Přejít na výpis diskuzí

Tupac Shakur

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hele , některý čisla sedí některý zas ne . MůŽETE , ale i NEMUSÍTE věřit všemu co někde někdo napíše , hodí video atd...Jo možná že se vrátí a bude to ,, BOOM " co svět neviděl , ale možná se nevrátí a všechno bude tak jak do dnešního dne. Možna se chtěl vrátit už dávno ale viděl jak je tahle země v ..... tak si to rozmyslel ,a jestli je na Cubě tak to mi příjde trochu blbost , nevím kolik lidí žije na Cubě ale minimálně jeden člověk by prostě podved a vyžvanil to . A proto říkám ať si každej myslí co chce . JESTLI tedy žije tak je čistě jeho věc jestli se vrátí. A nikdo s tím nic nenadělá.... Ostatně napište jsem co by se stalo kdyby se vrátil , co by to znamenalo podle vás pro hudební průmysl pro náš hip hop .
    • a prý mu vzali 1 plíci takže by už nemohl rappovat . někteří lidi se zadýchají když jen mluví nebo rychleji chodí a to mají 2plíce . ale jemu ´ji vzaly *9*
    • Vrátil by hip-hop tam kde měl být - široký rifle dlouhý trika a tak bitky , betly jo ! to by bylo něco byl by mocnější než obama... stála by za ním nejmíň polovina planety...vrátil by styl rapu a beatu tam kde měl být né na ty dnešní podělaný beaty .... novými tracky by rozdrtil diddiho , mobb deep , s všechny kdo by se mu postavily do cesty . milion lidí by dostaly infarkt z toho šoku že je zpět. no a asi by si začal románek s nicky minaj *5*
  • Neverim ze je mrtev!!! Jeho zivot a smrt je podle Niccolò Machiavelli makjaveli (3. května 1469 – 21. června 1527, Florencie) byl italský politik, diplomat, spisovatel, historik a vojenský teoretik. Byl současníkem Leonarda da Vinci a Michelangela Buonarottiho. Pocházel z notářské, ne příliš zámožné rodiny, jeho otec Bernardo byl právníkem, se svou ženou Bartolomeou měl kromě Niccola ještě syna Totta a dcery Primaveru a Ginevru. Natocen byl i film" hrabe Monte Christo. Je to navod jak zinscenovat svou smrt. To same udelal i Machiavelli, nebot nechtel bojovat ve valce v italii. Nasel telo mrtveho vojaka a tak prohodil svou identitu. 2 pac knihu od Machiavelli cetl nekolikrat v base. Nikdy, kdyz je vrazda, telo nemuze zmizet hnet ten den. 2 pac v den smrti mel kratkou bratku, v dalsich fotkach v den jeho smrti mel zas bratku delsi! Jeho moto cislo 7. den smrti, cas smrti, album 7 day theory. V textech rapuje, ze zemre, ale pak se vrati! mnoho fotek, fejku, jako treba foto po pitve, nema tetovani Makaveli na krku. To kdyz nataceli film, dostal maekap na krk a masku! Tim se to zakrilo. Pri te prilezitosti se udelal fotka jak je rozpitvan. Ten maekap byl do filmu, kde mel mit podrizle hrdlo! Pak mluvil o skandalu o Klintovi a M. Levinske, coz se odehralo nekdy v roce 2000. Jak mohl pac vedet toto? V pitevni zprave je psano, ze Pa by musel vazit o 60 kg vice a merit o 15 vice a to vse za pul roku v dospelosti. Vydalo se a vydava dost treku, at uz mixovane a nebo vjmute ze supliku, ktere se nenahrali. Byl viden nekolikrat na Kube. V den sve smrti byl v Klubu. V ten den byli 2 pacove, proc 2 Pac? 2 svazky? 2 lidi. Rika, ze az pomsti a znici sve nepratele, pak se vrati, Planuje to na rok 2014. Proc? Soucet roku vychazi na cislo 7, a 2 Pacovi bude 43 let. To je zase 7. Nekolik raperu tvrdi a rapuje ve svich textech, ze Pac zije! Nova skladba se Snopp Dog a Khalifou, Makaveli, je veta, chci umrit a vratis se jako Makaveli! Existuje nekolik sifer a moznosti jak prijit na smrt Paca ale musite v nej verit a znat ho. Pac upravil jmeno Machiaveli na Makaveli. Proc?! Odeberte pismenko K. jako Karl, ze San Andreas GTA. Tato hra,kdyz si vsimnete, je podle zivota Paca. Tilko a dziny. Obleceni, ktere mel na poslednim konzerte House of blues! Po vytzeni tohoto pismenka Vam po slozeni slabik vyjde veta AM ALIVE!!! Mohu pokracovat dal a dal v dokazovani, videa, texty, fotky, Ja verim, ze je 2 pac na zivu. A ktomu aby nebylo malo! 2 pac byl blizky pritel Janet Jackson. Umrel Jackson? Stejna teorie a pry take je to v numerologii. Neni fizicky dukaz ze je mrtev, nebyl v rakvi. Jedina fotka je, jak lezi v rakvi, ale s porovnani fotky zjistite, ze je to fotka z pohrbu Jamese Browna. Rakev stejna, volanky nani, stiny stejne, a u rakve je nejaky stromek, asi citrovnik, lystek co lystek je stejny i poloha co na fotce Jamese. Byl jen prilozen oblicej Michaela. V LA, je z namo, ze si muzete koupit lez a divadlo, to co zahral 2 pac nebo Jackson. Pokud ziji a sehrali toto, nedivim se jim. Svet jde do .... a je to stvalo a uz nebavilo. Media Vas znici kdyz chteji
    • Taky jsi myslím, že žije ;) Vřím v 7 day theory. A nakonec je tu jistá hra s čísly. Jak už víte v názvu alba Makaveli je napsáno "The 7 day theory". Tak počítejte se mnou. Tupac byl zastřelen 7. září, naživu byl ještě 7 dní poté, zemřel v 25 letech (2 + 5 = 7), byl zastřelen na den přesně 7 měsíců po vydání alba "All Eeyz On Me" a nakonec zemřel ve 4 hodiny a 3 minuty (4 + 3 = 7). Moc podivné náhody nemyslíte? Prostě .... takové náhody, v posledních songách předpovídal svou smrt, stalo se . ŽIJE !!!!!! EXPECT NIGGA, IM COMING !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Hele možná s něčím máš pravdu , ty čísla docela sedí....Ale článech si zkopíroval z nějaké stránky a pak to dal na google-překládač.... jinak ych ty věty nemusel luštit.Takže chválím toho kdo na to přišel,což pochybuju že jsi ty!
    • Hey ty seš uplný blazen!!!!!!..:):) neumřel v roce 1469 ani v roce 1527 nebo co to tu mluvis za kokotiny ale umřel v roce 1994 ty lama tak nelzi!.:DD... *1* *1* *1* *1*
      • Ty si hlupej *1* On nepíše že 2Pac umřel v roce 1469 ani v roce 1527 *1* "Jeho zivot a smrt je podle Niccolò Machiavelli makjaveli" přečti si to znovu *3* a "zemřel" 13.9.1996
      • Zemřel v roce 1996
  • Byl jsem na postedním koncertu tupaca furt se nemužu smířit že ho už nikdy neuvidim (tenktát mi řekl brácho a dal mi jeho šátek a tričko)
    • No jasně ty vole . Šátek a tričko *15* . Vole nepiš tu takoví kraviny
      , jen ho tím urážíš.
    • nevěřím ti!!:D....
  • Happy birthday Tupac.He is dad of the hip-hop.I love you *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Co říkáte na nové video: http://www.youtube.com/watch?v=-x-emHPiM3M , kde je Tupac. Vypadá to dost důvěryhodně. Jen si stejně myslím, že kdyby náhodou opravdu někde žil, tak by se už nikdy neobjevil, protože by měl velké problémy s tím, že předstíral smrt ...
    • To je prave duvod, proc nemel na pitevni fotce tetovani Makaveli!!! Byl nalicen do filmu, u toho se rovnou poridila fotka, kde je po pitve.
  • bože ste fakt na hlavu vy co si myslíte že se tupák vrátí ..
  • Nevim,co si o tom mám myslet...Žije???
    • no zije, verim tomu, a verim tomu co nechal Pac za vskazy, i kdyz v sifrach
  • zrzrzrzr

    TAK ŽIJE NEBO NE
  • 2PAC_ALIVE

    2Pac podle mne urcite žije....a vratí se v r. 2014(2+0+1+4=7)
    • zipp
      tohle je blbost... 2005 (2+0+0+5 se rovná kolik co??) ... ta teorie sedmiček...
  • těším se na tupaca

    Nemusíte vůbec brečet,protože tupac žije vše bylo nahráno a vrátí se v roce 2014 už se moc těším.Stačí si přeložit jeho skladby myslím ají ty nové.Jinak žije na cubě a hooodně lidi ho vidělo.Tak jak jsem to přesně říkal už pomalu se ukazuje tupac viděl jsem i video jak tupac stojí u aut a záběr z blízka to nejde přehlédnout ta hlava,ty bílé zuby,pohyby akorát už nemá piercing.Dále video jak paří na 50 centa v klubu záběr zblízka pak si zapálí cígo a je toho víc mám velkou radost.Jinak je mooc důkazu,že tupac žije a vrah se nikdy nenašel.Sice neví co na to bude říkat diddy,ale bude to pecka *4*
    • Re: těším se na tupaca

      Tupaca zastřelila skorumpovaná policie L.A najatá Sugem.))
    • Re: těším se na tupaca

      Je hodně spekulativní že žije, ale s tim rokem *1*
    • Re: těším se na tupaca

      Prosimtě *1* Nesmíš věřit všemu co čteš na netu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit