Přejít na výpis diskuzí

Usain Bolt

OSOBNOST 11.6.2008 
181 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyna09

    Světová jednička

    Usain Bolt je nejlepšíí!! Ten jeho běh v Berlíně byl úžasný!! Mocko ho obdivuju!! Je to proste světová jednička!!
    • lexie

      Re: Světová jednička

      Přesně tak! Ta 100ka byla parádní! Už se těším na 200vku.!!!!!
      • tyna09

        Re: Re: Světová jednička

        Taky se mega tesim na 200m! On je proste uzasnýýý!!!:-)
  • peggy20

    the best

    ááá další rekord 19.19 týo ste naky pomalý ne že jsem první kdo to sem píše no váš problém! its not about THE shoes. go to ass you bItch *14* *14* LOve
  • zipp

    WR 19,19

    aaaa přepisujte životopis, další skvělý výkon téhle legendy
  • xxx

    To Peggy20: No promiň ale nemyslíš,že to trochu přeháníš *7* tak za 1)co si jko o sobě myslís co co co usain je jen muj chapes to mozná ne ale to me nezajima prostě se do nej srát nebudes !!!!!!!!!!!! tk už sem v klidu..to nevim cos tim jako chtěla říct-když s nim nemáš nic společnýho
    za 2)a jko koho zajíma že ty snim máš fotku.! yes my se o hodně slavnější .. a pusu jsi mu nedala co? za to já jo tkže bych držela hubu že mas nakou fotku ja ji mam aj s podpism heh a srdce k tomu tkže hahahahaha piczo:bléé-prej srdce k tomu lol

    Nejsi jediná kdo je do něj zamilovanej atd.,ale píšeš tu,ať sem někdo necpe něco,ale to je jeho názor tak jako klid ne?Navíc pusu sem si s nim dala taky,fotku mam i s podpisem-plysacka sem mu sice nevecpala,ale detail.A co tady jedeš kecy že je tvůj apod.?tak to me docela rozsekalo...
    • peggy20

      Re: xxx

      at te to klidně zabije ale to rozsekání je lepší! njn ještě vetší pipka co ted sem budes po 20 letech psát ne no tvl tk to mi taky nejde do hlavy a co jko mě ty vubec nezajimaš moje nazory a ty si mužes možná tak vylízat
      • Re: Re: xxx

        Milá peggy20, poradila bych ti, aby ses nejprve naučila česky a pak psala do diskuzí. Něco jako tk, jk,dcl a tvl neexistuje. Vždyť to nejsou žádná slova! Tyhle manýry mladých asi nepochopím. A to je mi teprve 20. Doufám, že z toho jednou vyrosteš :D *1*
        • Re: Re: Re: xxx

          Milá češtinářko, v dnešní době bohužel inteligence národa klesá. To se samozřejmě projevuje i ve vyjadřování určitých jedinců, kteří se zmůžou jen na urážení druhých. S tím ty nic nenaděláš. *9*
          • peggy20

            Re: Re: Re: Re: xxx

            to vůbec no! inteligence= šprti! a šprty já nesnášim kapi? tk su vsr vko..!
        • peggy20

          Re: Re: Re: xxx

          no tvl 20. letá a nezná to tk z toho nemužu no a jestli máš nakej problem se mnou jak pisu nbo neco podobneho tak za mnou s tim nechod bb tk jko cožžž
          ???
        • Re: Re: Re: xxx

          jo tk t ja te td tky nchp pž todle pise vetsina lidi kapi ha :D
          • peggy20

            Re: Re: Re: Re: xxx

            mrtě ty grmel!
    • Re: xxx

      Naprosto souhlasím. Zdá se, že Peggy 20 je až přehnaně závislá na Boltovi.
      • peggy20

        Re: Re: xxx

        jo jsem na něm závislá a jko koho to zajímá? vás by nemělo ted tady budete psát tvl když sem to psala sem už před rokem tkže bey
    • Re: xxx

      Milé dámy, nehádejte se o takových prkotinách. To vaše "Usain je jen můj" je opravdu dětinské. Možná s ním máte fotku nebo podpis a setkání s ním byl pro vás asi velký zážitek, ale nemůžete si přece myslet, že to byl stejný zažitek i pro něj. S takovými fanynkami jako vy se setkává na každém kroku.
      • peggy20

        Re: Re: xxx

        blebleblebleble
      • Re: Re: xxx

        To li: naprostej souhlas...i když z toho co sem od Terky pochopila říká to samý co ty akorát trochu jinak:D
        Jinak samozřejmě že Usain je jednička;-)
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej!
  • 1michelino1

    b-day

    hepy brrrrrrrrzdeeeeeeeeeeej *1*
  • Nevim, co tu řešíte...

    Bolta mam ráda, vypadá jako fajn týpek, ale stejnak je to jen o tom, kdo z nich bere lepší doping, na kterej ještě nejsou testy ... to je prostě realita, přestaňte si to idealizovat ;)
    • peggy20

      Re: Nevim, co tu řešíte...

      tvl prej doping no tvl já z tebe nbo z těch co si to myslej fakt nemužu!
      • Re: Re: Nevim, co tu řešíte...

        Já zase nemůžu z těch, kteří jsou tak naivní a myslí si že nedopuje.
        • peggy20

          Re: Re: Re: Nevim, co tu řešíte...

          myslim že ty co dělaj ty testy na doping jsou hooodně vybavení na to zjistit jestli někdo dopuje! tkže to je váš problém když si to myslíte mě už to je dcl jko jedno
          • Re: Re: Re: Re: Nevim, co tu řešíte...

            Tak to se mýlíš, protože doping je vždycky dál než antidoping. Nejprve se musí ''doping'' vyrobit a pak teprve zkoumat jak na něho přijít. Z toho logicky vyplývá, že teď mu nemusí doping v těle najít, ale za pár let ano.
            • peggy20

              Re: Re: Re: Re: Re: Nevim, co tu řešíte...

              tkže podle tebe tda jk to čtu berou všichni! no tk to je tda dost drsný no ale tk je to tvuj nazor ja ti to neberu
            • peggy20

              Re: Re: Re: Re: Re: Nevim, co tu řešíte...

              njn ok tady v tom se já fakt nevyznám tk se uvídí teda za pár let jk říkaš
  • :))

    Happy Birthday :))
  • Doping

    Až teprve čas ukáže jestli byl tak fenomenální nebo ne (na 99% ne).
    • peggy20

      Re: Doping

      jsi tam změnila slovo ne 99% ano.... *1* *1*
  • stephani

    :D

    Je to vtipny cist nejaky komentare od vas no aspon jsem se zasmala....takze vsechno nej a at ti to bezi dal jsi jednicka a vsechni to vedi kdo ne je blazen *1*
    • peggy20

      Re: :D

      velké díky ode mne pro tebe *kiss*
      • stephani

        Re: Re: :D

        peggy: ty jsi VELKA fanynka Bolta ze jj *1*
        • peggy20

          Re: Re: Re: :D

          joo ale dneska jsem si koupila noviny pže tam byl bolt a.... neměla sem si je kupovat pže sem zjistila že má holku! dement achjo dneska je nejhorší den! :(
          • Re: Re: Re: Re: :D

            On má holku?:(...No ale tak přece nebude sám...hlavně že je šťastnej nééé?:D
            Jinak nevšímej si těhle poznámek co ti tu někdo píše a nadává ti,klidně si řikej,že je Usain tvůj apod...každej má nějakýho svýho vysněnýho koho nemůže mít;-)
            • peggy20

              Re: Re: Re: Re: Re: :D

              jj děkuju ale prostě to nejde! on ani neví že má tk velkou fanynku největší na světě! a prostě chodí s nějakou jamajčankou(hnusnou) to není normální toto... ale za rok na tretře mu to pěkně nandám a vpálim do očí tohle všechno ten nebude mít ani slova.. no možná že je štastnej ale až se sní rozejde( doufám že brzo) tk si myslim že už nebude tk dobrej no...
            • stephani

              Re: Re: Re: Re: Re: :D

              presne tak souhlasim ja treba zboznuju Kimiho Raikkonena on uz je zenatej takze jen slintam *1*
      • stephani

        Re: Re: :D

        *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit