Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Tureček

OSOBNOST 24.12.2009 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Následující text patří jen pár vyvoleným, kteří ví o co se jedná.
    Lidi, je mi z Vás na blití. Chtěl bych Vám napsat, že jste závistivé svině, a pokud si někdo myslel, že se mu povede udělat mi ze života peklo, tak vězte, že pravda a spravedlnost vítězí nad tím špatným co jste proti mě aplikovali. Tedy alespoň já jsem toho po nějaké době dosáhl. Zatím nevím, kdo tomu všemu co proti mé osobě bylo použito tzv. "šéfoval", ale vězte že co nevidět to zjistím > ať sám nebo s pomocí druhé osoby.
    Naštěstí ještě existuje pár lidí, co si o tom všem myslí své a jsou na mé straně a z lidí jako je pan Peřina nebo Svoboda strach nemají, konec konců na každou svini se někde vaří voda, že pane Peřino...?
    Staré účtu budou po čase vyřízeny, to si buďte jist!

    S pozdravem,
    Tomáš Tureček
    • Který Tureček?
      Šéfredaktor nebo zloděj?
      • Ten, který má pracovní pohovor u soudu v Kroměříži :-D Doufám, že až tě zavřou, že ti dají sluchadla na celu ty retarde a s hodně kvalitním kabelem aby ses mohl oběsit,až ti dojde, jak se cítí lidi, kteří dřeli a ty jsi je okradl...
        • A doufám, že budeš chlap a k tomu soudu přijdeš, protože se ti budu rád dívat do očí až budeš brečet, hned co ti řeknou, jak dlouho si budeš sedět..
          • To se neboj, přijdu na 100% =) A uvidíme, kdo se bude smát jako poslední... ;)) V každým případě si buď jist, že tam dlouho sedět nevydržíš... Chytráku
            • To co tady píšeš je trestné, pro mne platí presunkce neviny, protože jsem byl obviněn falešně!
              Nechtěj, abych si zjistil Tvou IP adresu a přes svého advokáta na Tebe podal žalobu, navíc nevím a nechápu proč mi tady cpeš lži typu, že jsem nezaměstnaný. Nejspíš schyzofrenik, co se rád baví na úkor druhých, že?
            • S tím souhlasím, že tam moc dlouho nevydržím, protože než přečtou jména všech okradených, tak tam usnu.... Doufám, že tě žere svědomí...

              A nevím, co si tady hraješ na někoho z rádia... jestli seš tak retardovanej,nebo co... V tom spisu od soudu je že seš dlouhodoběn ezaměstnaný *1*
  • Nevím proč ho tu tolik lidí pomlouvá, znám ho osobně a to co se tu o něm píše rozhodně není pravda. Ubohost
    • hm jasne tak proc se vydava za uplne nekoho jineho?
      • To si ho asi z někým pletete
  • profesionál, to mu nemůže nikdo odepřít *4*
  • Za to co dokázal mu patří můj velký obdiv :-) Obdivuji jeho život bez skandálů, určitě má charakter a pro mě je velká osobnost. Na nic si nehraje a je svůj. To co dělá pro lidi se obvykle jen tak nevidí.... :-) Jen tak dál Tome *4*
  • frajer, každý měsííc jiné auto :D to se jen tak nevidí
  • Fajn moderátor, nechápu proč jej pomlouváte... ach ta závist
  • Hňup

    Turečku,ty jsi opravdu kus hňupa.Běž se léčit.V Kroměříži mají volné místa.Určitě ti to prospěje.
    • Re: Hňup

      To není moje fotka, nevím kdo ji tu dal.. koukněte na moje fotky na Lidech: turecek100..tady si někdo dělá srandu.. :-D
      Tom Tureček
      • Re: Re: Hňup

        Turečku,ty hňupe co tady lžeš,že jsi tam tu fotku nedal ty.Ta fotka co jsi zneužil je pana Turečka šéfredaktora časopisu National Geographic. ( http://zpravodajstvi.ecn.cz/?x=8700 4 ) ,a kterého jsem o zneužití jeho fotografie již informoval.Pokud bude mít zájem,tak mu poskytnu i tvoji celou adresu,kterou se mi podařilo sehnat.Jsi hňup a hňupem zůstaneš nadosmrti.
        • Re: Re: Re: Hňup

          http://www.novinky.cz/diskuse?id=19 3658&articleId=/kultura/194691-zemr el-americky-herec-peter-graves.html §ionId=4&page=3&r=1268650251063 #c1021578

          *1* *1* *1* *1* *1*
          • jesi ho najdu tak ho potrestam za naše organy pořadně postaru na z...a s........o!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16*
          • Re: Re: Re: Re: Hňup

            :D:D:D:D:D scénárista...producent:D...POMOOO OC!!!:D:D:D
  • Já jdu podpořit Tomáše Turečka, protože je nevinný!!!!
    ...a nebudu sám.
    • Jak tak koukám, pán je opravdu spisovatel... Mam tu tvůj osobní životopis napsaný soudem... To že se tu budeš chránit pod jinými jmény ti nepomůže....
    • Pridavam se, T.T je neviny, by me zajimalo co proti nemu maj curacci zasrani
      • Mě osobně pomohl - začal jsem být obezřetnější vyšlo mě to na necelých 5000, ale na druhou stranu nemusí pomáhat dalším.
  • Dodatecne všechno nej a at se daří přeje Jarka *4*
  • Je bezvadný a moc fajn. někomu nejspíš leží v žaludku :-) njn normalka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit