Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Matonoha

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neee

    proč musel umřít......probrečela jsem celej seriál....byl tam nejlepší a nejhezčí
  • dopis

    Pane Matonoho jste nejlepší z Rodinných pout spolu s Ivankou jste tam nejlepší pár!!!! *3* *3* *3*
  • ewamatonoha

    witam i pozdrawiam prasze o kontakt nosimy to samo nazwisko ktore raczej nie jest zbyt popularne byc moze mamy wspolnych przodkow moj maz nazywa sie andrzej matonoha jego ojciec pochodzil z delatyna maz naszej babci zaginal w czasie IIwojny swiatowej i nosil to samo nazwisko wilhelm matonoha pozdrawiam ewa atonoha jest nas w polsce 9 z tego 6 to moja najblizsza rodzina mieszkamy w gorzowie wlkp odezwij sie *3*
  • Tom

    Ahoj Tome, jsi výborný herec a výborný moderátor *3* *4* . Chci se s Tebou přátelit s kamarádství. Četla jsem o Tobě, že jsi křesťaň já jsem také. Tak jsem si říkala, že bychom byli dobří přáleté a s Tvoji manželkou také. Prosím odepiš děkuji Adéla *4*
  • Tomášek

    Jsi prostě nej nej nej nejlepší!!!!!!!! *14* *14*
  • Tomášek alias Sýkorka

    Ahoj Tome!Moc moc se mi líbíš!Já Ti už do divadla psala ale tys mi neodepsal.Asi nemáš čas.Je tohle správná adresa do divadla?Václavské nám.38, Praha 1, 110 00?Prosím odepiš *14*
  • Jak jsem poznala, je tento chlápek pěkně arogantní a namyšlený!to jsem nečekala a byla jsem tím poměrně dost zaskočená!!!není to dobrý herec a už vůbec ne moderátor.Je pěkně nudný a PŘEtrapný!!!!!a navíc by se mohl trochu upravit, vypadá jak vlkodlak - nebo vlkodav!!!!!!!!!nazdar
  • Ubohý

    Tomáš Matonoha je hodně ubohý moderátor.... Stojí za starou bačkoru. Nevím, kde se učil moderovat, ale je To k pláči ho sledovat. Zvlášť pořad UDĚLÁM COKOLIV ! Trapnějšího moderátora sem v životě neviděl, vždyť vůbec neumí mluvit. Není přece možné, aby moderátorovi přeskakoval hlas....A moderování Českého Slavíka... tak To byl trapas a nuda! Herec je možná dobrý, ale s moderováním se může jít zahrabat stejně jako ještě větší tragéd Aleš Háma *9*
  • Tomáš je opravdu výborný herec, doufám že Rodiná pouta půjdou v televizi ještě hodně dlouho, je skvělý že ho můžu vidět v televizi tak často:-) PS: na lidé.cz/tv a film/lidé od filmu jsem založila forum Tomáš Matonoha, jestli tam někdo budete chtít napsat, budu moc ráda;-)
  • Ahoj Tome, je mi 18 let. Mohli bychom se přátelit, co ty na to? Díky za odpověď ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit