Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Šlingrová

OSOBNOST 8.6.2008 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro týnku

    ahoj týnko mě nejde tobě pslat email tak mi prosím pošly telefoní číslo tady je moje 608737876 a email ppolinkaa@seznam.cz pápá *4* *1* *14* *3* *14* *3* *15*
  • dobra

    jsi fakt dobra *3* *3* *3* *3* *3*
  • happykate

    píííča

    vždyt je to krááva
  • tynko jsi dobra

    ahoj tynko dala bys mi pls icq pls moje icq je 358507493tak jsi me pls pridej
    *3* *3* *4* *4*
  • Re: Eeee???

    ona si o sobě nic nemyslí tak bud sticha!! umí krásně zpívat i tančit a vsadim se že ty neumíš nic !
  • Re: týna

    nej nej Týnka nej nej Týnka nej nej Týnka nej nej Týnka nej nej Týnka *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* nej nej.... andíííííííííek
  • týna

    ahoj holky tady týna konečně jsem tady prosím vás vy se tady hádáte jenže já nemužu dávat kontakty ledatak tý co tady to udělla takže až se majitelka tohohle blogu ozve at mi na píše na tynkaslingrova@seznam.cz a prosím vás neviužívejte tohohle e-mailu a nikomu ho nedávejte prosím
  • si skvělá

    hele prosimtě ale odepiš na mail dík ste nejlepší a mohla bys mi sehnat lístky na konzert prosím prosím tak dík si moc hodná mám tě ráda
  • ahoj

    ahoj si nejlepší já by sem si tak přála bejt jednou zváz ty máš takoví štěztí tak ahoj a ozvi se na mail dadatg@seznam.cz ano tak papa a dala bys mi svůj telefon prosím prosím moc tě prosím
  • Eeee???

    To si jako o sobě myslíš že seš někdo???Akorát tak malý dítě *9* *9* *9* *1*
  • Všechno nejlepší

    Přeju všechno nejlepší *1*
  • ahoky

    *3* vše nej...........přeje terka.......... *5* nekouřim
  • Ahojky

    Ahojky dala by jsi mi jestli máš icq nebo email nebo telefon.Seš skvělá holka.Vše nej k nrozkám *14*
  • 5angelsnejskupina

    vše nej

    Ahoj Týnko Vše nejnej k Tvém 9letem !!!!!!!!!!
    Vše nej!!!!!!!! *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • ahoj týnko

    týnko a ještě dáš mi svůj email a telefoní číslo prosím prosím *15* *1* *3* *14* *4* *14* *3*
  • ahoj týnko

    ahoj týnko přeju ti vše nejlepší k narozeninám hodně štěstí zdraví a samích jedniček přeje nikola *14* *1* *4* *3* *14* *15* *8*
  • Vše nej k 9

    Týnko vše nej k 9 narozeninám!!!!Si nejlepší z 5angels mám tě ráda *15*
  • leni15

    Re: myslis???????

    neznamena ja jsem taky zpevacka ale neznamena bejt zpevacka ze jsi hned bohata *3*
  • leni15

    Re: 5angels-sara

    nekecej *9*
  • leni15

    Re: Re: Re: Re: Re: Hanička

    mas se docela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit