Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Řepka

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Druhořadý fotbalista.

  • Druhořadý fotbalista.

  • Druhořadý fotbalista.

  • fotbalista

  • fotbalista

  • fotbalista

  • fotbalista

  • fotbalista

  • arogantní a druhořadý fotbalista.Dluží peníze Michalovi Vejsadovi.

  • Tomáš Řepka dluží peníze Michalovi Vejsadovi.

  • Tomáš Řepka dluží peníze Michalovi Vejsadovi.

  • Dobrý večer pane Řepko. Jestli nevadí,tak bych Ti tykal, Tome.Jsem sice starší o 9 let a jsem Brňák,ale vždy jsem si Tě vážil, hlavně po fotbalové stránce a byl jsi i můj vzor. Terry, Ramos, Puyol, s těmi jsi se mohl a měl srovnávat. Já to dotáhl do divize v Brně, pak to na 3 roky přerušil a končil v 1 A třídě,jako kapitán několik let,kde jsem v 37 letech musel skončit kvůli nemoci srdce.Pak již po mě ani pes neštěkl,ale to znáš.Zápasy mezi námi Brno-Sparta jsem prožíval hlavně kvůli Pražským bratrancům, Sparťanům a to Brno,v tu dobu umělo zahrát.Hrál jsem stopera,pak v záloze a končil v útoku a nebylo to zlý.Fotbalový život je všude stejný a proto se nedivím,jak to dopadlo.I já se kvúli fotbalu rozvedl.Taky jsme měli stejný oslavy v ....a peníze nebyly překážka,ale nesrovnatelně jiný.Že to doma dopadlo,tak jak to dopadlo, se nedivím, Erbová,to se dalo čekat a Gulaši dopadne stejně, i když je teď z Brna a v euforii, ale hlavně vám přeji,ať vám to vydrží s Kačkou.Fotbal je asi už pase, ale máš Kačku a začnete znovu a i s dětmi.Tvoje knihy samozřejmě čtu a na každou jsem se těšil.Přeji tobě i Kačce to nej a ať jste šťastný pár a o kterém se bude psát jen to nejlepší.Samozřejmě i rybářské úspěchy,taky chytám.Pokud napíšeš,budu rád a potěší to,ale chápu,že nejsem jediný.Měj se a přeji Ti jen to super.Měj se. Zdenál Kraj.
  • Nevychovaný křupan, který jde z bláta do louže. Nevím která je horší: Erbová zlatokopka nebo Kristelová psychopatická slepice. Čím horší ženská,tím horší chování.
  • Pane Řepko , dostal jste se do pozice hřebce - pepiniéra ,o to stojíte?
    A jednou skončí i tohle .Žádné poučení,žádná moudrost,je mi vás líto.
  • Ať se ti daří bojovníku a ty hloupé hejtry ani nečti.AŤ si každý udělá pořádek sám u sebe!
    *1*
  • Všechno nejlepší....
  • Kdy už si národ začne vážit lidí,kteří zachraňují životy dnes a deně, a berou zato minimálně 10 krát méně než ty celosvětové primadony, které s koronic neumí.Je to názor jedince, který v ČR stává v 5.15 hodin do práce, je dobrovolný hasič v kategorii III. Vždyť je to veřejná diskuse a moc mě nenadávejte.Kdo by to za ty prachy nedělal? Že.
  • Tomáši, nevím, jestli čteš tyto příspěvky, přesto se Tě chci zeptat, jestli jsi neměl dědečka (pradědečka?) jménem Karel Řepka z Čakovic u Prahy. Dělal jsem s ním v Avii. Podoba s Tebou je fascinující, jakož i povaha, grimasy, láska ke všem ženám. Byl to příjemný parťák a liška podšitá. Ráčkoval. Měj se dobře.
  • ČÁST ROZHOVORU S PANÍ ERBOVOU. OBRÁZEK SI O NÍ UDĚLEJTE SAMI: PÍŠE SE ROK 2009 ...
    V poslední době média informují o vašem mileneckém poměru s fotbalistou Tomášem Řepkou. Co je na tom pravdy?
    Úplná blbost. S Tomášem Řepkou jsme známí, ani nemůžu říct, že kamarádi. Celá kauza vznikla tak, že nás někdo viděl pohromadě v jednom baru ve Špindlerově Mlýně. Byla jsem ve Špindlu v porotě soutěže Miss Mokré tričko, nejela jsem tam s nikým randit. Úplně náhodou jsem se v noci v baru potkala se známým fotbalistou Tomášem Řepkou a dali jsme si panáka. To je vše. Rozhodně jsme spolu neskončili na pokoji.
    Vlaďka Erbová
    Vlaďka Erbová je jiná a žádaná nejen kvůli svému poprsí, ale také svým ultra krátkým vlasům.
    Jak ale vysvětlíte, že jste už před čtvrt rokem fotila kampaň pro jeden autosalon a pózovala u Řepkova auta? Prý vám kampaň zajistil on.
    Tak to vůbec není. Než jsem fotila pro autosalon, ani jsem nevěděla, že nějaký Tomáš Řepka vůbec existuje. Volali mi majitelé firmy. Auto pana fotbalisty vybrali oni, ne já. Tomáš chtěl být u focení, chtěl mít auto na očích, aby se mu nepoškrábalo, neponičilo. Je to auto za hodně miliónů, ani se mu nedivím.
    Co na kauzu Řepka říká váš muž?
    Je normální a ví, o čem je bulvár a že to není bible. Věří mi. Nemám důvod svému manželovi lhát. Řekla jsem mu, že to je pitomost, a tak to taky bere. V tuto chvíli je Řepka asi můj čtvrtý bulvárem přidělený partner a ani jeden se mnou lože nesdílel.
  • tak tohoto týpka já vůbec nemusím, nesympatickej hned na první pohled.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit