Přejít na výpis diskuzí

Tuomas Holopainen

OSOBNOST 15.3.2007 
233 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čawte!
    Takže zase ta samá pohádka... *6*
    Není jedno jak odešla Tarja nebo Anette? Jde o jejich hudbu ne o nějaké řeči bulváru, šílených fanoušků atd. Jde o jejich hudbu... to je mnohem důležitější než nějaký věci př.: vzhled,odchody ze skupiny atd. Chápu, že někdo má radši období s Anette, Tarjou nebo Floor... ale proč je musíte tak řešit?! Neustále... Tak si pouštějte to období které máte rádi a nemusíte se tady dohadovat...
    A Tuomas nevyhodil Tarju sám musela se na tom schodnout celá kapela, tak ho neurážejte... A Tarja si vede skvěle i tak...
    A NW jsou pořád dobří, někdy si vedou líp někdy hůř, ale tak to je. Prostě nemůžou být pořád dokonalí, nikdo není dokonalí...
    Zajímá Vás jejich hudba nebo proč jak kdo odešel nebo vzhled?! Důležitá je hudba...
    A kapitola sama o sobě... Trysna... Urážet všechny okolo a vyhlašovat, že Anette je svatá... To vážně nic jinýho neděláš?! Pochop, že každý má své světlý a temný stránky...I Anette není dokonalá a Tuomas i Floor mají světlý stránky...
  • Hele, Floor není vůbec špatná zpěvačka, je to kus ženský se skvělým hlasem, kde může pohodově zpívat na koncertech a vydat ze sebe to nejlepší. A nebo se může elegantně obléknout a s klidem operně zazpívat Pucciniho. Nechci vsechny NW "múzy" tu mezi sebou porovnávat, avšak Anette se nemuze rovnat Floor ani Tarje. Ovšem však přiznávám, že album Endless Forms Most Beautiful patří možna k jednem slabších alb od NW, ale za to Floor nemohla, jen delala to, co po ni bylo požadováno. . Ale verim, ze bude jeste dost alb, kde Tuomas vyuzije veskereho talentu, jenz Floor ma a daji do toho vsichni opravdu 100% ze sebe! \m/
  • trysna
    Tuomas Holopainen:nudnej a praštěnej chlapec co břinká na pijánko
    hele já vám něco řeknu jeden člověk je ale ještě horší člověk než je on floor Jansen
    a BEZ STÍNŮ SI HO SPLETOU S BEZDOMOVCEM
    TO BYL VTIP *15* *15*
    ALE STEJNĚ JE DIVNEJ ALE TO O FLOOR JE PRAVDA (JE HROZNÁ)
    ALE ZASE TUOMASE SI VÁŽÍM JEN PROTO BEZ NĚJ BY NIGHTWISH NEBYLI.
  • Arska-Inka
    Takže jak bych to řekla. Vidím, že tady hejtujete Tuomase a podobně ale k čemu to je??? hu??? On si to číst nebude a nikoho vaše hejty nezajímaj! A kdyby si to četl stejně tomu nebude rozumět tak k čemu to vlastně je? Lidi vzpamatujte se. To ze vyhodil Tarju už je dávno lidi ZAPOMENTE UZ NA TO! Nesudte ho podle minulosti a hledte do budoucnosti! Ted je tam Floot Jansen. Líp si ani vybrat nemohl :) Sice není operní zpěvačka ale vidíte? Tuomas žije spokojeně a všichni žijou spokojeně a vy ho tu ještě urážíte? Nechápu vás lidi. Vy lidi co ho pomlouváte. Podívejte se na sebe! Jste snad dokonalý jako on? Ani omylem. Nebo dokonalejší? Už vůbec. Tak prosím vás už to neřešte, nehejtujte ho, neřešte Tarju a Anette, řešte současnost, Poslouchejte Nightwish a peace :)

    -AngryArska
    • Dobře budu řešit současnost-Nightwish s tou přiblblou Jansenovou nebudu poslouchat-takže budu poslouchat jenom starý Nightwish a Tarju
  • Arska-Inka
    Je sexouš :3 Miluju ho, jeho písničky a celou jeho kapelu :3 *14* *14* *14*
  • King: Hele sice se tu bavíme o hudbě ale oneckoncům Tuomas je taky fin
  • Ahoj no rozhodla jsem se přečíst všechny příspěvky co tu jsou :D No a nedalo prostě mi to neokomentovat tady :D První co se tu řeší nejvíc, je to, že porovnáváte Anette s Tarjou. Jo Tarja je perfektní zpěvačka jak v metalu tak v klasické hudbě, podle mě se díky ní NW zvedlo s takovým úspěchem, ale kdyby zpívala do teď, nepřišlo by vám to už trochu stereotypní? totiž, koukněte na EPICU je do dost dobrá skupina taky, jejich zpěvačka se také zabývá operním zpěvem, ale jejich písničky jsou všechny téměř stejné! Libí se mi, že se NW jakoby "obnovují" každá zpěvačka přinesla do skupiny nového a odlišného ducha. Všichni co říkáte, že Anette byla špatná volba - nebudu vám to vyvracet, je to váš názor. Jen mě to mrzí, Anette je skvělá zpěvačka a do písní NW přinesla takovýho rockovýho ducha, což se mi moc líbilo a jediný co můžu říct o nové Floor, je že má skvělý hlas a určitě se těším na nové album! Dálě chci "mluvit" o otevřeném dopise, jenž byl adresován Tarje s tím, že má vyhazov. Dopis, byl podle mého správná volba. Přeci jen kdyby si to řekli osobně (což se po tom dopise možná i stalo, nevím) tak by to každý rozmatlal, Tarja by na tiskovce řekla něco jinýho, Tuomas taky a novináři by to rozmatlali že ji Tuomas vyhodil kvůli "žárlivosti na Marcela, že to je nešťastná láska :D apod." něco takovýho, znáte novináře. :D Ale vzhledem k tomu, že dopis byl otevřený, můžeme alespoň trošku "nakouknout" do té situace. Jo je to už skoro 10 let(fuu taková doba už!) Anette vyhodili že je "brzdila", měla zdravotní problémy a za celou její kariéru u NW vydali jen 2 alba, což je trošku spád. Každopádně jí mám ráda. A narážky na Tuomase vám taky brát nebudu, jsou totiž jen od nasraných puberťáků co své komplexíky vybíjejí anonymně na internetu. Tuomas je frajer, takovou dobu co skládá hudbu, a ne jen tak ledajakou hudbu, ale úplně nadpozemskou, fantastickou, s texty co mají hloubku. Opravdu ho obdivuji. Celou bandu Nightwish. Nechci nikomu psát že "až dokáže to co on" připomíná mi to sektu lidí zvanou "beliebers" :D Každý má svůj názor. Pro mě NIGHTWISH bude navždy nejlepší skupina, ať už s Tarjou nebo ne, Tarju poslouchám solo a jsem spokojená *14* Nevím, možná si to už nikdo nepřečte, ale budiž, zdravím všechny fans NW co mají skupinu rádi pořád, takovou jaká je, peace!!! *4* :D
    • Otevřenej dopis pro Tarju že je správná volba jo!!!!Dementní tuomas jí to nedovede říct do očí(dokonce i samimu to sdělil přes manažera) chudák Tarja-snaží se odzpívá perfektní koncert(nejlepší v jejich historii)a oni jí za to vykopnou-sakra pitomym dopisem!!!!! SRABOVÉ!!!
      už je kvůli Floor neposlouchám protože se změnili
    • Arska-Inka
      To jsou slova mistra :3 souhlas s tebou :3 taky jsem spokojená se všema :3
  • Dřív jsem měla Tuomase strašně ráda, byl to pro mě naprosto sexy bůh, pro kterého bych zabíjela jen proto, abych se ho viděla usmát. Zároveň jsem milovala Nightwish celkově, a to, co provedl Tarje, která má milionkrát větší dar než on, tím se u mě pošpinil na celé čáře. Současná zpěvačka ani nedá tu výšku v písničce, jako ona, na Tarju prostě nikdy nikdo mít nebude. Jistě, Tuomas je sexy talent, ale je to zároveň nehorázná sviň. Společně v Nightwish něco dokázali, ale teď už to stojí za houby. A vaše odsuzování za můj názor mi je u p*dele. Enjoy ~
    • *9*
    • Ahoj Tuomas Je dobry klavesista. Ano Tarja je uzasna zpevacka a ja verim ze se tam vrati zpatky.. Ja Nightwish miluji a to co se stalo nebo nestalo mi nevadi proste Tarjaa cekala miminko a dala se na solovou drahu.. pak to byla jeji volba ne? Vsichni mame volbu rozhodnout se a vo tom ten zivot je ... nekdo si zvoli svoji cestu nekdou zase zustava tam kde je to je ten kolobeh zivot. muzeme ho prijmout nebo ho nechat tak jak je...
  • nechte ho už bejt vy zasraný kreténský paka
  • Tak co, pipinky bez mozečku? Pořád si myslíte, jakej je to bůh? Je to bezcharakterní bastard!!! A teď do mně! Zajímá mně, co si zas vymyslíte, jaká byla Anette hrozná, že vyhazovem dostala co si zasloužila, stejně jako Tarja. *16*
    • Žiš nikoho to nezajímá. Jo řekněte si svůj názor, ale nikoho neurážejte. Někteří z nás sem přišli aby si přečetli názory na Tuomase. A neposlouchaly tady pořád dokola tuhle básničku o zpěvačkách. Někteří z vás prostě nedokáží ocenit co je dobré na přítomnosti. Ale mi ostatní chceme žít i bez vás. Taky si založte nějaký online chat kde tohle rozebírejte. Ale kašlete na to tady. Prosíííííííím :)))
    • Arska-Inka
      Anette byla skvělá a skuz trošku zapojit vlastní mozeček. Neodsuzuj Tuomase! K ničemu ti to nebude
    • Nechceš držet Hubu?!?! Tuomas je bůh je sexy a všechno! Jedinej kdo je tady bezcharakterní bastard jseš ty! Jo škoda že vyhodil Tarju. Byla to úžasné zpěvačka. ANETTE TAKY! A ted s Floor. Nikdo neví. Ještě s ní Album nevyšlo. Ale už zpívala live a znělo to dost úžasně! *16*
    • Jedinej kdo je tady bez charakteru jste možná tak vy všichni. *10* Proč odešla Anette to ví jen ona..proč vyhodily Tarju to ví zas ona..prachy a sláva mění lidi.A já si myslím že jim nemáme do čeho kecat je to jejich volba.Jsem ráda zato jakou dělají muziku..že stále fungují je to zase změna ale zvykneme si na ní.Tak jako na Anette kterou nikdo nenahradí stejně jako Tarju...
    • nechte ho už bejt vy paka vylízaný
    • A ty ho znáš? Znáš se s Nightwish osobně? Víš, co se tenkrát stalo s Tarjou a teď s Anette? Jediná pipinka bez mozečku jsi tady ty! *10* Neříkám, že je to bůh. A tak jako ty toho o něm nevím tolik, abych se do něj navážela. Urážej si někoho, kdo si to opravdu zaslouží. *16*
    • Ja bych o nem nikdy nerekla, že je bezcharakterní bastard. A pokud verite jemu a zbytku kapely, verili by ste jim, ze se ROZEŠLI a ne že Anette vyhodili. A i kdyby, Tuomas není v kapele sám, a takové rozhodnutí musí udelat celá kapela. Ale mimochodem, Tarja si o to važne koledovala. Skuste si treba nejdriv precis oficialni biografii. A je podle tebe normalni, že když se nedavno ptali tarji jestli by se vratila do Nightwish odpovedela ze jedine kdyby zmenili každeho člena kapely a manažmentu. tak v kom asi byla ta chyba?
      • Chyba byla v tuomasovi (zabouchnul se da tarji a nedoved jí to říct)Ale Tarja se zabouchla do marcela cabuliho vzala si ho a byl konec(Tuomasovy plány jak zbalit Tarju stroskotaly) byl naštvanej že byl Marcelo rychlejší než on (nebo že byl on pomalejší) ale nechtěl si to přiznat-tak Tarju vyhodil.A aby nebyl on ten špatnej hodil na Tarju všechnu špínu co si vymyslel(neúcta k fandům,namyšlenost..) a byl the end...ale stejně si myslím že to co je v tom posranym dopise sou kecy(Tarja se k fandům chová hezky a nechová se namyšleně)takže ty debilní anonyme drž hubu!!!protože ...jak slepá můžeš být nevidíš...Tak sbohem...
      • Bla bla bla, furt ty samý kecy! Co kdybys pro změnu naopak ty použil/a vlastní mozeček a zjistila si pár info i z jiných zdrojů, místo, abys četla nějaký biografie na Tuomasovu objednávku. Anette plánovala jet s NW dál, a oni už měsíc před jejím vyhozením angažovali Floor, aby u nich nastoupila od listopadu( kůli Anettině nemoci a lehký hádce mezi ní a panem Svatým, musela naskočit už v říjnu)! To ti vůbec nepřijde divný? Ale jasně, mel si dál to svoje- Tarja byla namyšlená a šla jen po penězích a Anette byla strašně ráda, že může s NW skončit. To je fakt děs *7*
        • hele přestaňte se hádat, praví důvody jsou že Tarja se nepohodla s manažerem tak to manažer nebo tak někdo svedl na to že se nevhodně chovala k fanouškům a Anette odešla kvůli tomu že se s kapelou neschodli o jejím těhotenství a já si mysli že NW má super písniky a podání ať už maj jakoukoli zpěvačku. Sice to není stejný jako s Tarjou a Anette ale můžeme bejt rádi že se nerozpadli úplně po Tarjině odchodu.
          Díky
        • Anette přerušila tour, protože byla těhotná. Kapela si ale nemohla dovolit přesunout koncerty a tak dosadili Floor. Anette se naštvala a sekla s tím. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit