Přejít na výpis diskuzí

Tuomas Holopainen

OSOBNOST 15.3.2007 
233 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PRO Mary

    Já jsem příznivec nových i starých Nightwish tak nevím proč bych měla nadávat na některýmu členovi Anette je stejně dobrá jako Tarja a Tuomas je ten nejlepší skladatel na světě a pokud vím začala si se do mě srát ty *16* *13*
    • Re: PRO Mary

      Omyl, začala jses srát ty do mě, a chtěla mě poučovat, abych začala psát správně gramaticky slovo kripl, což se ti moc nepovedlo. A Anette není stejně dobrá jako Tarja ani ve snu! Něco si namlouváš!
      • Re: Re: PRO Mary

        Koukám že tu nějaký dvě holky rozjely vostrou bitku a souhlasím s tou Nightwish girl že Anette je stejně dobrá jako Tarja!!!!
        • Přesně tak *4*
        • Re: Re: Re: PRO Mary

          Já naopak souhlasím s Mery, že Anette na Tarju nemá a nikdy mít nebude!!! *16*
          • Já sice Nightwish fakt miluju, zbožňuju jejich hudbu, i s Anette, ale na Tarju fakt nemá. Je to jako byste srovnávali něčí zpívání ve sprše s profesionálním zpěvákem na koncertě. Poslechněte si třeba Nemo a potom Storytime. Je to takovej rozdíl! Ach jo, Tarjo vrať se!! *9* *13*
            • Arska-Inka
              Bojím se že ta už se nevrátí :/
              Ale má to i dobré cesty :)
              ted je tam FLoor která má výborný hlas
          • Re: Re: Re: Re: PRO Mary

            Ono to není tak snadné posuzovat když každá z nich zpívá jiným typem hlasu....
    • Re: PRO Mary

      SORRY některýmu členovi to na tam už být nemá *4*
  • Duvod

    No urcite mu nezavidim maximalne mu to preju je taky muj oblibeny clen kapeli NIGHTWISH ale myslim si ze to uz trochu prehanite *3* *5*
  • MILÁČEK

    Řekni mi jako důvod proč tě to bije do očí. Určitě mu závidíš že to nej chlap na světě *14* *14*
  • Laj laj.. MUCK! :D

    Hele kluci a devcata Tuomas je urcite nej, ale jak sem si cetl ty pristevky tak me tak byje do oci to ''milacek'' jeste ktomu napsany capslockem.. *3* *4*
    • Re: Laj laj.. MUCK! :D

      co se ti jako nezdá že je Tuomas MILÁČEK? Já naprosto s tím souhlasím. A ty Nightwish girl kripl se píše opravdu kripl. Ale souhlasím s tebou v tom že je Tuomas krásnej chlap a miláček ženských srdcí. *4*
  • pro všechny degeše

    a jako proč je vypatlanej krypl naučte se aspoň psát trochu bez chyb PS: Tuomas je můj sexidol *14*
    • Pravda *14* *14* *14* *14*
    • Re: pro všechny degeše

      Kripl- řekla bych, že toto slovo nepochází z češtiny, tudíž se na něj nevztahují česká pravidla pravopisu. Původem je z angličtiny- cripple-což znamená mrzák, chromý...atd. Tak nemachruj! *5*
      • Re: Re: pro všechny degeše

        Aby si se neposrala ty krávo šprťácká *3*
        • Re: Re: Re: pro všechny degeše

          Neboj, já se neposeru, tak doufám, že ty taky ne, i když v hlavě už máš nasráno slušně! *1*
          • Arska-Inka
            Tak nechte toho. Nightwish fandové jsou jedna celá rodina a pomáháme si
          • Re: Re: Re: Re: pro všechny degeše

            Jo ještě s tim posráním. Kdo ví jestli už nemáš sračku až za ušima. Už to tu začíná smrdět nechceš pleny? *15* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: pro všechny degeše

              Tak to, že jsi úplně blbá, a řešíš to nadávkama ostatním, je v poslední době docela častý zvyk příznivců "nových Nightwish". Ale neboj, mě to fakt neva. Ale ty by ses nad sebou měla trochu zamyslet, protože za idiota jsi jen a jen ty *1*
          • Re: Re: Re: Re: pro všechny degeše

            Hej Ty běž si hrát s panenkama a nevotravuj slušný lidi Jo *8* *3* *9*
  • Tuomas je super

    Může mi někdo říct proč mu nadáváte že smrdí a podobně mě se náhodou líbí je to krásnej chlap kterej umí ženu potěšit na duši i na srdci. A komu se to nelíbí ať si prdel políbí. Taky nemám ráda hip hop a nepíšu to na hopérské stránky. *5*
    • Arska-Inka
      Přesně máš pravdu :3
      I když mě trošičku naštval když jsem poslouchala Poet and the endulum a četla ten text protože mě rozbrečel a z depresil. Nedokážu si z toho songu představit Tuomasovu smrt kyvadlem. Ale stejně je to jenom song a navíc inspirovaný filmem :)
  • Kritizovat umí každý

    Nemyslím si, že někdo má právo někoho soudit. Každý by se měl nejdřív podívat sám na sebe než začne někoho urážet. Zajímalo by mě, kdo z vás kritiků někdy něco složil, nebo aspoň zahrál na nějaký nástroj. Tarja je bravůrní zpěvačka a její odchod z Nightwish mě mrzí, ale to je jen věcí kapely ( personální změny probíhají skoro ve všech kapelách - to je úplně normální věc) a myslím si, že zakládající člen a autor téměř všech skladeb do toho má co mluvit. Ale podle všeho to tak cítil i zbytek kapely. Volba nové zpěvačky nebyla asi úplně nejšťastnější, ale to je jenom můj názor. I tak přeju Tuomasovi hodně zdaru v jeho dalším počínání. *5*
    • Re: Kritizovat umí každý

      Prosímtě, buď tak hodný, a neřeš kraviny. To jestli někdo umí skládat muziku ho v žádném případě neopravňuje se chovat jako debil, nebo ho kůli tomu snad omlouvat! Já psala, že to jak se zachoval k Samimu a Tarje je prasárna. Ne to, že je vyhodil, ale JAK je vyhodil, a to ještě blbeček řekne, že to byli jeho kamárádi! Chudáci jeho kamarádi, aby byli věčně na pozoru, co se milostpánovi zase znelíbí *5*
      • Re: Re: Kritizovat umí každý

        To ze Tuomas je pefektny skladatel a klavesak to je fakt.Preto ma moj obdiv.Ale to ze akym sposobom vyhodil Tarju a Samiho tak kvoli tomu u mna dost klesol.Ked ich uz chcel vyhodit mal im to povedat do oci ako chlap a nie formou listu alebo cez manazera.Preto aj ked je skvely hudobnik tak ako clovek podla mna neni nic moc.To je asi tak vsetko co som chcel.
        • Re: Re: Re: Kritizovat umí každý

          Přesně tak! Víc není co dodat *5*
  • PRASATA!!!!!

    blbečci ubohý, jenom závidíte!!!!!! možná nevypadá jako zac efron, ale co na tom!!!!!!! je rozhodně hezčí a hlavně chytřejší než vy!!!! ani ho neznáte, tak co kritizujete?!?!?! jste prostě jenom idioti, co se zaobíraj jen sami sebou!!!!!!!!! je mi z vás nanic!!!!!! *10* *10* *10* degeni blbý, zamyslete se nad sebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: PRASATA!!!!!

      Tak Tuomas je stoprocentně hezčí, než Efron, zato v hlavě má nasráno úplně stejně jako on i jako ty. *1*
  • kiki222

    :DD

    Tak vaše komentáře mi opravdu zvedli náladu *1* *1* *1* *15* *15*
    a jinak se přikláním k většině..Tuomas je vypatlaný prase!!!!
  • Tuomas

    Toumas je vypatlanej kripl, kterej akorát umí skládat super muziku, ale jako o člověka bych si o něj ani neopřela kolo. Možná by potřeboval dát přes hubu, aby se mu trochu rozsvítilo! To, co udělal Samimu a Tarje byla fakt hnusárna. Je to duševní mrzák. Ale boží mlýny melou, a chlapec se má na co těšit! Fuck!!! *5*
    • Arska-Inka
      sklapni holčičko žárlivá. Dala bych cokoliv za to abych Tuomase mohla vidět a mluvit s ním. Můj největší sen :333 (ale nejspiz sen kazde faninky :3)
    • Re: Tuomas

      krávo! nemachruj, když ani nevíš, co to ten duševní mrzák je!!!!!! *9* tuomas je úplně normální člověk!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit