Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Šlingrová

OSOBNOST 8.6.2008 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj tynko tu HAníčka maš meil já jsem tam jako Haníčka-Diamond11 tak si mě přidej papa a těším se na dalši koncert stebou a z holkama
    • ah hani to jsi ty Miluju vás
  • Tynuska

    Vsechno nejlepsi k narozeninam!! *14*
    • Re: Tynuska

      tyno posleš mi tvuj meil diky a kdyš ti dam svi napišeš mi do emailu tvi ? dik mi je 775046122
      • Re: Re: Tynuska

        ahoj naty,můj email pro fandy je tynazlaticko@seznam.cz moc ráda ti odepíšu.Týna
  • stoner.jonas

    NAROZENINY

    Milá Týno,přeji ti všechno nejlepší k narozeninám.Newím proč se vaše bývalá skupina 5Angels rozpadli.Teď jsou tam úplné Nány. Jediná Nikola tam zůstala no děs ..BAs tebe to není ona papá N.*4*
  • ???

    jí je teprve 11???? *13*
  • denis.qa

    :*

    *14* Milijju Vaší skupinku prostě Vás 4 zbožňuju MT *14* *14*
  • diamondcatsjsousuper

    Týnuška a cela skupina je super

    Ahoj týnko... Mám vaši skupinu mooooooooc ráda...A vaše písničky taky...
    Pozdravuj holki... *4* *4*
  • jsi bezva

    ahoj jsem monca mam te rada a nekdy si říkám , že bych stebou chtěla kamarádit *14*
  • přezdívka

    jo a říká si šmaky kruťas víc o něm ti napíšu e-mailem
  • ¨matěj Šmákal

    ten Matěj Šmákal říká pravdu chodí se mnou do třídy 5.C. Masarykova základní škola a je do tebe blázen. každou přestávku vytáhne tvojí fotku a když paní učitelka odejde zpívá )klidně i o hodině) nějakou vaší písničku.A slovo Týna má napsáno všude na učebnicích na penále na botech a kdo ví kde ještě kdyštak ti někdy řeknu jaký má známky atd. nepodepsala jsem se pro případ nebezpečí *4* ahoj
  • 5angels

    Týnko si móóóóóóóócinky šikovná a urcite i moóóóóóóć hodná holka. Sice sem tě ještěneviděla osobně ale věřím ze ty i ostatní holky jste móóóóóóc hodné a šikovné. Moc ráda poslouchám vaše písničky. Jse moóóóóc šikovné holky. *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit