Přejít na výpis diskuzí

Usain Bolt

OSOBNOST 11.6.2008 
181 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elis66

    je to borec

    je to prostě borec!!!!!vyděli jste ho na olimpiádě? to bylo neuvěřitelný...žeru ho....ale jen dáky jeho sportovním výkonům, a ne proto, jak vypadá
  • staniczek120

    sexy,krasnej ?

    hey holky nic proti vasemu vkusu ale vy z neho delate Ronalda nebo co ne taky frajer ale beha dobre alE me se vice libi W.Dix
    • Re: sexy,krasnej ?

      to je atletický ronaldo *4* *4*
    • peggy20

      Re: sexy,krasnej ?

      a co jko já stim my s tim že tobě se libí nějakej wdix bo co jko mě to nezajíma tk to sem necpi
      • Re: Re: sexy,krasnej ?

        hej ty se holka trochu uklidni ne?? furt tady někomu nadáváš a nevim o co ti jde.. chováš se jako malé desetileté děcko.. tenhle profil tady je aby člověk vyjádřil svůj NÁZOR haloo!! *13*
  • annyr

    Usain je sladkej jko hnědá čokoláda:oD

    jko nikdy jsem Usaina moc nemusela, ale od středy kdy jsem byla na Zlaté Tretře měním názor je božíííí ty jeho svaly mno prostě všechno slďoučkej černoušek *14* *4* *14* *1*
    • nik011

      Re: Usain je sladkej jko hnědá čokoláda:oD

      oh milca se dala na cernyy
  • peggy20

    ten nej

    úúúú on nejlepší byla sem tam jůůů on dal mi autogram ůůůů on upe boží!! úúúú za rok znováá uuu já s ním vyfotím se uuuu a má mího plyšáčka *14* *14* miluju ho!
    • nik011

      Re: ten nej

      tjn mrte na ty jedny fotce sou nase ruce:*
      • peggy20

        Re: Re: ten nej

        jooooo juuu my jsme upe ti NEJ! hahaaha nikdo jinej
        • nik011

          Re: Re: Re: ten nej

          my vzdy
        • nik011

          Re: Re: Re: ten nej

          jnn
  • <3Usain

    Sem včera byla na zlaté tretře nejkrásnějšíí to bylo..a Usain?...Frajééér a moc sympatickej *14*
  • peggy20

    you maybe

    joooo konečně tu už bude a už v červnuuuu jupííí jej doufam že budu doma abych tam mohla jet a jestli ne tak to me vubec nezajim stejne do ostravy pojeduu se takkk těšííím konečně ho uvidííím a vyfotíím a budu mít podpisss a dam mu pusuu jooooo všechno já ho tak žeruuu *14*
  • prosím

    neíte nekdo jaká je adresa na usaina jako domů myslim! prosíííím napište jestli víte and my icq is 425801108 *3*
  • opička

    opička jamajská 9:69 slušný opice běhaj rychle no má tak pěkný vlasy jak si je asi češe dolů nahorů nebo nahorů dolů
    jo je fakt dobrej 30:31 na 200 metrů na 100 metrů 9:69 dobrý no ale dělá moc opičárny *3* *15*
    • terezzka2

      Re: opička

      Chlapče,běž si řešit svý mindráky ke svojí mámě *1*
    • peggy20

      Re: opička

      vetší traparnu sem fakt neslysela *1* *13*
  • MUJ

    on je proste boží krasnej nej sportovec nej všechno chci aby jel do česka ja ho musim videt on je tak suprovej ja ho proste miluju *14* *14* *14* *14* *14*
    • yanco

      Re: MUJ

      Usain Bolt je megaaa Borec...dlouho nebude nikdo lepší jako on :)
      • peggy20

        Re: Re: MUJ

        tjn hooooodně dlouho
  • :)

    Bolt and Phelps....The best of the best :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit