Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Rosický

OSOBNOST 17.10.2010 
333 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přáníčko

    Achojík Tome, přeji Ti všechno nej k dnešnímu svátešku, hodně štěstí ve fotbale, zdraví-ať ti vydrží na MS2006 a taky lásku!!! Hodně pozdravů a prosím ozvi se!!! Děkujííí!!! Romana MTR a jsi super FOTBALISTA!!! *3*
  • TOMÁŠ ROSICKÝ

    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* Tomáši děkujeme Ti za ten jedinej gol proti Norsku!Jsme rádi,že jsi byl druhý nej.fotbalisa roku.První místo by bylo,ale lepší *14* NEVADÍ TAK PŘÍŠTĚ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Prosim te

    prosim vas pane Risicky nesehnal by jste mi podpisy nekterych hracu reprezentace??? *7* a ja si myslim ze mame na to dojit na MS daleko a jestli mi je sezenete ty podpisy nebo ne tak jestli budete mit cas prosim vas napiste na muj e-mail mockrat vam dekuje malej fotbalista HRANIC NA MORAVE
  • miluju tomaska

    tomasku, jsi ten nejsladsi fotbalista ne svete. ses taaaaaak sladouckej, ach jo sladsi nez kazda cokoladka... mooooc ta mam rada a chtela bych te doma v postilce.... abys me ji mohl zahrat, ale nejen tu postilku, ale i me.... *14* *14* *14* *14* *14*
  • Cau moje kamarádka Helča tě miluje a líbíš se jí!!Napiš jí nějaký vzkaz!!!Dík!!! *3* *3* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *3* *3*
  • Rosi

    Miluju tě Tomášku.Jsi nejlepší, ale jedna věc mi stašně vadí a to RAKDA KOCUROVÁ( *16* *5* )!!!Proč musíš chodit s ní!!!Jseš nejkrásnější fotbalista jakýho znám, ale ne jenom fotbalista, ale i proto jakej seš.Seš bombastickej fotbalista, syn, vnuk, a samozřejmě jako chlap.JSEŠ NEJLEPŠÍ A TO ZA KAŽDOU CENU TY MŮJ PLYŠÁČKU!!!!!! *14* *14*
  • Heeeeeeeeeeej,Tomášek je můj *13* ,jen abys věděla *14*
  • tr

    Já ho miluju. Je hrozně krásnej. a krásně hraje *4*
  • No i druhý místo je pěkný *3* ,porazil Nedvěda *15* .No je to prostě borec *14* .
  • Tomášek dneska musí vyhrát fotbalistu roku,on je nejlepšííííííííííííí *14*
  • Pozdrav

    Jseš super........ *3* *1* *14* Jsi ze všech nejlepší *14* *14* *14* *14*
  • byt tebou tak bych sel do Barcelony,do stredu zalohy s Ronaldinhem.jste nejlepsi fotbelisti na svete. *4*
  • :-))) *14* *4* *5* *4* *15* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • :-)

    Ahojky Tome,jsi ten neeeeeeeeeeeeej fotbalista.Strašně moc ti držím palečky.Máte na MS těžkou skupinu,ale vy to zvládnete.Jsi super!!!!!!!!!!!!!!
  • Komentář

    To je dobrýčtu tady komentáře a vidím - samá chvála..:) tak abych to nekazila. Toe mám tě taky hrozně moc ráda, jsi ůj nejoblíbenější fotbalista!! Nepočítám s tím že bys mi poslal svoji fotku nebo aspoň napsal na mail ale zkusit štěstí můžu..a abych nezapoměla: přeju ti hrozně moc štěstí v soukromém životě a ať ti to s Radkou vyjde:)))
  • plakát s podpisem

    Ahoj tomasi prosim poslal bys my ten plakat s podpisem na: Na tržišti 1114 Benešov u Prahy
  • fotka

    Tomasi poslal bys my FOTKU S PODPISEM a dal bys my adresu.
  • Plakát

    Doobrý den,jsem váš velký fanousek.Moc bych vas prosil jestli bys te my neposlal velký plakát. Já mám jen malinký obrázky všude po pokoji a ja bych prosím moc chtel vás plakát.Jste podle mě nejlepší fotbalista na světě.Prosím vás mohl bys te my poslat ten plakát.Moc děkuji.
  • Přestup do Juventusu Turín
  • podpis...............

    tomasi das mi adresu na fotku s podpisem??????????????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit