Přejít na výpis diskuzí

Usain Bolt

OSOBNOST 11.6.2008 
181 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veronnyka

    xD

    když ho vidím jak rychle běhá, tak se mi dycky do mysli vedřou myšlenky na upíry xD *1*
    • peggy20

      Re: xD

      proč jko na upíry?? reflex ne?!
  • Jak dlouho?

    peggy20 mám na tebe otázku, jak dlouho Boltovi fandíš?
    • peggy20

      Re: Jak dlouho?

      od tý doby co jsem ho zalozila! no abych to upřesnila nějak kolem 2 roků! bb este neco?
  • peggy20

    to je tak krásnej pocit že sem konečně někdo začel psát!
    • stephani

      Re: jů

      to ti verim *4*
  • peggy20

    ble

    by mě jko zajimalo proč ty fotky nbo videa co sem dám, dala sem. tu nejsou!
  • ms.amazing

    ..

    ÚŽASNÝ VÝKONY!! ÚŽASNÁ PRÁCE...TAK RYCHLÝHO ČLOVĚKA JSEM NIKDY NEVIDĚLA xD
  • Super

    Tohle je fakt úžasnej člověk...a jak mu zpívali k narozeninám to bylo fakt krásný a dojemný...
  • stephani

    Super

    Vite co bylo nejlepsi jak mu cely stadion zaspival k narozeninam to bylo tak nadherny *1*
    • peggy20

      Re: Super

      já jsem taky zpívala! ale ne na stadioně no! ale doma.. achjo
      • stephani

        Re: Re: Super

        jj...ja jsem jen zirala *1*
  • _t_e_r_u_s_k_a_

    *

    Nejlepší on... a mimochodem jsem ho viděla na živo na Zlaté Tretře v Ostravě !! =P
    Jo a k těm dopingům , ti co si myslej že bere doping je idiot. Protože každýmu sportovci před vekým závodem MUSÍ udělat testy ... a navíc je to Jamaičan , a ti jak známo jsou nejlepší sprinteři ...
    • Re: *

      Další člověk který tomu absolutně nerozumí. Teď zopakuji co jsem napsal níže: Tak to se mýlíš, protože doping je vždycky dál než antidoping. Nejprve se musí ''doping'' vyrobit a pak teprve zkoumat jak na něho přijít. Z toho logicky vyplývá, že teď mu nemusí doping v těle najít, ale za pár let ano.
      • zipp

        Re: Re: *

        kecáš sám kraviny, že se nejdřív vyrobí doping tak už to je složitý aby se na to nedalo přijít za těhle podmínek, takže blbost aby dopovali, ty časy běhaj taky pro to že firmy co je sponzorujou co jim dávaj obuv extrémě lehkou opravdu na míru a podmínky vůbec se zlepšujou a když se objeví takovej talent co ještě k tomu hodně tvrdě trénuje tak ten čas je jakej je, hlavně jo když je ten doping tak pokaždý na to přišli hodně brzo, ale bolt už má z minulýho roku neuvěřitelný rekordy a na nic se ne přišlo tak kolik let chceš čekat co?
        • Re: Re: Re: *

          neboj se až vyrosteš tak to pochopíš
          • zipp

            Re: Re: Re: Re: *

            ja prostě jen nechápu kde bereš tu jistotu že dopuje když máš jen tu svou teorii s tim dopingem, my co veříme že nedopuje tak k tomu máme důvod alespoň ty testy kterými prošel a to že ani z minulýho roku mu na nic nepřišli
            • peggy20

              Re: Re: Re: Re: Re: *

              :*
          • zipp

            Re: Re: Re: Re: *

            tebe nepochopim nikdy, štve tě že tak neběháš tak si myslíš že musí dopovat? dobře když si myslíš že to je o tom kdo má jakej doping tak se hádat nebudu je to tvoje věc, ale představuješ si to hrozně jednoduše
            • Re: Re: Re: Re: Re: *

              a ty si to představuješ moc růžově
  • stephani

    :D

    Je to vtipny cist nejaky komentare od vas no aspon jsem se zasmala....takze vsechno nej a at ti to bezi dal jsi jednicka a vsechni to vedi kdo ne je blazen *1*
    • peggy20

      Re: :D

      velké díky ode mne pro tebe *kiss*
      • stephani

        Re: Re: :D

        peggy: ty jsi VELKA fanynka Bolta ze jj *1*
        • peggy20

          Re: Re: Re: :D

          joo ale dneska jsem si koupila noviny pže tam byl bolt a.... neměla sem si je kupovat pže sem zjistila že má holku! dement achjo dneska je nejhorší den! :(
          • Re: Re: Re: Re: :D

            On má holku?:(...No ale tak přece nebude sám...hlavně že je šťastnej nééé?:D
            Jinak nevšímej si těhle poznámek co ti tu někdo píše a nadává ti,klidně si řikej,že je Usain tvůj apod...každej má nějakýho svýho vysněnýho koho nemůže mít;-)
            • peggy20

              Re: Re: Re: Re: Re: :D

              jj děkuju ale prostě to nejde! on ani neví že má tk velkou fanynku největší na světě! a prostě chodí s nějakou jamajčankou(hnusnou) to není normální toto... ale za rok na tretře mu to pěkně nandám a vpálim do očí tohle všechno ten nebude mít ani slova.. no možná že je štastnej ale až se sní rozejde( doufám že brzo) tk si myslim že už nebude tk dobrej no...
            • stephani

              Re: Re: Re: Re: Re: :D

              presne tak souhlasim ja treba zboznuju Kimiho Raikkonena on uz je zenatej takze jen slintam *1*
      • stephani

        Re: Re: :D

        *3*
  • Doping

    Až teprve čas ukáže jestli byl tak fenomenální nebo ne (na 99% ne).
    • peggy20

      Re: Doping

      jsi tam změnila slovo ne 99% ano.... *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit