Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Řepka

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může být sebevětší machr ve svém oboru, pokud se chová jako primitiv, zůstává především primitivem, nikoli machrem.
  • Řepka mi je strašně nesympatickej a ten jeho novej úžasnej objev "Erbovka" rovněž. Oba dva mi jsou nesympatický jak zjevem, tak chováním. Jsou už protivní, jak jsou furt nalezlí v televizi. Máme přece daleko lepší lidi, na který se dá v TV koukat. Do háje s nima už!!!!!
  • Sice je ve fotbale dobrej ale já ho nemusím
  • Vůbec se nedivím že Řepka takhle dopad, nemá smysl tady psát romány,manažeři klubů maj jasno a jen bláhový blázen by angažoval tohoto blázna tod vše *12*
  • Vše nejlepší

    Milý Tomáši,vše nejlepší k narozeninám,štěstíčko,zdraví
  • přání

    Všechno nejlepší k narozeninám!!! *3*
  • Co si zapamatujeme lépe?

    Řepka maká, aby mohl co nejdéle dělat to, co umí a v čem je fakt dobrej. Až skončí s fotbalem určitě mu bude milejší, když se o něm bude mluvit jako o božském obránci, než jako o někom, kdo se tahal s Erbovou. Po ní za chvíli neštěkne ani pes. Zatím se Řepka do podvědomí dostává více se svými zálety než fotbalovými výkony. Jestli si myslí, že je takhle IN, mohlo by se mu stát, že bude za chvíli k smíchu i Těm, pro které je zatím ještě vzorem.
  • Má to zapotřebí ?

    Fotbalista super, ale má zapotřebí takou negativní reklamu s Erbovou? Erbová hledá jen peníze a muže, který jí je dokáže dát. Je pro ni
    jednodušší nadbíhat někomu, kdo je známý, zajištěný a umí se otáčet. Jinak
    by "lásku a oporu" hledala i v jiných vodách. A možná by si Řepka měl
    uvědomit, kdo při něm stál, když ještě nebyl tam, kde je a nemyslet jen
    poklopcem. Co se mu může líbit na Erbové, která již kdekomu ukázala vše. Má
    zapotřebí se zahazovat s takovou profláknutou cikánkou? A co ona s dcerou
    vyvádí by už mělo zajímat lidi na sociálce. Když už je Řepka machr na hřišti, proč si svou image takhle ničí i v osobním životě a trapně se znemožňuje.
    • Erbová cikánka není, ale nemá do ní daleko!!!! Taky ji úplně nesnáším, čůzu.....
    • "Name" plne s tebou suhlasim!!! neviem,co viac by som este k tomu napisala...vsetci sa zamiluju do modeliek,ktore su navyse "svatice" a potom su tahanice za rozdelovanie majetkov,vsak? navyse Erbovu neznasam,je to čúza a hotovo *12* *11* *10*
    • Re: Má to zapotřebí ?

      jestli Erbová je Rómka,tak já jsem Eskymák
  • adamoule

    magor ale borec

    Přestože jsem sparťan, musim uznat, že jeho zkratyjsou ostuda sparty i českého fotbalu. nebejt jich, byl by to ale bezkonkurenčně nejlepší český stoper za posledních pár let. Chtělo by to radši před každým zápasem injekci sedativ.
  • borec

    je to borec,narozdíl od vás,vy ste nic nedokázali
    • Jak jste přišel na to, že nikdo z diskutujících nic nedokázal? Že nejsme tetovaní od hlavy k patě? Že nejsme primitivní? Že neukazujeme na ostatní vztyčené prostředníčky? Pokud je toto projev úspěchu, tak jsem asi fakt v životě nic nedokázala. A na rozdíl od vás ovládám písemně český jazyk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit