Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Plekanec

OSOBNOST 15.5.2007 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luciiik512

    vse nej :)

    vsechno nejlepsi k narozkam...at se dari jak v hokeji tak v rodine a mezi prateli *3* *3*
  • Všechno neeeej ke třetím kulatinam pozdravuj lucku a malého matyaska *3*
  • Lucka i Tomáš jsou pohodový pár,moc jim to sluší a malý Matyášek je nádherný.Přeji vše krásné *4*
  • alpara

    výstroj

    Když jsem si prohlížela Tomášovi fotky, musím uznat, že mu to v hokejové výstroji děsně sekne *3*
  • Jste dva úspěšný lidi a to se v čechách neodpouští, jste nádherný pár s krásným synkem přeju vám jen to nej nej
  • ondra742
    Všechno nejlepší k narozeninám,hodně uspěchu nejen v hokeji,ale i v osobním životě a hlavně hodně zdraví *1*.
  • Jsou to dva mladí a krásní lidé mají i krásného syna.Lucinka je hodná,chytrá milá holka.Taková krátká láska před svatbou,vydrží většinou na celý život,poněvadž je ta láska čím dál větší *1* *14* *14*.když někdo má delší dobu před svatbou velkou lásku ,je to většinou jen zamilovanost,která časem přejde. *2* *14* Jste dva úspěšný lidé, jste nádherný pár s krásným synem přeju vám jen to nej nej. *14* *14*
    • Viz výše s tím naprosto souhlasím a přeji také vše nej.....fandím Lucce co se objevila v tv. *4* a Tomášovi?...v hokeji super *4* ...ten sleduji od dob,kdy se vysílalo ještě černobíle,nic si nenechám ujít,pokaždé jsem v duchu s Vámi kluci,ať se daří,nebo když to sem tam drhne *2* .
  • Jsem rada,ze je Lucka za vodou,coz ji prospeje,zde by zakrnela,nejsou tu kladne moznosti k vyvoji,same sizeniny,hnus...Preji Vam Tomasi uspechy ve sportu,hl.ok zdravi,at se Vasi rodince vse dobre dari a jste spokojeni.Luci je pekna zenska,sikulka.Jste krasna rodinka,tak at Vam to vydrzi a k roztomilemu chlapeckovi,at pribude jeste sourozenec....
    • Brzy příjde hurááá!!!!

      *3* *14*
  • Doufám,že se Lucka nebude zlobit,ale líbíš se mi i když je mi/...sát/,takže jste krásný pár a máte krásného syna,co jiného Vám třem přát,hodně zdraví,štěstí a spokojenosti.
  • Tomáši,
    jsi výborný hokejista a máš krásnou rodinku. :-)
    Lucka je krásná zpěvačka, vám obou moc fandím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit