se pozapomělo, že hrál i ve filmu Upír ve věžáku... *9*
  • Vzpomínka

    Dnes 17.3.2009 by Tomáš Holý oslavil své 41.narozeniny tak jsem to tu chtěla připomemnout.Ve svých rolích byl jedinečný a nezapomenutelný a pro mě osobně bude vždy právě Tomáš Holý nejlepší dětská filmová hvězdička jakou jsem tu kdy měli *4*
  • Tom :)

    Tomáš Holý , Podle mě nejlepší dětská hvězda všech dob :) Nevím proč je život tak krutý a musel poslat tam nahoru i Tomáše :( Ae věřím,že se Tomáš má naprosto nejlíp :) ...Nevím co víc dodat :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit