Přejít na výpis diskuzí

Tupac Shakur

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2PAC_ALIVE

    2Pac podle mne urcite žije....a vratí se v r. 2014(2+0+1+4=7)
    • zipp
      tohle je blbost... 2005 (2+0+0+5 se rovná kolik co??) ... ta teorie sedmiček...
  • zrzrzrzr

    TAK ŽIJE NEBO NE
  • Kdo prišel na to, že měl 180cm? Tupac měřil 172 cm a vážil okolo 76 kg. Opravte si to.
  • Co říkáte na nové video: http://www.youtube.com/watch?v=-x-emHPiM3M , kde je Tupac. Vypadá to dost důvěryhodně. Jen si stejně myslím, že kdyby náhodou opravdu někde žil, tak by se už nikdy neobjevil, protože by měl velké problémy s tím, že předstíral smrt ...
    • To je prave duvod, proc nemel na pitevni fotce tetovani Makaveli!!! Byl nalicen do filmu, u toho se rovnou poridila fotka, kde je po pitve.
  • král gangster rapu.

  • nejprodávanější rapový umělec všech dob

  • Tak hele , některý čisla sedí některý zas ne . MůŽETE , ale i NEMUSÍTE věřit všemu co někde někdo napíše , hodí video atd...Jo možná že se vrátí a bude to ,, BOOM " co svět neviděl , ale možná se nevrátí a všechno bude tak jak do dnešního dne. Možna se chtěl vrátit už dávno ale viděl jak je tahle země v ..... tak si to rozmyslel ,a jestli je na Cubě tak to mi příjde trochu blbost , nevím kolik lidí žije na Cubě ale minimálně jeden člověk by prostě podved a vyžvanil to . A proto říkám ať si každej myslí co chce . JESTLI tedy žije tak je čistě jeho věc jestli se vrátí. A nikdo s tím nic nenadělá.... Ostatně napište jsem co by se stalo kdyby se vrátil , co by to znamenalo podle vás pro hudební průmysl pro náš hip hop .
    • a prý mu vzali 1 plíci takže by už nemohl rappovat . někteří lidi se zadýchají když jen mluví nebo rychleji chodí a to mají 2plíce . ale jemu ´ji vzaly *9*
    • Vrátil by hip-hop tam kde měl být - široký rifle dlouhý trika a tak bitky , betly jo ! to by bylo něco byl by mocnější než obama... stála by za ním nejmíň polovina planety...vrátil by styl rapu a beatu tam kde měl být né na ty dnešní podělaný beaty .... novými tracky by rozdrtil diddiho , mobb deep , s všechny kdo by se mu postavily do cesty . milion lidí by dostaly infarkt z toho šoku že je zpět. no a asi by si začal románek s nicky minaj *5*
  • Byl jsem na postedním koncertu tupaca furt se nemužu smířit že ho už nikdy neuvidim (tenktát mi řekl brácho a dal mi jeho šátek a tričko)
    • No jasně ty vole . Šátek a tričko *15* . Vole nepiš tu takoví kraviny
      , jen ho tím urážíš.
    • nevěřím ti!!:D....
  • bože ste fakt na hlavu vy co si myslíte že se tupák vrátí ..
  • Kdo je víc? *5*
    • Re:

      A ten dokument o jeho zivote je fakt super!!! PRECO musel zomriet prave on? Fakt toho vela prezil a bol neuveritelny clovek. Odpocivaj v pokoji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit