Přejít na výpis diskuzí

Tupac Shakur

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle ne největší bullshit co jsem o něm četl tolik zásadních informací je chybných a nepravdivých šílený jak tohle někdo mohl napsat měl by si se stydět
  • Tupac

    Nemyslim si ze se Tupac nekdy vrati protoze jeho navrat by znamenal vezeni jelikoz predstirani smrti je trestny ..a myslim si ze je dobre ze se Tupac nevrati ..za cely jeho zivot si prosel peklem ktery si nikdo z nas v CR nedokaze predstavit a myslim ze ma pravo na to mit klidek a nicim se netrapit.. udelal pro nas fanousky toho dost a tak bysme ho meli nechat at si uziva klid AT UZ JE MRTVY NEBO ZIVI -> kazdopadne uz ma klid..
  • area59

    TUPAC ZIJE

    kdo chce tak ať sem napíše svůj email ja vam pošlu důkaz že žije *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: TUPAC ZIJE

      ghost.marty@seznam.cz pošli pls *3*
    • Re: TUPAC ZIJE

      ja chcem video
    • eazy-e

      Re: TUPAC ZIJE

      Tupac byl taková osobnost a real gangsta, že lidé bez něj nemohou žít a nemlouvají si, že žije. Není mnoho osobností, které zemřely a lidé si o nich myslí, že žijí. Takové osobnosti musely být opravdu vynikající a 2Pac takový opradu byl. *4* Proč by se 2Pac skrýval, když toho v životě už tolik zažil a vytrpěl? *7*
    • karlinho5

      Re: TUPAC ZIJE

      karel.bertok@seznam.cz
      • area59

        Re: Re: TUPAC ZIJE

        LIDI SORRRRRRRRRRRY ALE JÁ UŽ TO NEMÁM *9* *9* *9* *9*
    • Re: TUPAC ZIJE

      ja chcem posli na mato789789@azet.sk
    • Re: TUPAC ZIJE

      posli.....snad sis to nespletl s elvisem.....mier
    • nia-7

      Re: TUPAC ZIJE

      NiA-7@email.cz
      • roadlooock@seznam.cz
      • martin.istenik@seznam.cz
      • Re: Re: TUPAC ZIJE

        *3*
      • area59

        Re: Re: TUPAC ZIJE

        už sem to poslal *4* *4*
        • area59

          Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

          a dal kodo chce tupac:vzkříšení (film)tak at sem taky napise email a ja mu to poslu i s titulkama
          • Re: Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

            SimieKotlarova@seznam.cz prosímtě pošli mi ten film s titulkama děkuji moc :)

            R.I.P Tupac
          • Re: Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

            do mi posle film vzkriseni cez email
          • jarry7

            Re: Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

            ja ci taky pls obojí...Jarry7@seznam.cz *3* díkkkk
          • Re: Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

            ja chci videt film *8* *8* *8* *8*
          • kathria

            Re: Re: Re: Re: TUPAC ZIJE

            Ahoj, poslal bys mi oboje?:D i že žije i ten film? prosím prosím, email: Katerina.sverclova@seznam.cz kdyžtak icq 253094656 , díky kdyžtak moc *3*
  • R.I.P!!!!!!!!

    predevcirem by mel narozky....hold nejvetsi legende!!diky tobe jsem poznal co je umeni...navzdy v nas...peace tupac shakur...makaveli the don *4*
  • Rst in Peace

    Jo no starej dobrej 2pac, jeho tvorba je fakt moc škoda že nás opustil tak brzo :(
  • dofman5

    nwm

    ja taky posloucham rap Tupac byl dobrej ale legenda to není
    • aha

      jestli Tupac není legenda tak kdo kokote ? asi ti slušně jebe :D
    • Re: nwm

      Byl to jiný člověk, když zpíval o bolesti, posilovalo ho to být lepší ale celý život byl takový jaký se narodil ... a proto je legenda ...nikdy to něměl lehké a proto je inspirací jak se nedostat do sraček ..
  • RIP

    dofman5 jestli je 2pac mrtvej tak je legenda a nezkousej moje nervy tim ze kecas takovi srecky...
  • bavi vas to

    bavi vas to dohadovat se jak mali deti kterej raper je lepsi kazdej ma svuj idol ja mam tupac nikdo jinej ma toho a toho ale par lidi sem cet ze tu hlasily tupaca zamislete se nad sebou kurva tupac taho dokazal vic nez vy dokazete za celej zivot a kdyz chcete hlasit tak si to nechte pro sebe par lidi to tady nezajima a co si myslim ze tahle diskuse je vic a vic na sracky zbohem tesilo me
    *16*
    • Re: bavi vas to

      sakra tupac je nejlepsi frajer na svete prozil si toho jako nikdo z rapperu je nejlepsi a vzdy bude to je prece jasny jen sem se chtel zeptat jestli ten pircing nenosej ho jen holky dikes opovez tik pro 2pac
  • R.I.P.

    PS: TUPAC - Odpočívej v pokoji.
  • R.I.P.

    Rest in peace *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší