Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Rosický

OSOBNOST 17.10.2010 
333 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojda lidičky.Jak se máte????Já dělám o Tomoj stránky a dává mi to dosti zabrat. tak se mějte hezky papáček
  • Ty voe ja jenooom zíráám...nemůžete bejt tak naivní..von nenapíše..je to sakra osobnost..takže nemá na takovýhle věci čas...hmm...
  • Ahojky!odepsal Rosický nekomu???ja myslim že na tak tady natrapcete!!!on se na vas muže vy....!!!
  • dekujeme za goly mame te radi fandime ti tak se snaž
  • Díky
  • plakát

    Ahoj Tome, dlouho sháním Tvůj plakát pro syna pod stromeček a nedaří se mi to. Prosím tedy o radu nebo adresu. Díky moc, a jestli nemáš čas a jen tak pročítáš, nevadí, přeji Ti krásné Vánoce, šťasný Nový rok a v příští sezoně hodně fotbalového i životní štěstí.HM
  • Tomáš je dobrej fotbalista a taky je hezkej.Líbí se vám taky Baroš?
  • nej

    Je nejnejnejlepšííííííííííííííííííííííííííííííííííííí ííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • MILUJUTĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!§
  • Jsi ten nejlepší fotbalista kterýho znám. Jo a ten fotbal ve středu byl fakt supr!!!!!!!!! Tvoje fanynka!!!!
  • fešák

    si ten hejhezci chlap kteryho sem kdy videla si k nakousnuti
  • Tomášek

    Mám te hrozně ráda a jsem tvoje velká faninka.
  • Já ho fakt zbožňuju.... je supeeeeer je to dobrý hráč ČR je rychlý má dobrou techniku a všchno si poctivě vydře.... a díííííík za ten goooool proti norsku!!!!!!
  • Jseš fakt dobrej. Dík za ten včerejší gól.
  • j to moje zlatičko je to borec
  • ahoj tome htel bych tě poprositje stli bys mi nedal tvuj imeil odepiš na ZdenekHrkota@seznam.cz
  • ahoj posím pppppppppprrrroooooooosssssííímmm pošli mi dres s podpisem nebo aspon fotku pleas moje adresa je slatina 78 vysoké mýto 56601 Verca neprasova
  • Mam tě ráda

    Čau tomáši mam tě moc ráda napíšeš mi? prosím napiš moc ti fandím at to vyhrajete
  • Tetka dal gola je fakt sladkej
  • dík

    Tomáši dikyže hraješ ČESKÝ fotbal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit