Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Tureček

OSOBNOST 24.12.2009 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takových let uběhlo a stále vlastně nevím jak to skončilo, jak to skončilo? Užil si ty ukradené peníze někdo?
  • Pana Turečka znám hodně dlouho a nikdy mi nijak neublížil, právě naopak vždy pomohl. Je to férový člověk.
    • Je to dobrák.... souhlas! Lepí se na něj chudáci kteří ho pak dokáží špinit, to jsem slyšel už mockrát....
  • Pánovi Turečkovi se nedá veřit, už jenom jak lže se dá vyčíst zde z jeho životopisu, ve kterém je pravdivé akorát jeho jméno. Už jen z tohoto důvodu nemám k němu důvěru a k jeho obžalobě se ani nevyjadřuji...
  • Asi mám určitý instinkt, ale ten pan Tureček vůbec se mi nejevil sympaticky, stačí s nim pět minut mluvit , případně dalších deset sledovat a tím jsem s ním skončil.
  • Bowling Pizza Komín
    Okružní 5290
    , 76005
    Zlín

    tady pracuji jako obsluha bowlingu prijjdte si to se mnou vyrikat vy smejdi
    • Ty musíš být velká osobnost, že dokážeš psát za druhé, ubožáčku :-)
  • Bývalý moderátor a champion spadl na hubu.. Proč?
  • Tento člověk mě přijde namyšlený
  • Myšleno na J.K.
    • Kdy, kde? Přineseš peníze co dlužíš?
  • Vidím to tak že dostaneš brzo přes hubu dobytku
  • Tak co ty zlodějskej frajere, machroval jsi tu,jak se ty budeš smát a my brečet a u soudu jsi brečel ty po přečtení obhajoby a když lidé řekli, že chtějí vrátit peníze zpět...tak co teď? nemáš ani na žrádlo,co ty fetko hnusná,že? pane šéfredaktore.... si na mě pošli právníka,ale chci zaplatit do posledního desetníku...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit