Přejít na výpis diskuzí

Tomio Okamura

OSOBNOST 8.2.2009 
201 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Luboši to nikoho nezajímá nemjíchlastat a nesmí dělat rychle a hlvně sedum tibetanů cviky a pravidelně odpočívat duchovním sportem v klidu přírody.
    Advokacije uřednici vytvořili zákony tak je nebudou měnit,dělnická vlády Gottwalda vydusili uředníky z doby kolaborace s nacisty ,tak jim to oplatili že dusí dělníky.
    Bohužel žijeme ve špatném státě ,malé státy Evropské unie křivdy zprava doleva a zleva doprava nezažili mají Královské vlády bez tajtrlíků co by si Ods nedovolili neb i Klaus Zeman měli minulost len uředníků totality.takže zatloukají,zatloukají na tenise
  • Pane Okamura stočtrnácttisíc turystů japonců a japonek a ještě jste mě žádnou modrovokou blondýnku Japonku nepřivezl coby měla majetek a měl by jsem klid.
    To že Vás Reflex v reportáži obvinuje z tunelování tak si pletou tunel Blanka strany Ods Behma s Usvitem,oni si pletouito že nejpopulárnější je Babiš,víte on Babiš podplácí všechny novináře,když vlastní noviny i časopisi a jaké hnupiny píší to už nikdo nezjití že Babiš tuneluje vydavatelstvím tisku,neb noviny lidé nečtou a kolik má skutečných výtisků novin a časopisů?Odpad novin a časopisů vidno ve všech supermarketech i před zavírací dobou.

    Brachtl Antonín pozdrav od Japonců ze žítkovéj ve čtyřech letech tea umí psát i zleva doprava a zprava doleva a pozná byliny i luční kvítí
  • Dobrý den p.Tomio Okamuro,chtěl bych se zeptat na jedinou věc. Proč nějaká z těch nových stran nenavrhne snížení odchodu do důchodu tak jak to bylo kdysi před revolucí. Kdo vydrží dělat do 65-70let.Třeba takový zedník,tesař,havíř a jsou i jiné profese že ten člověk je rad že se vůbec udrží na nohou. Staří lide by si v klidu užívali života a mladí by měli práci. Nikdo neví kdy zemře. Lide po padesátce už nejsou tak vitální jako za mlada. Hodně jich onemocní třeba mozkovou mrtvičkou, infarktem z přechozeních angin,chřipek,stres a dalších nemocí. Dnes si člověk nemůže dovolit jít ani na nemocenskou. Protože je tak mala že by to rodina neutáhla a za další že ji dostane až za 3 měsíce. Proč vláda a další tam na hoře můžou mít 100%tní nemocenskou a mi obyčejní ne. Jaký je mezi námi rozdíl(nemyslím tím vás).Tady se to řítí do velké propasti a spěje to od 10 k 5 ...Proč s tím už konečně někdo něco neudělá. Tady na Opavsku má ženská asi 8.500-9.500kč plat a muž asi 12.500-15.000kč,to není žádná sláva když celorepublikový průměr je asi 26.500kč.Chceme byt jako na západě dobře,ale buďme také ocenění tak jako oni .Proč tady bere prodavačka 8.000kč a na západě 1200euro a dělají stejnou práci. A takhle by jsem mohl pokračovat do nekonečna Budu končit protože toho ještě mam hodně na srdíčku a není na to už čas. Fandím vám,ale vy sám s tím nic asi neuděláte. Přeji příjemní den. Luboš...
  • už mají všechno boháči i tchána lékařem nemocnice plné UKrajinců euforyje revoluce na české ůtraty zdravotnictví a MUDR Mann má sice lékařský dům ve Zlíně o třech podlažích,ale nic mě laserem neodeoperoval ,měl moc lidí v čekárně spoždění prohlídek placených nad padesát,takže to nikomu nevadí ani nikomu nevadí že jsou vedle pouze Baťovi domky ,tak třípodlažní dům lékařské mafije nevadí mezi OKresním národním výborem a čtvrtí památkové rezervace Batových domků hnusná dvojkrychle krychle lékařského domu Jelínek Mann a Bůh ví které mafiji lékařů patří,když součástí je mafije lékaren ,když soukromý lékařský dům nedělají nic pro pacienty a nemají zhola nic k operacím .
    jen plno luxusních aut lékařů před oním domem o třech patrech pochybného vzhledu stupídnosti dvou krychlí.

    Brachtl Antonín
  • Dobrý den i večer, pane Okamuro. Je škoda, že jste nevybojoval vyšší pozice, či místo
    hlavy státu. Ale můžete být s panem Babišem i s panem Sobotkou?
    Je třeba, tlumit Lidovce a hlavně pana Bělobrádka, aby ty Církevní restituce, nebyli
    uzákoněny!
    A můžete pomoct důchodcům? Mají málo, chtěli by mnohem více, než jen 45 korun!
  • Dobrý den, pane Okamuro nadchl mě Váš názor na změnu zákona o exekutorech. Neslyšela jsem ho celý, ale mám katastrofální zkušenost s insolvenčním soudem a správcem a totální zničení rodiny nemá nikde odvolání. Bylo by možné se přímo na daný problém s Vámi poradit?
  • nika1991
    *14* *14* *14* Tomio Okamura
    love
  • Pane Okamuro, přidáte se ve své volební kampani k vyděšeným politikům, kterým došly argumenty a začnete také také házet špínu na pana Babiše?
  • Vážený pane Tomio.Doporučuji Vám přijmout do hnutí ˇUsvit
    vedení radnice z města Boskovice.Bude to výhra jak pro Vás tak
    i pro EU.Ptáte se jistě proč?Uvedu nějaký příklad.Vedení města
    má rozpočet na stavbu 66 milionů a během půl roku ho dokáže snížit
    na 38 mil.dále je zadlužené minimálně na dva roky,ale zase během
    půl roku je v plusu 58 mil.
    Toto hospodaření by bylo "BOMBOU" jak pro náš stát tak i pro EU.
    Doporučte prosím tyto odborníky do Bruselu.
  • Pane Okamura pozor na pomstychtivého populistu Kcharla Schwarzenberga! Už odchází z funkce a kope kolem sebe němčour jako maniak. V poslední době se Vás snažil několikrát shodit. To jen, že jste ho podporoval při volbě. Vzpomeňte na to! Sajónara *7* *3* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit