Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Rosický

OSOBNOST 17.10.2010 
333 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jseš Borec

  • krásná štíhlá Blonďatá Tasemnice Eva - mobil. 603 851 826 *1* *1* *1* *3* *15* *5* *13*
  • Ty vychrtlíku, přijď do restaurace KIKA Průhonice a pohltí Tě tam Tasemnice ! *1* *3* *3* *9* *14* *13* *13*
  • Ty vychrtlej TRPASLIKU !!! *1* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *3* *13* *13*
  • *3*
  • *14*
  • :-)

    Ach jo,Tomášek je tak sladkéj *14* ,ale hlavně ta jeho fotbalová technika je fakt GOOD!!!!!!!!!!!!!! *3* ..... *15*
  • Tomášek

    Jsi fakt svělej moc se mi líbí tvůj herní projev amoc tě obdivuju. *14* *14* *14*
  • Pro MS jsi začarovaný !!! *1* *1* *1*
  • on

    je super a hrozně krásnej *14* *4* *5* *5* *14* *14* *16* *8* *4* *3* *14*
  • Tý, Tý, Tý maličký Mozartíku, co bude s Tebou pro MS ? Asi Tě taky vedle Čecha, Baroše a možná i dalších reprezentantů začaruju ! *1* *1* *1* *9* *9* *9*
  • Rosa

    Ahoj Tomáši hele nevim co tyhle holky vyvaděj,ale fakt tě uznávám jako fotbalistu.Jak tvojí techniku tak tvojí inteligenci.Hraješ fakt výborně a seš můj vzor.Čau PATRIKROSA. *3* *4* *5* *1* *1* *3* *5*
  • SEXY ROSICKY

    SEXY ROSICKY :: Tomas Rosicky Homepage :: www.sexyrosicky.de.vu
  • Hele ty rekordmane *1* ,Tomášek není vůbec vychrtlý,to jsou svaly,víš?! *3* Bych chtěla vidět tebe *15* ................
  • Tome, jsi nějak vychrtlý. Nechutná Ti jíst? A znáš moje ( novináři neprávem zatajované)rekordy ? *5*
  • Je super,že? *3* No nevím,jak vy,ale já ho mám strašně mooc ráda *14* ,je moooc hezký *14* ,a taky good hraje *3* ,no prostě borec,jak má být *3* .Jen aby mu to vydrželo na MS.Tak papik *15* a když tak něco napište,oki *7*
  • Heej lidičky,myslíte si,že to Tomášek čte? *7* jako fakt nevím *9*
  • kontakt

    prosim jestli tady nekdo ma kontakt na Tomase tak mi ho prosiiiiiim prosiiim poslete na mail teniskadeniska@seznam.cz hrooozne moc dekuji *4* *4*
  • Ahoj Hrozne vam to s Radkou preju,hrozne vam to spolu slusi nechapu lidi co vas chtej rozdelit! *9* tak doufam ze vam to vydrzi *3* denisa
  • dobry den

    dobry den,chci vam poprat k svatku a dnes jsem od vas dostala toho krasnouckeho plysacka!!!!a taky ten plakat a fotky mociinko dekujuuu jste hhroozne hodnej!!sandra kmochova *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit