Přejít na výpis diskuzí

Usher Raymond

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale 1 holka mi porad slibuje ze pujde ale zatim ni a co neveho uz nevim co mam psat
  • iriz

    cau iren jak se ms ja dobre krouzky sou mela jsem do jednoho jit
  • k

    Zrovna máme počítače ,tak jsem si říkala že ti napíšu.Včera jsem měla taneční a máš taky nějaké kroužky? A co Karča řekni ji až mi taky napíše a jinak mi všechny pozdrav.Zítra ti napíšu a napiš mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ja ANI NEVIM JESTLI PRIJEDU RADSI NIC NEPLANUJU .AZ TO BUDU VEDET JISTE NAK VAM TO REKNU.A CO JURKA NEBO SEDOVA?UZ SE NA VAS TAKY TESIM
  • dopis pro Dášu

    Čau Dášo Mě moc taky škola nejde dneska jsem zrovna dostala s dějepisu pětku.A Darča dvojku to jako není fér!Irena tě pozdravuje a teď mi řekla,že už ti psala.Kdy přijedeš?Doufám,že brzo všichni se už těší a Irena asi nejvíc!!!!!!!!Tak čau jdu na www.vyvoleni.centrum.cz Ps:Brzy napiš!
  • dáša

    ČAU Dašo jak se máš? nemám moc času takže moc toho nenapíšu. pozdravuj KARČU I VŠECHNY OSTATNÍ! KARČI PROSÍMTĚ ŘEKNI ŽE JI POŠLU DOPIS! VE STŘEDU! TAK AHOJ
  • nevim o cem hodit rec treba 1 tema kluci?ale prvni napis neco ty
  • dája

    Hallo! napsala jsem teprve 1slovo a už nevím co mám psát. no, víš co? Napiš mi první ty, a potom ti napíšu já, jo? Já ted nemám čas víš? tak čau měj se a napiš mi já ti odepíšu. čau a pozdrav všechny.
  • k

    čau dašen vám tam hraje vyvolení. jestli jo tak to je super jestli ses dívala včera tak to bylfičák.jak ten vladko si ostříhal vlasy!!!!! potom ti napišu
  • je to ficak co

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit