Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Rosický

OSOBNOST 17.10.2010 
333 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holky kde žijete?Tomík je slizoun a nemyje si vlasy.
  • Ahoj Tome.Seš hrozně krásnej a mooooooc ti fandim.Cuuuuuuuuuus!
  • Ahoj Tome.Seš fakt krásnej a moc fandim.
  • Seš tak moc hezký a rostomilý.Já po tobě šílím.Zvlášt jak střílíš goly
  • MILÁŠEK

    Tomášku si fakt skvělej hráč asi nejlepší z české reprezentace a si taky moc pěknej a chtěla bych se s tebou někdy setkat takže až půjdu na fotbal tak doufám že se uvidíme
  • Tomáš

    Ahoj Tomáši.musim ti říct že se ti povedla ta penalta s tou makedonií,ale k věci si opravdu dobrý hráč a nejsem jako ty ostatní že ti to s Radkou nepřejí,ale já mám radku moc ráda a je to skvělá holka a byla bych ráda kdyby si mi napsal a pokecali bysme.pozdravuj Radku!!!
  • Seš nejlepší...

    Si nejlepší fotbalista na téhle spešl planetě!Strašně moc ti fandím!Seš krásnej a skvěle hraješ fotbal!S Radkou ti přeju,aby vám to vydrželo co nejdéle,hodíte se k sobě!
  • Malej Mozart

    Uz se tesim na 8. září až vás všechny uvidim!!! Jo a hodite se k sobe s Radkou tak at vam to výde!! Ahooj.
  • Malej Mozart

    Čauvec Tomi, nezalezi na tom jestli ses krasne (a to ses) ale ses proste takovej sympatickej klucina, mooc suprove hrajes!!!
  • kocourek

    Tom je prostě nejlepší a nejhezčí fotbalista,je úžasnej
  • Tomášek je Super
  • Tomáš je super fotbalista, který by stál za hřích. Je prostě super!!!
  • Tomáš je úžasný fotbalista moc ho obdivuju,je tvůrcem hry.Nechci sem psát to co ostatní,že je nejkrásnější atd. je to simpaťák to se musí nechat,ale to slýchává asi dost často.V tom včerejším zápase s Makedonií Zazářil,je to vážně kvalitní fotbalista......klobouk dolů Tomáši!!!!!
  • popis

    Je to super fotbalista a je taky sexy!
  • Tohle to je tak super kluk, hned bych s ním chodila!!!
  • Tomáš Rosický

    Je to ten náš nejkrásnější fotbalista.
  • nechte si svý \"rozumy\" pro někoho jinýho

    ahojík lidičky, sem Tomáškovo fáákt největší fanynka, to vám zaručuju..... Je to ten nejsladší fotbalista pod sluncem, kterej se narozdíl od někoho(že slečny Barošky) nevytahuje svym tělem a nesází jenom na svuj obličej!!!!!!!!! I když to přiznávam nerada, ale s Radkou se k obě hodí..... Musíme zůstat pevně na zemi a přát mu štěstí jak ve fotbale, ale i v osobním životě!!!!!!! Jestli si někdo chce vyměnit pár mailíků ohledně Tomáška, písněte na 007.g@seznam.cz páááááááááááááá =O)
  • tomášek

    Tomáš Rosický patří k mým oblíbeným fotbalistům.Hraje dobře fotbal a moc mu fandím
  • Prosbicka na obzoru

    Tomasku posli mi moooooooooooc prosim autogramik. Na adresu: 1.máje 354/2869 Most 43401. Mooooc prosim tvoje faninka ketty
  • muj hrdina

    Ahojky Rosanku! Jses muj nejvetsi hrdina uz od malicka! Si muj nejvetsi idol. Ale vim ze nemam sanci ale s tim se virovnam. Hraj porad ten tvuj krasnej fotbal a uzivej si ho. Pa Kettynka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit