Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Tureček

OSOBNOST 24.12.2009 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takových let uběhlo a stále vlastně nevím jak to skončilo, jak to skončilo? Užil si ty ukradené peníze někdo?
  • Je to dobrák.... souhlas! Lepí se na něj chudáci kteří ho pak dokáží špinit, to jsem slyšel už mockrát....
  • Pana Turečka znám hodně dlouho a nikdy mi nijak neublížil, právě naopak vždy pomohl. Je to férový člověk.
  • Pánovi Turečkovi se nedá veřit, už jenom jak lže se dá vyčíst zde z jeho životopisu, ve kterém je pravdivé akorát jeho jméno. Už jen z tohoto důvodu nemám k němu důvěru a k jeho obžalobě se ani nevyjadřuji...
  • Asi mám určitý instinkt, ale ten pan Tureček vůbec se mi nejevil sympaticky, stačí s nim pět minut mluvit , případně dalších deset sledovat a tím jsem s ním skončil.
  • Ty musíš být velká osobnost, že dokážeš psát za druhé, ubožáčku :-)
  • Bowling Pizza Komín
    Okružní 5290
    , 76005
    Zlín

    tady pracuji jako obsluha bowlingu prijjdte si to se mnou vyrikat vy smejdi
  • Bývalý moderátor a champion spadl na hubu.. Proč?
  • Kdy, kde? Přineseš peníze co dlužíš?
  • Kdy a kde? A jestli to jseš ty, tak přines peníze.
  • Tento člověk mě přijde namyšlený
  • Myšleno na J.K.
  • Vidím to tak že dostaneš brzo přes hubu dobytku
  • Tak co ty zlodějskej frajere, machroval jsi tu,jak se ty budeš smát a my brečet a u soudu jsi brečel ty po přečtení obhajoby a když lidé řekli, že chtějí vrátit peníze zpět...tak co teď? nemáš ani na žrádlo,co ty fetko hnusná,že? pane šéfredaktore.... si na mě pošli právníka,ale chci zaplatit do posledního desetníku...
  • Ty že si osobnost? Měla jsem tu smůlu, že jsem tě poznala. Jsi špína. Lžeš lidem kolem sebe, děláš ze sebe něco co nejsi. Raději tě měla matka vyšťourat věšákem na oblečení nebo otec stříknout do kapesníku.
  • Tak dnes se mi do rukou dostal rozsudek, ale i tak z toho nejsem moudrý. Píše se tam něco o polovině trestní sazby, odložení, podmínce a zákazu řízení a hlavně "aby během zkušební doby podle svých sil a možností uhradil škodu" To, že neuvidím ani korunu jsem se smířil hned na začátku, ale tohle mě alespoň pobavilo. Když vidím kolik lidí vezme exekutor kvůli ničemu, a tohle i jeho matka musela vědět nebo něco tušit když jí peníze chodili jen tak na účet. Co vy? Jak to vidíte?
  • Jste nejlepší!! Držím váám palce a ať se daří!
  • Kašli na omluvu, jednání o Turečkovo podvodech bude u soudu v Kroměříži znova otevřené a dostane konečně co mu patří podvodník jeden
  • Řešilo. Byl jsem u soudu a chtěl bych se p. Turečkovi omluvit za podání trestního oznámení na jeho osobu. Nevěděl sem že to s ním nemá nic společného.
  • A neřešilo se čí byly ty účty na které chodili peníze? To je hnus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit