Přejít na výpis diskuzí

Tuomas Holopainen

OSOBNOST 15.3.2007 
233 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi co blbnete, zajděte na konzert Tarji a užíjte si to, zajděte na konzert Nightwish a užíjte si to, a to že se neshodli to je jejich věc, a mi dotoho nemáme co mluvit. Můžeme být rádi, že dělají hudbu a že to dělá každý posvém taky super *3* . I když mi to chybí *9* .
  • nezabudli ste nahodou kto dal nw dokopy? A kto vybral tarju???
  • anette je ve skupine uz 7 roku a nekdo se pres to furt nedokaze prenest... ale je uzasna...koncert v praze me v tom jenom utvrdil. a co se tyce tuomase, kazdy na neho muze mit svuj nazor a nikdo mu ho nemuze vzit,. a to jak rekli tarji ze ma padaka... mne by zajimalo kdo z vas by rekl cloveku ktereho pozna 15 let do oci ze skoncil. tady si vsichni mysli ze by to dokazali, ale ve skutecnosti by to neudelal ani jeden.
    • Takže ty omlouváš a podporuješ, když se někdo chová jako svině? Tp jsi taky dobrá! *7*
  • inteligence některých komentářů je zarážející...Tarja byla něco jiného a Anette je taky něco jiného, ale obě zpívají výborně! už mám po krk lidí, kteří se nemůžou smířit s tím, že Tarja už není součástí Nightwish a vymýšlí pytloviny, jenom aby Anette pošpinili...
    • Arska-Inka
      Přesně. Co bylo bylo. Co je teď je teď. Nic se už na tom nezmění
  • Tuomas je chudáček a primitiveček. A s tím co a jak skládá to nemá co dělat. Zachoval se k Tarje jako prase, a můžete nadávat jak chcete, stejně to zůstane pravdou.
    • jo jo pravda
    • Tuomas ale neměl na výběr :/
    • co to tu píšeš za bludy.. Tuomas je nejlepší klávesák jakýho znám..
  • je mi jedno co si o mne budete myslet, ale tuomas je proste úžasný. 99% tech, kteri mu nadavaji mu nesahaji ani po kotniky. az dokazete to co on, potom ho muzete kritizovat. podle mne je to uzasny clovek. ne kazdy ma takovy talent jako on. az napísete i vy desítky pisnocek, potom se s nim muzete mnerit. a co se tyce anett, je sice pravda, ze na jednom turne ten hlas nebyl prave bomba, ale ted je to uplne neco jinyho. a tarja... ta ma o co si rikala. s tuomasem a nightwish ji to slo, ale ted to neni nic extra. no ale to se stane kdyz si clovek mysli ze nemuze nic stratit.
    • Souhlasim s tebou *14*
    • máš svatou pravdu...Tuomas je prostě úžasnej.. jeho písničky jeho image . prostě všechno na něm :))
    • já si myslím, že máš pravdu... *4*
      Tuomas je úplně nejvíc super *14*
    • Nauč se pravopis! *1* *6* *7* *12*
  • Sinun on vain ääliö ...
  • Všechno nejlepší *1* *14*
  • Rakastan sinua

    Rakastan sinua, kiitän teitä kaikkia ihania virkaa ja suurta kiinnostusta minua, minun bändi työstäni minun musiikkia. Olen suuri taiteilija, tiedän ilman sinua, mutta nöyrä kiinnostus on kiehtovaa. Plaza myös jalkojani, olen Mr. Big, kaunis, fiksuin ja lahjakkaimmat! Niin se on, ja olen hämmästyttävä elämä syntyi, te tyhjästä. On suuri päivä, kieltäminen!
  • STYĎTE SE!

    TADY JE ALE ÚROVEŇ, MOC "DOBRÁ" MORÁLKA TU PANUJE JEN CO JE PRAVDA. NAPÍŠU ADMINŮM, ABY TO TADY CELÉ ZRUŠILI, KONKRÉTNĚ TUTO DISKUZI.
    • Re: STYĎTE SE!

      Tak "super morálka" panuje všude, tak navrhni zrušit všechno *5*
      • Já už to navrhovala, ale bylo mi řečeno, že si to představuji jako Hurvínek válku a že nežijem v Matrixu... *10* *13* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit