Přejít na výpis diskuzí

Usain Bolt

OSOBNOST 11.6.2008 
181 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SI MACHRRRRRRRR!!

    Ti kdo se dneska nedívali na Olympijské Hry nemůžou vědět a zažít co to bylo!! To byla ,,slast'' se na to dívat to jak Bolt všechny nechal vzadu a běžel si pro zlato a světový rekord..Já sem mu to hodně přála a držela palce!! Bolt už nebude mít podle mě žádného nástupce a dlouho,dlouho se bude hledat někdo kdo ho překoná!! To co dokázal dneska ON.Já sem z toho nemohla alespon potom eště 20min.On je borec a líbí se mi,že i přesto,že je takový borec a vlastně by si měl o sobě myslet tak se mi líbí,že i přesto zůstává pořád tím obyčejným klukem z Jamaiky,kde se rodí plno talentů!! To se snad nepodařilo eště nikomu to co dokázal on *5* *5* BOLTE SMEKÁM PŘED TEBOU A BUDU SMEKAT POŘÁD!! TY SI TALENT A MÁŠ DOBRÉ TĚLO A RYCHLOST V NOHÁCH TAKŽE I LOVE YOU USAIN BOLT *14*
    • veverka017

      Re: SI MACHRRRRRRRR!!

      Jo je prostě užasnej,na nic si nehraje a prostě mladej klučina kterej rád baví lidi a sám sebe...ve Švýcarsku půjde rekord na 100m!!!! *14*
  • =-*

    já ho prostě miluju *14* uz ani neni co dodat on je proste bozi *14*
  • veverka017

    Usaine....

    Usaine tak ta 200m byla něco *4* Uplně krása pro oči jak se to má běhat,určitě k tomu pomohla i ta pěšinka kterou si češeš před startem *1* A taneček po 200 taky dobrej....bavíš svět,bavíš mě....Ve Švýcarsku se na tebe těšim *14*
  • Boltík

    Boltík je génius A BOREC V JEDNOM TO CO DOKÁZAL ON tak to už dlouho po něm nikdo nedokáže a ještě k tomu je celkem hezkej *14* *1*
  • %)

    Úžasné, neskutečné, jak někdo takhle lehce může vyhrát??? Naprosto v pohodě, žádný stres, rozvázáná zlatá tretra, taneček, 40 kroků, rychlých tak 20, konec lážoplářo. Komu se to povede??? Fakt borec, klaním se...
  • SI FENOMENÁLNÍ BOLTE

    Bylo užásné sledovat 16.8.2008,kterýkoli program olympijských her,ten kdo se nedíval přišel o moc! Když vypadl v semifinále a neprobojoval se do finále Tyson Gay zbyli jen dva sprintéršrští giganti:Usain Bolt a Asafa Powell! Vystartovalo se a než bys řekl švec Bolt byl v cíli a všudypřítomné a i ty u TV obrazovek zaskočil čas,který Bolt zaběhl a to bylo 9,69 tzn. nový světový rekord!!!! Bolt byl očividně štastný a já jen říkám si fenomenální Bolte! Smekám před tebou *5* *3*
    • veverka017

      Re: SI FENOMENÁLNÍ BOLTE

      Bolta a Phelpse miluje svět...a právem *14* Ale stejnak Usainuv taneček po 100 měla jsem slzy v očích *1* Stejně tak při dohmatu Phelpse o setinu rychleji *1* Jako sportovec uctívám tyhle dva *4*
  • veverka017

    :o)

    Tenhle klučina je vážně borec,fandim mu už delší dobu ale na to jak málo mu je tak neni ani slávou zkaženej,baví se atletikou a já se bavim s nim když běží...Klobouk dolů Usaine *14*
  • neskutečné

    Velká gratulace....ten dnešní výkon byl neskutečný a hlavně nejel na plno, jsem zvědavá čeho všeho je tenhle "člověk" schopen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit