Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Rosický

OSOBNOST 17.10.2010 
333 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • www

    ahoj vsem...mam tak.dotaz nevite nekdo jaky ma tomino internetovy stranky...svoje..jestli ma...chtela bych mu neco poslat...nebo jeho meilik...pleas...pisnete mi na tri.pet@centrum.cz...predem mooc diky
  • ty jsi nejlepsi a nejpeknejsi jenom mas jednu vadu KOCUROVOU PPPPPPPPPPPRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRROOOOOOOOOOOOOOOO CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NNNNN NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • TOME JEĎ!!

    Tomášek Rosický je nejlepší fotbalista na světě!!Snad jenom ten přetrapčenej Baroš ho pořád předhání....Ale Tom je prostě nej...Hele, lidi, jestli máte problém, tak nevíte vo čem fočus je!!Hlavně vo fotbalistech jako je Tomáš!!!Já ho viděla na vlastní voči a řikám vám-ten kluk válí..Jen mě sere Kocurová...ale sluší jim to...Tak zdárek a kdo chcete můžem pokecat jindy..Pááá
  • Ahoj Tomášku seš ten nejskvělější a nejlepší fotbalista na celém světě přeju ti v životě i ve fotbale mooooooc úspěchů at ti to s Radkou mooooc dlouho vydrží a at ste spolu štastní tvá největší a nejvěrnější fanynka
  • hnusak rosa

    ty hnusaku jeden,,proč děláš ostudu celý reprezentaci?A do tý posilovny bys měl aspoň jednou zajít!Radku si vem co nejdřív,třeba zítra!
  • ahoj rosánku.seš hrozně SEXY.A SRAČKA TAKY
  • Holky kde žijete?Tomík je slizoun a nemyje si vlasy.
  • Ahoj Tome.Seš hrozně krásnej a mooooooc ti fandim.Cuuuuuuuuuus!
  • Ahoj Tome.Seš fakt krásnej a moc fandim.
  • Seš tak moc hezký a rostomilý.Já po tobě šílím.Zvlášt jak střílíš goly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit