Přejít na výpis diskuzí

Tuomas Holopainen

OSOBNOST 15.3.2007 
233 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aloinlavela

    noo

    Ty krávooo on se narodil 25.12. jako jáá hustěě *14*
    • Re: noo

      Tuomas je nejlepsi z kapely Nightwish
      • chickuita

        Re: Re: noo

        jj je přesně tak *15*
      • elfka

        Re: Re: noo

        jj máš pravdu !
        Je z nich nejlepší,ale ostatní jsou taky dobří,ale ne tolik.Anette je z nich nejblbější. *1* Ale co se dá dělat. *9*
      • lynette

        Re: Re: noo

        *13* *13* *13*
  • Jste loseři

    Fakt nejradši mám takové ty rýpaly kteří sami umí hovno, a když se o někom dozví, že to někam dotáhl, tak ho začnou buzerovat protože si tím kompenzují svoje negramotné pracky. Takoví lidi jsou ubožáci. Tuomas je jeden z nejlepších hudebníku a klávesáků které znám. Příspěvky typu že smrdí atd. to fakt může napsat jen člověk který závidí, a snaží se na sebe upozornit tím, že otravuje a uráží. Takže vy všichni kterých se to týka, se sebou začněte něco dělat nebo si vás ten koho urážíte najde a rozbije vám hubu že vás ani máma nepozná!!! *13*
    • lynette

      Re: Jste loseři

      Rosťo, ty máš jistě už teď kolem hlavy svatozář! *1*
  • Ohledne tuomase

    no myslim jak tady porad nadavate ... tak jste podle neho 0- ly ... protoze ma neco v hlave a ne jak vy nic ... takze jefo skladby jsou fantasticke ... ( chtel bych videt jak neco pisete/skladate ... ) takze s pozdravem vy LAMY ... *1* *1* *8* *8*
    • lynette

      Re: Ohledne tuomase

      Lamo! *15*
  • narnians

    Nej

    On je mega mega mega sympaťák *1* *15* *14*
    • lynette

      Re: Nej

      Vtip? *15*
      • chickuita

        Re: Re: Nej

        ne,pravda *1* *1*
  • Darcek

    Ahojte všetci!!Na thequeenofice.blog.cz sa teraz rozbehla fantastická vec a to "Tuomas-narodeninový projekt",kde ide o to aby sa jeho fans dali dokopy a vytvorili darček alebo darčeky ktoré by sme mu poslali k jeho najbližšíim narodeninám, teda 25.12.2009. Nebudem tu vypisovať všetky podrobnosti, tie sú na vyššie uvedenom blogu, avšak, ak sa tu niekomu tento nápad zapáčil chcem vás poprosiť pridajte sa k nám pretože je to úžasná vec. Tiež viete o nijakom ďalšom prípadnom záujemcovi dajte mu vedieť a potom už len ne ten spomínaný blog...
    • Re: Darcek

      jojo jasan ja mu naseru k narozeninam a poslu mu to v darkovym baleni *3* *1* treba jeste najdu tedka po vanocich nejakej roztrhanej papir a stuhu *15* *15*
      • turmawen

        Re: Re: Darcek

        radsi ne, jeste by o tom slozil pisnicku :)
        • lynette

          Re: Re: Re: Darcek

          Jj, už teď zpívá o samých sračkách a samé sračky skládá. *1*
  • mixana

    Narozky

    Tuomas má dneska narozky tak přeju vše nej... *3*
    • Re: Narozky

      nu a co my tady s tim ze nejakej kokot ma narozky *7* *5*
      • Re: Re: Narozky

        Co s tim? Si padlej na hlavu? A jakej nějákej "kokot" uvědomuješ si že si na jeho diskuzi! A laskavě si rozmysli to co píšeš, jinak y se tady na toho "kokota" mohli ozvat mnohem horší ohlasy než je ten můj, Tuomas je úžasný skladatel a myslím že na takových 99% budu mít pravdu v tom, že ty mu nesaháš ani po kotníky!
        • turmawen

          Re: Re: Re: Narozky

          mame stesti ze si to Tuomas tak na 90% nemuze prelozit :)
          • lynette

            Re: Re: Re: Re: Narozky

            Jj, protože je to vypatlanec!! Svatá pravda!!! *1*
  • vampire.t.s.

    nechte ho....

    nechte už ho být, narozdíl od vás něco dokázal a z těch keců mám pocit jako bychom nežili v 21. století ale někde ve středověku. prostě ho nechte být, tohle je jeho fanklub, tady nepatří nějací "ehm" kteří mu nadávaj a závidí! tady jsou jen ti kteří jej obdivují, od toho je to taky fanklub, takže pokud ho nesnášíte, nechte si to pro sebe! tady totiž nemáte tím pádem co dělat, a fans vás tu nechcou! ja taky ne.
    • Re: nechte ho....

      Naprostý souhlas.
    • gothicangel

      Re: nechte ho....

      Tuomas je prostě nboží a nechápu co proti němu všichni maj!!!Jsou to kokoti když tohle řikaj,ale Na něj by neměli!!!
      • Re: Re: nechte ho....

        *1* *1* *1* vtip dne! *1* *1* *1*
    • mixana

      Re: nechte ho....

      Souhlas, tohle je FANklub a ne Anti!!!!!!
  • Tuomas

    Jako Tuomas je hezkej chlap... Finové sou celkově hezí (až na pár vyjímek) a tenhle chlápek rozhodně patří do skupiny těch hezkých...
    navíc má asi talent, když hraje v takový známý skupině jako je Nightwish... *13* *1*
    • Re: Tuomas

      Blbej vkus taky vkus... *15* Finové, že jsou prý hezcí.. *1* *13*
      • vampire.t.s.

        Re: Re: Tuomas

        jo, finové jsou hezcí. pokud s tím nesouhlasíš tak to říkej v anti-klun´bu finů....třeba ho založ ale tady to málokoho zajímá....
        • Re: Re: Re: Tuomas

          tak mě třeba vůbec nezajímá, že tu někdo jako ty píše, že Finové jsou krásný národ *13* to sem nepatří *5*
          • vampire.t.s.

            Re: Re: Re: Re: Tuomas

            hele a v jaký to pak žijeme zemi, že už ani nemůžeme vyjádřit názor?? jako mně to tež nezajímá, každému se líbí někdo jiný že tak ale když už se to tu řeší....
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tuomas

              hele di s tim do prdele res muziku ne blby finy *16*
  • vosje

    Tohle že je fanklub?

    Hm, myslela jsem, že sem chodí fanoušci Tuomase Holopainena. Ale když to tady vidím, tak jsem ráda, že jsem si napřed přečetla diskusi, než jsem si to tady bookla. Do téhle skupiny "fanoušků" teda patřit nechci...
    • Re: Tohle že je fanklub?

      ... jojo přesně tak, běž do prdele a neotravuj.. *5*
  • Tuomas forever

    Jak si opovažujete tvrdit, že NW sou POP????
    Jak s Tarjou tak s ANette - pořád sou nejlepší a nejoriginálnější kapelou všech dob a hlavně moji nejmilovanější...a to se nikdy nezmění...
    Když se vám nelíbí proč o něm tak hnusně mluvíte??? Tuomas byl, je a bude nejlepší klávesista a skladatel !!!!
    Nechteho na pokoji a s ním i cely NW!!! *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • perla619

      Re: Tuomas forever

      s tymto s tebou suhlasim komu sa to nelubi nech sa s tym strci.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit