Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jordie

    nevim sice kdo jsi ale moc se mi nelibi jak muzez byt tak drza.tak radsi nepis
  • pro pomstím se ti:::

    jo a ještě, Tak za mnou zajeď ne, kde bydlím, nikdy jsi mě ještě newiděla, tak bys mohla držet tu tvojí nevymáchanou držku a vrať se do školky, ještě jsi ji přeci nedodělala!!Když newíš že čubka se píše s B!!!
  • všem:::

    Všem inkognito:: Takže když chcete napsat příspěvek, tak do tabulky autor, napíšete vaše ctěné jméno, do tabulky e-mail nemusíte psát nic, a do tabulky Název napište pro koho to je. Chápe to nějaká kunda, co je tu??
  • pro mya::

    Prosímtě, nehraj si tu na chudáčka, ano? To nesnáším...Tak si laskavě polib DÍKY:o)
  • pro pomstím se ti::

    jo a mimochodem, když píšeš čubka, tak tam prosím tě napiš b a ne p, jo? tak se to píše správně!!!ty inkognito
  • ZUZKA

    TAK JA SE FAKT OMLOUVAM ZE JSEM MLUVILA SPROSTE A UZ NEBUDU FAKT SE OMLUOVAM UZ TO NEUDELAM TAK ZATIM A PROMIN
  • mya

    a uz tady nepis zbytecne jenom aby ses tady hadala uz me to nebavi se stebou hadat tak zatim
  • mya

    a kdo ti rikal ze to mas cist ty defko a kdys tak me je 13 a nedovoluj si kdyz me ani neznas
  • pro karin/mya

    Nespletla sis nějak přezdívky já to psala mye, takže jsi jedna a ta osoba, dobře si se prokecla..a kdyžtak psala jsem to já a né žádná zuzka! Myslíš že já počál nemám? A já nezačala, že mám nějaký kino tos začla ty že máš nějakej mobil! ty k/u/r/v/o/, já tě typuju tak na těch 10(jak jsem už psala) a jde to vidět těma tvejma pravopisnejma chybama!
  • zuzka

    co si dovolujes ty k...o ty py dostanes domaci kino jo to ja mam doma a mam doma pocitac a nemyslim si o sobe jak ty ty mrcho jo a vis proc jsem rada ze budu mit mobil protoze jsem stratila mobil ty a co si dovolujes mi rikat ze pry mam 11 nebo 10 roku a kolik je tobe ty mrcho bes tak 8 roku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit