Přejít na výpis diskuzí

Tupac Shakur

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eazy-e

    2Pac 4life

    2pac byl společně s Eazy-E nejlepší rapper na světě, byl to skutečný gangsta. Kdepak 50Cent nebo Eminem. Pro jeho opravdové texty vycházející z nitra gangsty je zapsán v Guinessově knize rekordů pro nejvíc prodaných alb, ikdyž zemřel tak mladý. Rest in peace, Tupac Shakur.
    • Re: 2Pac 4life

      Není pravda, Tupac žil pouze Thug Life, nebyl to gangsta, jen měl svůj názor a narodil se ve špatný době na špatným místě, ale koment goood ..
      • Re: Re: 2Pac 4life

        Zil sice thug life ale i presto to byl gangsta o tom neni pochyb :-)
  • R.I.P!!!!!!!!

    predevcirem by mel narozky....hold nejvetsi legende!!diky tobe jsem poznal co je umeni...navzdy v nas...peace tupac shakur...makaveli the don *4*
  • 2pac

    2Pac....ne jeden z nejlepších raperů, ale ten nejlepší...aspoň tedy pro mě.Někdo říká, že jeho rap byl hrozný..např. pomalý atd...no, možný to je, ale v jeho písních hlavně šlo o text a city, který do textů vkládal...kdo neumí anglicky, tak asi tomu bude těžko rozumět a nemůže se mu to pak líbit.2Pac...Ať se vrátí či ne, je to jedno, vždy bude žít v našich srdcích.Klidně si dovolím tvrdit, že jeho odchod byl plánovaný, kvůli jeho krutému osudu ho poslouchá také mnoho lidí..byznys je byznys...Těm, kterým se nelíbí, bych poprosil, ať se nezúčastňují této diskuse, je to hlavně pro jeho příznivce.A přestaňte se tu hádat a nadávat si, 2Pac by si tohle určitě nepřál...
    R.I.P. 2Pac....

    Tupac Amaru Shakur 1971-1996
    "I Wonder If Heaven Got A Ghetto"
  • tomzaza

    2pac

    2pac byl jeden z nejlepších raperů , ale už se nevrátí. Ať už žije nebo ne. Už se prostě nevrátí. *4* *4*
  • area59

    TUPAC ZIJE

    kdo chce tak ať sem napíše svůj email ja vam pošlu důkaz že žije *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: TUPAC ZIJE

      ghost.marty@seznam.cz pošli pls *3*
    • Re: TUPAC ZIJE

      ja chcem video
    • eazy-e

      Re: TUPAC ZIJE

      Tupac byl taková osobnost a real gangsta, že lidé bez něj nemohou žít a nemlouvají si, že žije. Není mnoho osobností, které zemřely a lidé si o nich myslí, že žijí. Takové osobnosti musely být opravdu vynikající a 2Pac takový opradu byl. *4* Proč by se 2Pac skrýval, když toho v životě už tolik zažil a vytrpěl? *7*
    • karlinho5

      Re: TUPAC ZIJE

      karel.bertok@seznam.cz
      • area59

        Re: Re: TUPAC ZIJE

        LIDI SORRRRRRRRRRRY ALE JÁ UŽ TO NEMÁM *9* *9* *9* *9*
    • Re: TUPAC ZIJE

      ja chcem posli na mato789789@azet.sk
    • Re: TUPAC ZIJE

      posli.....snad sis to nespletl s elvisem.....mier
    • nia-7

      Re: TUPAC ZIJE

      NiA-7@email.cz
      • roadlooock@seznam.cz
      • martin.istenik@seznam.cz
      • Re: Re: TUPAC ZIJE

        *3*
      • area59

        Re: Re: TUPAC ZIJE

        už sem to poslal *4* *4*
        • area59

          Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

          a dal kodo chce tupac:vzkříšení (film)tak at sem taky napise email a ja mu to poslu i s titulkama
          • Re: Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

            SimieKotlarova@seznam.cz prosímtě pošli mi ten film s titulkama děkuji moc :)

            R.I.P Tupac
          • Re: Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

            do mi posle film vzkriseni cez email
          • jarry7

            Re: Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

            ja ci taky pls obojí...Jarry7@seznam.cz *3* díkkkk
          • Re: Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

            ja chci videt film *8* *8* *8* *8*
          • kathria

            Re: Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

            Ahoj, poslal bys mi oboje?:D i že žije i ten film? prosím prosím, email: Katerina.sverclova@seznam.cz kdyžtak icq 253094656 , díky kdyžtak moc *3*
  • Tupac

    Nemyslim si ze se Tupac nekdy vrati protoze jeho navrat by znamenal vezeni jelikoz predstirani smrti je trestny ..a myslim si ze je dobre ze se Tupac nevrati ..za cely jeho zivot si prosel peklem ktery si nikdo z nas v CR nedokaze predstavit a myslim ze ma pravo na to mit klidek a nicim se netrapit.. udelal pro nas fanousky toho dost a tak bysme ho meli nechat at si uziva klid AT UZ JE MRTVY NEBO ZIVI -> kazdopadne uz ma klid..
  • nia-7

    Návrat

    2pac se v tomhle 2009 roce vrátí a nedělam si prdel uz ho videli v anglii nakupovat v new yorkru a bylo napsáno že se za 7 let vrátí a 7 rok je tenhle 2009 rok
    • hislittlegirl

      Re: Návrat

      Bože to se říá o všech hvězdách, které zemřeli. Elvis, John Lennon, Bob Marley a teď jsem to slyšela i o Michealovi. Podle mě to je teda blbost. Proč by to proboha dělali? Copak to byli nějací zbabělci? Dovolí si snad někdo říct že byl Tupac zbablělec? Asi těžko, protože se to o něm říci nedá. Nebo snad jo?
    • zipp

      Re: Návrat

      taky to ze ho nekde videly muze napsat kdokoliv aniz by to byla prdavda, takze pokud by se 2Pac opravdu nevratil tak do ty doby neni nec cemu by se dalo urcite verit
    • Re: Návrat

      kdyby se měl vrátit po 7-mi letech, by se vrátil v roce 2004 protože zemřel v roce 1997
      • kathria

        Re: Re: Návrat

        zemřel v roce 2006, takže by se měl vrátit v roce 2003 *13*
        • Re: Re: Re: Návrat

          umřel v 1996 *13* *13* *13*
          • Re: Re: Re: Re: Návrat

            Přesně to bylo tak:))- 7.září 1996 byl v Las Vegas na zápase Mika Tysona ve 20:00. Když odcházel ze zápasu cca ve 21:00 tak se ještě stihl poprat z vůdcem Crips z Orlanda který tam byl zdřejmě taky na zápase. A ve 23:00 cestou v aute vedle něj na semaforu zastavil bílej Cadilac Escalade a z něj padlo několik výstřelu. Tupac byl odvezen do nemocnice ale bohužel svůj boj oživot prohrál a 13.září zemřel na následky postřelení.
      • Re: Re: Návrat

        2pac zemrel 1996, ale to je detail... :-)
      • Re: Re: Návrat

        nechci bejt buzerant ale 2pac umrel v roce 1996.kde ste vzali ze po sedmi letech se mnel vratit.teda slysel jsem to taky ze ho videli ale neverim tomu to moch bejt treba dvojnik
      • nia-7

        Re: Re: Návrat

        mas jedno ale proste ho videli v anglii nakupovat v new yorkru
        • zipp

          Re: Re: Re: Návrat

          by bylo docela zvláštní aby ho po 12-13 letech viděli nakupovat někde
          • area59

            Re: Re: Re: Re: Návrat

            No jistě asi má klony.Nikdo neví jestli dowopravdy umřel tak jak si můžete bejt jistý?




            THUG LIFE

            *13* *13* *13* *13* *13* *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Návrat

              to je taky krutý http://free.zoznam.sk/video/2pac-zi je
            • Re: Re: Re: Re: Re: Návrat

              http://hiphop4live.blog.cz/0805/2pa c-zije-v-ohiu
  • nia-7

    2pac

    2pac never dead in the our hearts.2pac byl nejlepší raper,je nejlepší raper a bude nejlepší raper!!!!
  • 2pac forever

    Ať si říká kdo chce co chce, ale tenhle chlap je největší osobnost co kdy žila na týhle planetě. Jeho osud musí dojmout i toho nejtvrdšího a nejhustšího rappera. Tupac 4ever, nikdy nezapomeneme...
  • peggy20

    alalalalala

    2pac tak to je mrte typek skvělej raper nej song "ghetto gospel" na ty fakt ujíždím je už sice stará ale mrte pekná proste mrte člověk *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit