Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Holý

OSOBNOST 31.12.2006 
170 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samo, že mám zájem o odkazy na seriál je možné je poslat na mail jarda.001@seznam.cz ?
  • Viz zprávy níže o Tomášově hrobu v Klecanech u Prahy
  • Tomáš má urnový hrob na hřbitově v Klecanech u Prahy, autobus staví přímo u hřbitova a Tomáš odpočívá v horní části za kapličkou
  • Rodina nechtěla místo zveřejnit a pohřeb byl tajný. Je pohřben v Klecanech na okraji Prahy, autobus staví u hřbitova a Tomáš odpočívá v horní části za kapličkou u velkého soustromí
  • Hrob má na okraji Prahy v Klecanech, jezdí tam autobusy 374 a 371 myslím, zastávka je přímo u hřbitůvku a jmenuje se Klecany hřbitov, na mapách.cz snadno vyhledat, po vchodu na hřbitov se dejte doprava nahoru a za malou kapličkou ji najdete u velkého soustromí , hrob je pečlivě udržované tatínkem
  • Hřbitov v Klecanech u silnice, vejdete a doprava nahoru je veliké soustrojí se starým hrbem, Tomáš odpočívá hned vedle
  • Ano, je to pravda. Obecně taky dost improvizoval.
    Záběr s řízky je čistá Tomášova improvizace.
    MP pouze Tomášovi řekla Poslouchej rádio a obaluj řízky. Záměrně mu neřekla jak se to dělá. Protože byla zvědavá na jeho reakci. Tomáš začal spontánně improvizovat tak, jak to vidíte.
  • Je pravda že se neučil texty a nechali ho mluvit co chtěl?
  • ten byl ale ošklivej vypadal na čtyřicet !
  • Tomáš Holý nemá hrob. Byl zpopelněn a urna je uložena na neveřejném místě. Spolu s ním je tam i maminka a strejda, co dělal rekvizitáře na Barrandově a tehdy přivedl Tomáše na natáčení. Všichni zemřeli v nepříliš vysokém věku, dá se říct, že na následky strádání způsobené Tomášovým odchodem. Pokud chcete Tomášovi položit kytku, tak jedině v místě, kde boural.
  • napište mi na tomas.f.878 zavináč gmail.com
  • Dobrý den prosím neznáte někdo bratrance Tomáše Holého?? Studoval režii a jezdil taky na koni. Jeden rok byl o prázdninách v JZD BOřitov, kde se na koních jezdilo. Děkuji za odpověď Renata Zachovalová.
  • To je pěkně napsané. Tomáš skutečně nikdy netoužil být hercem. Hrál, protože ho to bavilo. A když ho to bavit přestalo, tak prostě hrát přestal. Když jsem byl mladší, tak jsem to taky moc nechápal ale teď myslím, že Tomášovi rozumím. Ono je prostě něco jiné hrát pro zábavu a něco jiné mít herectví jako povolání.
  • *14* To já ho zase ráda mám, bral hraní jako zábavu, po svém. On nehrál, hrál sám sebe. Tomáš byl výjmečný tip herce - neherce. Jako malý klučina měl v sobě něco nesmírně osobitého něco z něj samého. Co ale rozumně použil ve svém kratičkém životě. Musel to být moc fajn a chytrý kluk. Tak se tam nahoře třeba potkáme. *4*
  • Tady jsem se spletl. Peníze dal svému strýci Janovi, tomu, který ho jako rekvizitář tehdy přivedl na natáčení. Už taky nežije.
  • Já mluvil s člověkem, který tam s nimi seděl a pak našel havarované auto.

    S tím alkoholem to bylo tak, že Tomáš přijel do Polevska, přivezli ho kamarádi. Najedl se a po jídle si dal jedno pivo. Pak až do nehody pil Kofolu a hrál kulečník.
    Mezi tím uplynul nějaký čas, takže možná měl trochu zbytkový alkohol ale moc ho nebylo.
  • Sylvo, píšete jako anonym, tak nevím, kam je mám poslat. Ale jestli jste na FB, tak navštivte fan stránku Tomáše, je tam galerie fotek z Tomášových filmových míst.
  • Dobrý večer,prosím Vás o zaslání foto chalupy z polepšovny.MOC DEKUJI.
  • Děvče plácáš nesmysly. když někam nastoupíš do zaměstnání, taky nevíš co tě tam všechno potká. A třeba za 2 roky utečeš někam jinam a budeš chtít zapomenout žes tam byla. Ale tys něco takového ještě nezažila, tak plácáš.
  • Tak to brachu nemáš vůbec pravdu, oprav to na Wikipedii, protože dneska byl film na ČT1 o Tomáši Holém, kde vypovídali všichni jeho kamarádi kteří tam byli i ten kamarád co s ním jel autem a potvrdili, že měli vypité!! A taky že jeli projet to kamarádové auto. Tak se nejdřív podívej na tu výpověď svědků a potom piš!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit