Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Rosický

OSOBNOST 17.10.2010 
333 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cau Tomasi, ja vam dneska 12.11.2005 fandim.Vyhrajete 3-2.Tak cau a nezapomen mi napsat JJJJJJJJIIIIIIIRRRRRKKKKKKKAAAAAAA
  • Velký fanda Tomáše Rosického

    Tome moc tě prosim posli mi tvoji podepsanou fotku diky. Michal
  • veliký fanda Tomáše Rosického

    Tome poslal bys mi tvůj podepsaný dres.Jestli ano tak ho pošli na adresu Heyrovského 9 Olomouc. Moc diky. Michal
  • toalkseroxindamaks........
  • hraj-vyhraj
  • ..

    ahojky Tomasku ses moooc krasnej klucina a fakt zavidim Radce ze te ma.preju vam hooodne stesticka a tobe spoustu golu.byla bych moc rada kdybyste mi mohli poslat fotku s podpisem nebo nejlepsi by bylo kdybys mohl odepsat ty sam ale na to asi nemas cas...tak se mej moc hezky a prosim posli mi tu fotku.Jahudqa
  • autogram prosím

    Pěkný den Tome nebo vy co to "třídíte" Prosim tě (vás) odepiš(te na můj e-mail a já ti(vám) pak napíšu moji adresu a pošlu ti(vám) známku a ty(vy) mi pošli(pošlete) mooooc prosím fotku s autogramem. Ahoj(te a díky Petr Vopalecký
  • Fanda

    ja jsem vas asi nejoblibenejsi fanda.mam o vas vsechno plakaty,kdyz neco o vas neco vyjde v novinach tak si to hned vystrihnu chodim na zapasy česka byl jsem i na fotbale kdyz jste hral v Olomouci s dortmundem i na ceske reprezentaci vsechno o vas mam ale jedine co nemam je vas autogram moc bych ho chtel ale nemamho kde sehnat jste nejlepsi fotbalista na svete vas velky fanda Tomas Kodydek.
  • ses nejlepsi fotbalista jakyho znam
  • autogram

    prosím Vás, je někde nějaká adresa, kde si můžu napsat o fotku s podpisem?
  • cau TOME.TADY DAVID.PREJI VAM HODNE STESTICKA NA NORY.POZDRAVUJ VSECHNY KLUKY NA TRENINKU.DAVID
  • I love

    Tome,Seš fakt nejlepší moc ti fandníme tak se mněj
  • TOMASUV HETRIK

    CAU TOME.PAVEL NEDVED MA MIC CENTRUJE DO LEVA TAM JE ROSICKY PALI Z VOLEJE A DAVA GOOOOOOOOOOL.VEDEME NAD NORY O 1GOL..ROSICKY MA MIC STRILI A DAVA NORSKEMU GOLMANOVI JESLE.JE TO 2 0 PRO NAS .MIC JDE SMEREM K ROSICKYMU TEN SKOUSI NUZKY A JE TO HETRIK.CAU DAVID
  • cau Tome.tak co rikas na Nory.Pral jsem vam SLOVAKY,ale s Medou v sestave to upde i s NORY .TY budes stejne nejlepsi,a das HETRIK.Ses proste 1.desitko.JA ti verim.CAU DAVID
  • deset

    Vymyslely jsme ti novou přezdívku BEĎAR,jsme Němky!!!Měříme Beďar-172.
  • deset

    Čus Roso přeju ti hodně štěstí v BUNDES LICE.ODEPIŠ čekáme tvojí odpověď rychle.Fandíme Dortmundu,jsme Němky!
  • k narozeninám ti přát nebudu ale jseš strašný prase pokud je to pravda to co otobě psali,gool byl pěkný ale to si u mě nenapravíš.Jsem ž.najdi si mě.
  • Ahoj ten tvůj gool byl fičácký.skus si mě najít.
  • čau tome včera sem se díval na fotbal.Ten tvuj gol byl parádní.já hraju za přípravku.pozdravuj všechny čau Marcel.
  • ČůůůZzzz Tomašku =)Vcera jsem mela úúplne supr. den no kvuli fotbalku :) ten tvuj gol byl fakt krasnej... no hlavni je ze jsme vyhrali a doufam ze tu baraz zvladnem a postoupime !! co myslis ty? hlavne musite hrat kluci srdickem =) a vyharajete to - verim vam tak se snazte :) :) ... ses fakt supr fotbalista a jsem rada ze ti nestoupla namyslenost do hlavy jses v poho nekdy se skus ozvat az budes mit casik .. pls. =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit