Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iriz

    cau iren jak se mas j se mam dobre. ve skole mi to docela jde msnazim se vic.ja asipujdu na navrharstvi nebo mozna prekladatelka.jeste to nevim. a co ty?divas se na vyvoleni. ja jo je to super
  • k

    já už se těším na ten dopis .já ti taky napíšu .jinak na co se chceš vyučit ?já ani pořádně nevím .mamka vás pozdravuje a ptá se kdy přijedete že už se na vás těší .Stefani jde v pondělí už do školky to zas bude. všechny mi pozdrav potom ti napíšu
  • merketa

    caumarket jsem moc rada ze s mi napsala.kluci no mam jich hodne a vsichni jsou moc moc pekni . kdybys tu byla videla bys. ja uz chodim do 9ta. vipadam hrozne jinak.ja e porad menim.divas se na vyvoleni?ja joje to super.potom napis.cau
  • Ahoj Dájo, tak co jak se ti tam vede? U mě to docela jde. Teď chodím na novou školu, tak se musím učit, abych ti pravdu řekla moc se mi nechce. No, ale jedna výhoda tu je. Poznala jsem zase nové lidi a nové kamarády. S Daliborem zatím ještě chodím, a co ty a kluci? Určitě jich tam máš hodně vyhlídnutých co? Možná že s nějakým chodíš. Doufám že tinevadí že ti píšu. No ještě pořád kouř..!!!! Ale to neva moje mama to ví a nic mi zato neudělala. Někdy mi i dá. No tak já už budu končit, určitě ti ještě napíšu a pozdrav mi tam všechny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak pa pa a mějte se tam všichni dobře. Markýza
  • pavla

    cau pavlo jak se mas ja dobre akorat skola me moc nebevi jsou tu sami trupky vis co myslim pozdravuj vsechny celou 5c a jestlimi chcou psat tak tady at pisou.a jestli mi chces napsat normalni dopis tak iriz mamoji adresu. joa iriz pis na moji starou adresu
  • iriz

    cau ire n no s tim hajzlem je uz konec potom ti reknu vic uz chodim do 9ta.a karina do 8jb.nekdy to je trosku tezky ale az zas tak moc ne ted nekdy ti budu posilat dopis.tak cau a napis neco
  • Dopis pro Dášu

    Čau Dášo Jak se máš co děláš? Já se mám docela dobře. Kačena juráková chodí teď s náma do třídy do 7.A ale to je jedno. Za chvíli máme taneční a potom půjdu konečně domů tak zatím čau a můžeš napsat pokud se ti chce!!!!!!!!!!
  • k

    Dašen jestli mi napíšeš,tak mi napiš i tvoji adresu a řekni Karči at mi taky napíše .Aještě mi musíš napsat co s tím Ladíkem.Jinak u mě nic nového akorát mám dneska taneční,tak se docela těším.A co ty.Už nevím co ti mám psát .Ve středu ti napíšu podle toho jestli mi to vyjde vůbec totiz nemám čas.Tak čau a napiš.!!!!!!!!
  • cau iriz ted nekdy ti poslu dopis vis ja totiz nemam vubec cas.vis v9tr je to trosku tezky a stejne koncim az v 3.30 tak to je blby pozdravuj vsechny.cau a napis a markete rekni at mi taky nekdy napise
  • d.kelly.k

    Ahoj Dašen sorry že ti píšu teprve ted ale nemám vůbec čas ,mamka je totiž pořád dole s děckama ,protože babička je pořád nemocná.Tak ted pořád musím doma uklízet atd.atd. já už musím končit napíšu ti v pondělí tak čau a odepiš a pozdravuj všechny!! A napiš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit