Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dodatečně vše nejlepší k svátku. :)
  • Ahojík Tome přeji ti Všecičko nejlepší hodně štěstí k tvému svátku !!!!!!!!!
    *14*
  • Strašně chytlavý a krasný hlas *3*
  • Tome,zůstaň takový jaký jsi a bude to O.K.Hoooooodně štěstíčka v životě.
  • žádný krasavec, ale velký sympaťák, moc hezké texty...........nemůžu si pomoct a svým vzhledem mi připomíná Karla Zicha, nevíte proč?
  • Moc se mi líbí tvoje písničky a projev strašně se těším na koncert. *3*
  • Jsi fajn spevak *3*
    • zpěvák ne?
      • zpěvák ano.
  • Těžko mohl být přítomný na akci, kterou zmiňujete (tou dobou byl v zahraničí), jeho píseň si pouštěli pouze ze záznamu...asi jako motivaci!
  • Tomáši, jestli chceš , aby tě měli lidé stále rádi, nepodporuj svou přítomností žádnou politickou stranu. Nechci radit, ale lepší je být nadstranický a tudíž můžeš kdykoliv kritizovat, ale také se teď může stát, že budeš spojován s KDÚ ČSL.
    • já si myslim že si může být kde chce je to jen jeho věc a jestli ho někdo přestane poslouchat podle jeho názoru v jaké je straně tak on za to nemůže a sami lidi sou hloupý když to budou dělat....
  • Díky za fantastické cd racek, dostala jsem ho na vánoce, moc jsem si jej přála. Ač nepatřím mezi nejmladší, je mi 58 let, každý den si "zalezu" a poslouchám ty skvělé písničky. Je v nich nějaký zvláštní náboj a jejich poslech je pro mně pohlazením na duši.
    • Věk nic neznamená, důležitá je duše a tu máš mladou :-) Tomáš je super, je velmi moudrý, nadaný, pohrává si s češtinou a je u toho vtipný a to se mi velmi líbí :-) Dnes jsem viděla na You tube záznam z koncertu z 9.3.2012 super, fakt smekám a už jdu koupit lístek až bude u nás. Mimořádná osobnost, to si nenechám ujít. Tomáši, ať se daří *14*
      • tak přeji hodně štěstí při koupi lístků, u nás ve městě si je rozebrali papaláši, co byli u zdroje, prodej zahájili v 8:05 a v 8:09 byl konec, lístky došly, já byla sedmá a nedostalo se na mě. A to když jsem jim psala, jestli si je mohu zamluvit, napsali, že to není možné, že to musí udělat tak, aby měli všichni stejné šance, hanba jim, fuj...mimochodem jedná se o Prachatice *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit