Přejít na výpis diskuzí

Usain Bolt

OSOBNOST 11.6.2008 
181 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peggy20

    lálálá

    OHH:* BOLTÍČEK SI ADOPTOVAL MALINKÉHO GEPARDíčka. how cute! Love. za čtvrt milionu.
  • tyna09

    Zlatá tretra!

    Včera to byl uzasny zavod bezel uzasne jako vzdycky. Skoda jen ze se mu nepodarilo prekonat ten rekord, ale moc mu k tomu nechybelo. Ale mel nevyhodu ze mu zacalo prset! Hmm skoda snad priste!!!! UPA NEJ!!!!!:-)
  • neskutečné

    Velká gratulace....ten dnešní výkon byl neskutečný a hlavně nejel na plno, jsem zvědavá čeho všeho je tenhle "člověk" schopen.
  • %)

    Úžasné, neskutečné, jak někdo takhle lehce může vyhrát??? Naprosto v pohodě, žádný stres, rozvázáná zlatá tretra, taneček, 40 kroků, rychlých tak 20, konec lážoplářo. Komu se to povede??? Fakt borec, klaním se...
  • veverka017

    Usaine....

    Usaine tak ta 200m byla něco *4* Uplně krása pro oči jak se to má běhat,určitě k tomu pomohla i ta pěšinka kterou si češeš před startem *1* A taneček po 200 taky dobrej....bavíš svět,bavíš mě....Ve Švýcarsku se na tebe těšim *14*
  • =-*

    já ho prostě miluju *14* uz ani neni co dodat on je proste bozi *14*
  • narozky!!!

    Všechno nejlepší k narozeninám. Máš co oslavovat *3*
    • veverka017

      Re: narozky!!!

      Kdo viděl jeho včerejší rozhovor musel bejt rád *4* Strašně se mi líbilo jak říkal:Lidi já vim že mě máte rádi,já vás taky miluju a tohle všechno je pro vás!!Prostě skvělej kluk....No pořádně oslav narozeniny a snad ve štafetě dostaneš jako pozdní dárek i další zlato *4*
  • JAMAICA MÁ DALŠÍ ZLATO!!!!!!

    Dneska 22.8.2008 to bylo něco skvělého!!! USA posrali štafetu a tak nebyl souboj mezi USA A JAMAIKOU! Jamaica to dneska dotáhla na další zlato ve štafetě 1 krát 400m ve složení Carter,Frater,Bolt a Powell! *14* Bolt podle mě tam zamakal nejvíc tím samozdřejmě nechci ponížit zbývající ři jamaičany!!! Bolt byl obszen až jako třetí a Powell to všechno dorovnal a byl z toho další světový rekord 37,10!!! Prostě nemám slov! Bolte a dodatečně ti přeju vše nej k tvým 22- tým narozeninám a hlavně bud pořád takový super a normální kluk a at se tvoje výkonost zvýší na uplné maximum!!!
  • Nesportovní chování !?

    Usian Bolt je úžasnééj borééc, hroznej pohodář, no a samozřejmě nejlepší sprintér *14* A právě proto mě naštvalo, že všude řešej, že se zachoval nesportovně ( v TV, na netu a už jsem se s tim názorem setkala i u pár lidí..) Co to je za blbost ?? mě přišlo, že se jen obyčejně radoval, protože měl supeře daleko za sebou a rozhodně ne že by se jim vysmíval nebo co.. Co si o tom myslíte vy ? *7*
    • veverka017

      Re: Nesportovní chování !?

      Žádný nesportovní chování,díky němu se teďka na přenosy a návštěvy atletických závodů budu ještě více těšit na to až mě zase pobaví hezkej a svůj kluk z Jamajky-kterej je holt už o třídu jinde než jeho soupeři...a pokud vím soupeřům nevadí jeho chování ale jen panu Rogeemu prezidentovi IAAF,který ho asi nezná osobně jako ostatní co s ním závodí jinak by tohle nevyslovoval na veřejnosti *13* Usain je prostě kluk co se atletikou baví,baví diváky-a žije svůj sen *4*
    • yasminka

      Re: Nesportovní chování !?

      Prostě Usain je svůj, pohodář a baví ho život...tak to má přece být, ne? *3*
  • Re: Nesportovní chování !?

    Já si taky myslim,že to je blbost a že to někteří říkají jen proto,protože mu závidí.Souhlasím s tebou je to pohodář,borééc a samozdřejmě nejlepší sprintér. Mě to taky naštvalo ,že to furt někde řeší přitom to bylo uplně normální měl prostě radost ale podlě mě nikdo jiný by si nemohl dovolit se poplácat do prsou,protože on vyhrál 100m i 200m takže myslím,že měl na to právo se poplácat do prsou!!!! Souhlasím s tebou ve všem prostě se jen radoval! *3* *14* Prostě mu někteří závidí a TI ,kteří mu závidí sou teda pěkně nepřející lidé ,protože BOLT i přesto,že už několikrát vyhrál pořád zůstává tím normálním klukem z Jamaiky a to se mi na něm líbí njvíc a to ho ctí!Bolte si machr! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit