Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Řepka

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HELLBOY

    Tomáš je fotbalista. Tak posuzujte jak hraje a ne co dělá v soukromí a co píše bulvár!Mě taky každej posuzuje jak dělám svou práci a ne co dělám v soukromí!!! Řepka je bůh.
  • honzik1893

    Re: Re: Řepa

    když sem napíšu y love tomy repka tak to mluví samo za sebe *3* *3* *14* *14* *4*
  • Blbka jadna Řepkovaná

    No to se elita národa ukázala,seřvat malýho kluka za faul a jak sprostě!Hlavně že ten její živitel hraje tak čistě! Z toho jejich mazlíčka vyroste jednou stejný blb jako jsou oni dva!
  • řepkovi

    Řepka nemusí tomuto národu nic vysvětlovat ? Tak ať se podívá odkud jsou sponzoři co živí jeho rodinu a asi by měl pár slov korigovat.
  • Tomáš řepka

    TOMÁŠ ŘEPKA JE UPLNĚ BOREC...TY JEHO PRŮSERY SOU FAKT NEJDOKONALEJŠÍ....A VONÍ.. *14*
  • Re: ACS

    Velmi inteligentní
  • Re: řepka je 1

    to radši můžu chodit do zápasnický arény a bude to stejná podívaná
  • sarahf38

    Re: řepka je 1

    TAK TO TEDA SOUHLASÍM!!!!JE TO NÁDHERNEJ CHLAP!SEXI A K SEŽRÁNÍ *14*
  • sarahf38

    Re: ACS

    *1* *15*
  • řepka je 1

    Tomáš je nej borec, kdyby takhle vypadali všichni fotbalisti, to by byla jiná podívaná *8*
  • ACS

    Koulela se Slavie, koulela se z vrsku, narazila na Spartu rozbila si drzku! *1* *1* *1*
  • :))

    Řepka to je borec! *14*
  • Re: Řepa

    Souhlasim. Je to nejlepsi stoper a nejlepsi ceskej fotbalista.
  • matygo

    SPARTA 4ever

    jj super fotbalista na něho v český lize nikdo nemá a dlouho mít nebude!!!!!!!!!!!!!!!!!Tomáš je nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a SPARTIČKA TAKY!!!!!!!!!!!!!! *4* *4*
  • Řepka

    Tomáš Řepka je bobec.Máš pravdu když dostane červenou tak je z toho hned afera.nebo sem nemohla kdyz bylo ve zpravach to parkovani ze stal dvema koli na chodniku.to mi prislo smesny vite kolik policajtu za den vidim stat na chodniku nebo kde je zakaz zastaveni.skoro kazdej tak parkuje.UZ SE TESIM NA PONDELI PROTI TEPLICIM.POJDTE TAKY VSICHNI. A DO KOTLE!!!!!!!!!!!!!!JE TO TAM V POHODE AKORAT TAM NEKDY TY LEMRY NECHTEJ FANDIT.TAK V PONDELI VSICHNI DO KOTLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3*
  • The Best!

    Tomáš je jednoznačně nejlepší obránce ligy a jsem ráda, že máme ve Spartě takového hráče. Nejen, že skvěle řídí hru v obraně, tak je to také velký srdcař a má sparťanské srdce. Kdyby bylo víc takových hráčů! Ti, kteří mu tady (a nejen tada) nadávají, ve fotbale nedokázali nic a jsou silní jen ve sprostých kecech. Chtělo by to trochu úcty. Ani nemá cenu komentovat novináře, kteří se vyžívají v tom, když Řepka dostane náhodou červenou a oni to pak můžou donekonečna rozebírat a negativně o něm psát, to už je u nás klasika. Já mu vždycky fandila, fandím a fandit budu. TOMÁŠ ŘEPKA forever!
  • Kladivo

    V naší v ,,super,,gambáč lize na stoperovi nemá konkurenci !!! Nebýt trestu ..- tak jsme nemohli na Euro padnout s Turkama ....
  • SuperTom

    Tomáš Řepka je jeden z nejlepších obránců ne světě.Málo kdo přes něj projde!!!!!!!!! V české lize NIKDO!!!!!!!!!! SPARTA 4ever
  • Tomáš Řepka

    Já vím že nadávat někomu je jednoduchý.Myslíte si jaký jste frajeři že to sem napíšete, ale ne jste ubohý.Ten slávista Belaid zabil někoho autem a co nikdo mu nenadává naopak litujou ho .Zabil někoho Řepka? NEEEEEEEE!!!!!!!!!!Jenom bojuje za klub a noviny to pak rozmažou.Trochu pokory k soupeři!!!!!!!!
  • 4ever!!

    Tomáš je absolutní jednička *14*! Nikdo neumí líp se hádat, řvát a hrát jako on! Kdyby měla Sparta všechny hráče jako je Řepka, vyhrajou každou ligu *1*a nevím proč si na něj pánové z deníku Blesk zasedli!! Tomu se říká závist, chlapci!!! *13* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit