Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dáši

    teď jsem ve škole a byli jsme na očkování proti žloutence a bolelo to teda dost hodně už musíme končit tak čau už zvoní
  • Dája

    Ahoj, Irena chce jít na stejnou školu jako Magda? O tom nic nevím . Ona ti to psala nebo se mě ptáš? No s Daliborem ještě pořád chodím. A hádej jak dlouho! 10 měsíců a 18 dní. Dlouho co? A co ty s kým chodíš, pochlub se ne? Ted ti píšu ve škole, no já ti píšu vlastně skoro každý den ve škole. Mám ještě 1 hodinu tak doufám, že to přežiju. Normálně dneska jsem dostala 2 z matiky. To je dobrý . Fajně zítra mám na 8hodin, jako ve škole víš? Protože mám 3krát týdně na 7hodin víš? A budu se dívat na vyvolené. A díváš se na big brother? Já ani ne spíš na vyvolené je tam větší sranda ne? ještě mám pár minut čas, ale nevím co u mám psát. Věděla bych, ale nemám čas přemýšlet, protože za chvíli zvoní a chci ti toho napsat co nejvíc, ale nějak mi to nejde. Už normálně nechodím ani tak moc ven jak předtím . Už zvoní tak čau napiš
  • marketa

    cau market ted jsem ve skole v knihovne takze iriz chce jiot na stejnou skolu jak magda ze? jakto ze mi irca vubec nepise?ja nevim co mam psat .chodis jeste z s daliborem?napis uz fakt nevim co mam psat.
  • daja

    Ahoj promin nemůžu moc psát, protože za 5min. zvoní. tak moc toho nenapíšu. jo na vyvolené se dívám a Magda chodí na myslím, že na pedagogické lyceum do Havířova. Chtěla jít na uměleckou , jako na výtvarku, ale to jí bohužel nevyšlo. No tak nic já už končím jo? Pa pá měj se A pozdrav mi je tam všechny a nezapomen čau!!!!!!!!!!!!
  • marketa

    cau market ja vubec nevim jestli prijdem nebo ne uvidime .ja se ted musim ucit protoze to je nejdulezitezsi rok 9.a pak jeste par roku ale ja se chci ucit dlouho.a co iriz?to je ficak ten emil coale nevim jestli to hral nebo n ale podle me ne.ty se na to divas ze?a na co sla magda?chodis na diskoteki?ja jeste samozdrejme nemuzu
  • dája

    Aha, učení to chápu to já moc dobře znám. Ale když budeš mít čas tak mi napiš. At mám taky o čem psát. Vy asi nepřijedete že? tak čau. napiš
  • iren

    cau iriz ja jsem ti napsala a poslala po kacita svina ti to nedala tak ti v sobotu poslu nivy.a fotku jsem nemohla najit
  • market

    ja jsem nemela vubec cas prijdu domu v 5 a ukoly A UCENI
  • iren

    ja jsem ti napsal dopis a dala kaci at ti ho da to je fakt
  • k

    Jak to ,že mi vůbec nepíšeš.Asi nemáš čas.Řekni Karči že ji moc dekuji za ten dopis a že ji taky napíšu.Mamka vzkazuje tetě Dáši že moc a moc děkuje za tu vonavku.jinak nic nového. tak čau a napiš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit