Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iriz

    cau iren asi jo prijdem asi tak za 2tydny a o klukacdh budem mluvit az prijdu.uz se tesim .a koupim ti podobne veci co mam ja.jo abi jsme meli podobne veci
  • k

    sorry že jsem ti dřív nenapsala ale byly prázdniny.Prý že máte přijet za 2 týdny,tak už se těším .Jinak nic nového bohužel žádného kluka nemám a co ty?Pozdrav Karču a napíšu ti ve středu,tak mi taky napiš něco na počítači
  • m

    jo zacina v 9 a konci 3.30 kazdy den . bavis se jeste s magdou nebo jenom trosku
  • Dáša

    Vy máte 8dní prázdnin? my máme zase 5 dní. Ale aspon něco. Fajně se vyspím. Ty tam máš školu vždycky na 9hod. že? No ale já mám zase na7 nebo na8.
  • marketa

    haha tty musis do skoly my mame 8dni prazniny
  • dáša

    čau Dášo nemám čas, protože je malá přestávka, tak tě jenom zdravím čau. PS: Pozdravuje tě Irena
  • market

    cau market kluci no ted jsem dala ale uz vlaste dac=vno jsme si vzajemne dali mkkopi s jednim klukem(cechem)ale potom se mnou zase chtel chodit ale ja uz ne.ale mam neco s jinima klukama ale radsi ti to reknu az prijed jestli prijedem.potom jeste napisu cu
  • pavlo

    ca upavlo jak se mas docela dobre do jake chodis tridy?a kd s tebou chodi do tridy.nevm co ma psatale pozdravuj mi sedovou , jurku a darinu a jeste treba lancu a sandru
  • iriz

    cau iri zjak se mas jadobre dnska maji prid takze doufam za mi ho daji ale ja jsem ten dopis dala kacene takze ta mala trupka t to asinedala.neve ze mi moc nepises muzes i postou ja mam ted 8dni prazniny super tak cau
  • k

    Ahoj sorry že ti vůbec nepíšu ale já fakt nemám čas ani ted,tak ti píši na rychlo .Jo a o žádném dopisu nevím cos mi psala ty jenom od Karčijsem dostala dopis .Já už jsem ti napsala tak doufám že ti ho dali.Já už musím končit tak ahoj potom napíšu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit