Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Šlingrová

OSOBNOST 8.6.2008 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Týna Šlingrová

    BUDEŠ SI PSÁT
  • Re: Týna Šlingrová

    ahoj TÝNO
  • Re: Týna Šlingrová

    ahoj jak se mas
  • Týna Šlingrová

    ahojky já jsem tady skoru pořád tak mi sem napište jestli si semnou chcete psát ano tak zatím ahojky vaše Týna Šlingrová *3* *3*
  • Re: Re: Týna Šlingrová

    jako tobe
  • Re: Týna Šlingrová

    tynecko je to pravda že ste se rozpadly???
  • Re: Týna Šlingrová

    tynko nejde mi odeslat e-maile
  • mám tě ráda

    ahoj,to určitě není Týnky email,zase za ní nikdo lže a vydává se za Týnku.Holky nmám vás ráda-Týnku,Niki a Kristýnu *3* *14* .Nebojtře vaši fandílci vědí pravé emaily *3* .
  • Re: Týna Šlingrová

    Ahoj Týnečko,
    já vám napíši určitě moc ráda a pošlu ti ten dopis mám totiž na tebe adresu papa *3*
  • Re: ahoj týnko

    to nahoře je můj e-mail *3*
  • Týna Šlingrová

    Ahojky všichni tady Týna mám vás všechny ráda a jak všichni kcete můj emile tak tady je:TýnaŠlingrová@5angels.czA těším se náš poslední konzer v Hradci Králové všechny se na vás moc moc moc moc těšíme a děkdy se tam možná vrátíme a holky mě to nevadí že o mě píšou takové věci že jsem blbá atd...a ty kdo mě maj rádi tak mi můžou napsala ale k do mě nemá rád jestli jsem blbá a nebo nečo hnustýho tak máme ještě z hokama ochranku takže jsi diška zjistíme kde bydlíte a bude zle ale kdo mě mají rádi a třeba i Niki hanu Dianu Nkolu a nebo Krystýnku pište nám na 5angels@Diana,Nikola,Krystýna,Týna,Nki.czA zatím ahoj *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Hanička

    *7* *7* *7* *9* *9* *9*
  • Re: Týna Šlingrová

    ahoj tynko prosíííím ze mi napises jak jsi na lide *4*
  • vanessa177

    Re: ahoj tynusqo mam te rada

    si moc mila *14*
  • PODĚKOVÁNÍ

    Děkjuji ti to mě velice těší.
  • TýNuŠkA

    miluji te tyni napis mi tvoje cislo dik papapa
  • Re: pro týnku

    aholik tynko mam te mociny rada
  • ahoj tynusqo mam te rada

    ahoj tynko mam te moc rada a ty to tu pisou ty blbosti tak to neni prafda ses uzsasna ja kiki z 5angels doufam ze mi viris diky ahoj a ty co ji rikata krava a takovi nechte si to pro sebe jo *4*
  • Re: ahoj

    ahoj ja jsem tynka
  • Re: ahoj

    bvbvnv

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit