Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co děláte?????

    Lidičky zlatý,tady nemáte psát o tom,že jste v knihovně,že máte prázdniny a co dělá vaše babička atd.Tady máte psát o tom,jak je Usher skvělej,nádhernej,jak krásně zpívá......Chápete vy slípky???????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????
  • super dik iren . do moji skoli uz chodi ladik a jeho bracha takze nejsem moc rada.nevim co mam psat cau
  • k

    z SKvyvolených se mi nikdo nelíbí ale luis ujde jinak už nevíma ,a co škola?U mě nic nového ,prý že už tam je teta DAna ona u babičky ani nebyla,tak jsem nevěděla komu mám dát to tričko ale příště ti ho pošlu mám ho schované
  • karča

    Marketa je nemocná .tak nechodí do školy ani do knihovny ale v pondělí už by měla jít do školy,tak ti napíše,tak zatím ahoj
  • iren

    iren muzes prosim rict markete at mi pise protoze jsem ji napsala asi deset a ona nic dana je u nas a je to super ale stejne nemam cas tak to je na hovno proc mi marketa nepise , pozdravuj vsechny a hlavne babicku a rekni ze ji potom poslu ten krem co chtela tak zatim a hlavne to rekni markete jo je to dulezite
  • iriz

    kdo se tobe libi z sk vyvoleni?
  • karča

    ahoj Karin sorry,že ti píši teprve až teď ale vůbec nemám čas nevím co mám psát tak napiš něco ty tak ahoj
  • k

    Čus Dašen já se dívám na slovenské vyvolené a je to drsné .Co jinak nového taty je všechno stejné ale už se mi moc stýskáuž musím skončit tak ahoj
  • irma

    cus irzo jak so mas poveras se na sloveske vyvolene ja jo je to ficak . me se samozdrejme libi luis je to krasavec
  • k

    čus Dašen to tvoje tričko jsem našla tak ti ho potom pošlu až pro to příjde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit