Přejít na výpis diskuzí

Tupac Shakur

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sys

    máš rád tupaca a nevíš že to byl rasista????:D:D:D:D:D:Dtak vidíš jaký ste vy trubky,dyt ani nevíš co v těch trackách řiká.já ti to neberu že ho máš rád,ale nechápu za co.Biggie byl o dost větší rapper než on. http://www.zvraceny.cz/video/5031-hip-hop-je-to-hruza tady máš ten shit,to si řikáš fanda tupaca?:Dtakových haterů je plná ČR.
  • Re.fg

    Tak kdyz se kamaradil s madonnou tak si asi predstavoval ze je cerna nebo co!!!
  • pac

    Jo a jak si prisel na to ze tupac byl rasista?ja 2paca budu navzdy uctivat proto ze mam rad jeho rap a on toho tolik dokazal co jiny ani za sto let nedokazou!!!
  • 2pac

    Máš pravdu Tupacovi se někdo nikdy nemuže vyrovnat 2pac je legenda.FUCK G UNIT
  • puffi

    qwííík

    tuupac inda juuga *5* *5* *5* *5*
  • zipp

    MAKAVELI

    viděl sem jenom juice a za branami pekla, a je hodně dobrej herec, ale jako raperovi se mu už nikdy nikdo nevyrovná!!!!
    • area59

      Re: MAKAVELI

      kdes je shlídnul?????
  • Re:Jitka

    No jo uz to tak vypada ze 2pac zije.pane boze jak jsi na tohle prisla Tupac uz je 12let po smrti.
  • 2PAC

    Tupac byl dobrý rapper už jste nekdo vydel naký film s Tupacem ja jsem vydela vsech 6 filmu co natocil a musim rict ze to byl sakra dobry herec.Tupac Love Forever!!!!!!
  • jikka

    Jikka

    kdyby něco napište mi vzkaz *5*
  • jikka

    TUPAC ŽIJE!!

    Tupac žije!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit