Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Matonoha

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    Tomáš Matonoha připravuje novou reality na téma kouření, neví někdo prosím podrobnosti, rád bych se přihlásil - díík
  • no...

    Hele lidi, já vim, ale já ho uplně zbožnovala, ale potom sem ho viděla na živo, a von se choval tak strašně povýšeně, no pak sem to probrečela, a fakt sem zjistila, že je hrozně povrchní.
    ale nechci vám brát iluze.. *9*
    • Re: no...

      Vždyť je to pan herec!A z Brna!:-))))) Jo,je arogantní a to docela hodně.
    • Re: no...

      Tak v tomhle s tebou nemůžu souhlasit..včera jsem totiž byla na jedné soukromé akci, kde byl i on, jako host Haliny Pawlowské..po skončení talkshow se Halina sbalila a odešla, ale on tam zůstal mezi lidma až do úplného konce a byl naprosto v pohodě..:)..chopila jsem se příležitosti a oslovila ho..strávila jsem s ním a ještě s jedním moooooooc sympatickým chlapem (taky Tomem*1*) jeden z nejlepším večerů, na kterej jen tak nezapomenu..!!..*14**14*
  • ahoj

    Ahoj Tomáši.jste můj velký idol a nejhezší chap z RP. s I vankou jste byli supr pár. přeji Vám jen samé úspěchy nejen v práci, ale i v soukromém životě!!!
    kdyby jste mi napsal, měla bych velkou radost.
    ahoj Barča *3* *14* *3*
  • wixok

    sonekihacu
  • Dotaz na Vaši rodinnou dovolenou

    Dobrý den pane Matonoho, nezlobte se prosím za můj dotaz, ale vloni nás zaujal jeden článek o Vaší rodinné dovolené, místo vypadalo podle fotografií (bohužel už nevím, v jakém časopise to bylo) báječně, a tak bych se Vás ráda zeptala - na jakém řeckém ostrově to bylo. Máme 2 malé děti (téměř 5-ti letého chlapce a 2 a půl roční holčičku) a rádi bychom se vypravili na nějaké doporučené místo. Velmi nerada Vás obtěžuji, ale bohužel nemohu dohledat ten časopis, ve kterém jste se o té dovolené zmiňovali. Předem Vám moc děkuji za odpověď. Gábina Mrklovská
  • Dotaz na Vaší loňskou letní rodinnou dovolenou

    Dobrý den pane Matonoho, nezlobte se prosím za můj dotaz, ale vloni nás zaujal jeden článek o Vaší rodinné dovolené, místo vypadalo podle fotek (bohužel už nevím, v jakém časopise to bylo) báječně, a tak bych se Vás ráda zeptala - na jakém řeckém ostrově to bylo. Máme 2 malé děti (téměř 5-ti letého chlapce a 2 a půl roční holčičku) a rádi bychom se vypravili na nějaké doporučené místo. Velmi nerada Vás obtěžuji, ale bohužel nemohu dohledat ten časopis, ve kterém jste se o té dovolené zmiňovali. Předem Vám moc děkuji za odpověď. Gábina Mrklovská
    • Re: Dotaz na Vaší loňskou letní rodinnou dovolenou

      Zdravim,asi vim kde letel a plul na Recky ostrov tedkom.Jmenuje se Thassos *4* bylo tam fajn az na letisti v Kavale :( meli jsme 6hodinove spozdeni.Hruza.
      • Re: Re: Dotaz na Vaší loňskou letní rodinnou dovolenou

        Jak to tady tak čtu, mám pocit, že jsme se tu sešli všichni loňští "thassosáci" znovu *1* Jojo, v Kavale to byl 6hodinový děs. Pořád mám před očima Tomovu manželku jak chodí po hale se skřípajícím kočárkem a uspává Štěpána *15*
  • pro Toma

    Miluju tě
  • Sykorka

    ach jo proč zovna museli vyřadit nejlepšiho herca!Na rodiná pouta sem se vždycky těšil jenom kvuli němu tet to neni ono *9* *9*
  • Bože, dlouho mně někdo neudělal tak velkou radost jak Vy a Váš otevřený dopis nikdy jsem nenašel v sobě tolik odvahy k podobnému činu, klobouk jsem již smekl.Dík jef.
  • Vyborne - nepoustejte v praci:o)

    http://www.youtube.com/watch?v=djFcjDyaZNY&NR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit