Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iriz

    cau iren jen sem ti chtela pripomenout abys hlavne nezapomnela najit to zelene tricko z napisem jamaica prosim najdi ho a dej ho dane az pride dolu prosim nezapomen jo a napis mi dopis a posli mi ho po dano jotak cus pro zatim
  • irca

    cus irco proc mi markiza nepise kdyz tak ji rekni at mi napise na tom co mi psala a pozdravuj vsechny hlavne darcu
  • marketa

    cau mrket jak se mas ?ja dobre jo karina rikala ze ji tonejde psat nebo co ze ji mas psat nekam jinam nebo co.a co ty porad chodis s dalibirem? nevim co mam psat cus
  • irma

    cau iriz ja se mam dobre uz do moji skoly chodi i ladik ale uz u me nema zadnou sanci . a co tvoje vlasy?nevis jestli ma dana prit?jo a dej jito moje tricko jamaica zelene ja ho tam nechala . potom na[pis
  • K

    AHOJ DAŠEN ZROVNA MÁME POČÍTAČE NEVÍM CO MÁM PSÁT DAŠEN JESTLI SE TI BUDE CHTÍT TAK MI NAPIŠ DOPIS.V PROSINCI MÁ PRÝ PŘIJET TETA MÁŇA.NORMÁLNĚ UŽ NEVÍM CO MÁM PSÁT KDYŽ TAK TI POTOM NAPÍŠU,TAK ČAU
  • Daša

    Ahoj Dášo řekni prosímtě karině at mi napíše, protože mi vůbec nepíše. Jo ? a pozdrav mi tam všechny. ahoj
  • iriz

    cau iriz ted jsem ve skole mame pocitace
  • iriz

    cau iren zatim jsem tu tviji kazetu nevidela ale jestli ji najdu nak ti ji dohraju apotom poslu az mamka neco bude posilat.tak potom napis a pozrdravuj vsechni.
  • K

    AHOJ DAŠEN ,VÍŠ JAK JSI MI NAHRÁLA NA TU MOJI KAZETU TY PÍSNIČKY,TAK JÁ JI NEMŮŽU NAJÍT URČITĚ JSI MI JI OMILEM VZALA,TAK KDYBY JSTE NÁHODOU NĚCO POSÍLALI TAK MI POŠLI I KAZETU.NORMÁLNĚ UŽ NEVÍM CO MÁM PSÁT KDYŽ TAK NAPIŠ A POZDRAV KARČU
  • KARINA

    AHOJ JE TAM NEKDO REKNI MARKETE ZE NEMUZU SNI PSAT PROTOZE MI TO NEJDE A NEVIM JAK TAK SI BUDEM PSAT NA NECO JINEHO TAK MI REKNI CO A NAPIS JESTLI TAM SI

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit