Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro Dášu

    Ahoj Dášenko jak to, že jsi mi nenapsala dopis jak si to představuješ? Jo a řekni Karči, že ji za ten dopis děkuju čau
  • marketa

    cau markat ja taky catuju z jednym klukem z cech ale neznam ho je mu 15.dnesk jsem ve skole nemusel jit do zadn hodiny jebnomsedela na ofice a rozdavl dopisi a pomhal na ofice bylo to super v
  • pro dašu

    Ahoj Dášo, tak ty tam máš kamarádku češku jo a jak se jmenuje? Jestli se Ireně líbí nějaký kluk to ti asi neřeknu, protože to nevím. Až ji budeš psát tak se jí zeptej. Nevím co mám dělat dřív jestli si mám psát zápisy nebo četovat. Ted si zrovna píšu s nějakým synkem ale bydlí daleko to je štěstí.Víš jak budu si z něho dělat prdel. Je to sranda a ty četuješ si někdy z někým?Tak čau já už kon čím jo? zase ti napíšu a napiš taky třeba něco nového tak čau pozdrav mi je tam všechny i tu tvoji kamarádku
  • pro dášu

    čau Dášo jak se máš?Já se mám docela dobře ,jsem teď ve škole a píšu ti dopis pdepiš čau
  • marketa

    cau markt jak se mas ja se mam dobre ted do skoly prisla moje kamaradka ceska je ji 15 ale sla domoji tridi a ja ji ted muism porad vsechno prelozovat le uz me to moc nebavi.ja nevim o cem mluvit treba ma uz iriz kluka nebo libi se ji nekdo.
  • dáša

    Ahoj Dášo, Už zase ti píšu, doufám, že ti to neva. Ale je tu jeden problém, protože nevím o mám psát. Víš co napiš mi něco dlouhého at mám potom co psát. Tak čau . Jako vždycky mi tam všechny pozdrav. Tak se měj dobře Pápá
  • markyza

    to tky doufam jest nevim jestli prijdeme taky posli nejake fotky jestli ma.fotky poslem dnska prisla do skoly moje kaoska tak to je uper klavesnice mi nejk sipe.potom jeste napisu
  • dašica

    Ahoj, Dášo. To se máš že máš hodně kluků a nevíš koho si máš vybrat. Jo, jestli budeš psát dopis nebo něco posílat, tak mi pošli pár fotek, at vím , jak moc ses změnila. Doufám, že si to tvoje mama nečte, protože mě trefí šlak. Napiš mi jestlli přijedete nebo co, at vím kdy se mám těšit. Ale jestli přijedete tak moc času na vás mít moc nebudu, protože ze školy jssem doma tak kolem 3 hodiny, potom se někdy učím a ještě nesmím zapomenout na svojeho miláčka víš? No, co bych ti ještě mohla tak napsat, to fakt nevím. Já už končím jo? Protože tak za 10minut mi končí hodina a musím stihnout něco jinčího. Tak čauky a měj se dobře. Pozdravuj všechny.
  • marketa

    cau mrket ja se mam dobre bytkarka urcite nejsem jsem uplny opak ve skole.tak ty kluky toje moc to mas pravdu ale eknu ti ze nevim koho si vybrat jeden hezci nez druhy.takja budu koncit.cau
  • dašenka

    ahoj Daši , jak se máš? Já jsem zrovna ve škole, máme hodinu počítačů a před malou chvíli jsme dopsali písemku. A co ty chodíš do školy? No to mi všechno povíš až přijedeš. Protože všechno se napsat nedá že? Já jsem se dozvěděla že tě chtěl někdo zbít nebo co, že by z tebe byla nějaká bitkařka? To asi ne že? Díváš se na Vyvolené? Já jo to je hustý co. tak já už budu končit, protože už za pár minutek zvoní. tak pá pá a napiš mi taky čau PS:POZDRAV MI TAM VŠECHNY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit