Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Tureček

OSOBNOST 24.12.2009 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chudáčku, že tě to baví, jak ubohé. Zjistím si tvé IPčko a podávám žalobu za urážku na cti, ju? :)) A tvůj souhlas k tomu nepotřebuji.
  • Ty že si osobnost? Měla jsem tu smůlu, že jsem tě poznala. Jsi špína. Lžeš lidem kolem sebe, děláš ze sebe něco co nejsi. Raději tě měla matka vyšťourat věšákem na oblečení nebo otec stříknout do kapesníku.
  • včera sem se s ním bavil na zábave,, super týpek!! :) a hlavne moc hodný a sympaták *4*
    • Jj je to borec *14*
  • Nevím proč mu zde nekdo kazí reputaci, ale mě se zdá být docela fajn jako člověk možná jde o někohob jinýho než máte na mysli
  • Super moderátor hezky se poslouchá *4*
  • Sympaťák.. zajímavé je že mu chce někdo zkazit dobrou pověst za každou cenu jak se tak dívám.... ještě si na něj vymyslete že je vrah a bude to komplet, co vám ten člověk udělal????
  • Komentář

    Jak jinak. Kdyby tam dal svoji fotku, to by dopadlo. Furt si neuvědomuje jak si vytváří spousty nepřátel. *13*
  • JE TO HROZNEJ DEBIL

    největší debil jakyho jsem kdy potkal hlavně neposlouchejte jeho noční proudy na Frekvenci 1 tim se mu pomstite nejvic.
    • kus vola

      Freeboy: Máš pravdu je to kus vola no ani se to nedá vyslovit slušně no..... a souhlasím se tebou....
  • Pravý Tureček

    Pravý Tureček je zde na iboys.cz http://new.iboys.cz/profiles-show.p hp?id=154909
  • Pana Turečka znám hodně dlouho a nikdy mi nijak neublížil, právě naopak vždy pomohl. Je to férový člověk.
    • Je to dobrák.... souhlas! Lepí se na něj chudáci kteří ho pak dokáží špinit, to jsem slyšel už mockrát....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit